Hoşlandığım çocuk kuzenimin Facebook'unu istedi.

Şu ana kadar hayatımda elektrik aldığım hoşlandığım kişilerin sayısı 2 tane. Bence çok az. Kimseyi beğenemiyorum elektrik alamıyorum. Bu sebeble aldığım kişilerde de takılıp kalıyorum. Bugün birinden çok hoşlandım ve çok elektrik aldım bakarken bana asansör boşluğuna düşüyormuş gibi hissettim. Yanımdaki herkes onun da benden hoşlandığını sandılar konuştuk falan. Ama çocuk kuzenimin numarasını istedi ve ondan hoşlandığını söyledi, hiç birşey diyemedim kuzenim facebook hesabını verdi. Bana çocuktan o kadarda hoşlanmadığını söyledi, ben de keşke sana asılmasaydı isterdim dedim. O da söylerim kuzenim senden hoşlanmış diye dedi. Ama bundan sonra nasıl olur ki. Çocuk ondan hoşlandı, gidip benden hoşlanmaya başlar mı ki?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Olmaz öyle şey. Bence sen Umut gitsin. Sakın ümitlenme ya kuzenimi bırakırsa,ben kaparım diye. Farzedelim bıraktı yada kuzenin istemedi cocuğu,ne yapacaksın hemen kapacakmisin. Bu etik olarak yanlış. Bence başka denizlere yelken aç. Eninde sonunda senin

hoşlanacağın bir şanslı erkek çıkar karsına.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• tın tınımın tın tını olurmu öyle sey ya düşürmeyin kendinizi bu kadar yarın öbür gün de evlendiğinizde napıcaksın kuzeninle olan bağlarını mı koparıcaksın yoksa köşe bucak kaçırıcakmısın kocanı kuzenin den ...he yok ben genişim diyosan allah mutlu etsin

0|0
    0|0
  • çocuğun canı sıkılıp, "ya bu kız olmadı ama kuzeni de iyiymiş!" diye düşünürse başlar.. Aksi taktirde birşey bekleme..

Hem hoşlandığın kişilerin az olması, çok olmasından her zaman iyidir.. Fazla insan başa bela..

0|0
    0|0
    • ''ya bu kız olmadı ama kuzeni de iyiymiş!'' Böyle dusuncede olan bırıyle bı ılıskıye baslanırmı, yada o kısıye guvenılır mı kı guzel bı ılıskı cıkar mı kı bu dusuncede olan bırıyle?

• Ne ilişkiyede başlanılır, ne de güvenilir.. yani ortaya birşeyler çıkar ama ilişkinin sıfatı farklı olur.. Yanında çanta olarak bir erkek gezdirmek istiyorsan aş? sözüm meclisten dışarı, ama günübirlik birşeyler olmasın, ben ciddi düşünüyorum diyorsan uzak dur..

Kızlar Ne Diyor 4

• Kuzenın keşke facebook unu vermeseymiş..

0|0
    0|0
  • cocugun duyguları kuzenıne varken bence olsa olsa kuzenıne daha yakın olmak ıçın senı maşa dıye kullanır tamamen saçmalık

1|1
    0|0
  • bböyle bir durumla başladıysa ileride hatırlayınca üzülürsün vazgeçmeni öneririm

0|0
    0|0
  • bence boşver farzetki hoşlandı kuzenini kıskanacaksın aranız bozulacak hiç boşuna bulaşma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...