Bunu yapmak istemezdim ama detaya gelin?

171 boy 61 kilo nasıldır, nasıl fit görüntü oluşturabilirim evde?

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• Her vücudun kaldırabildiği bir kilo vardır. Yani vücut tipi farklıdır kemik yapısı farklıdır ben 58 kiloyum kuzenim 63 kilo ama aynı pantolonları giyiyoruz. Bunlar yapı meselesi ben 60 kilo oldum mu bana çok gelir boyum 174 olmasına rağmen ideal kilom 57-58dir. Yani bunu saçma rakamlar değil kendi vücudun ayarlar. Bu yüzden 61 kilo sana fazla geliyorsa bir kaç kilo ver öyle dene ama kendini iyi görüyorsan normal spor harici bir şey yapma.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• uzun boylusun ve ideal boyun var. zaten fit olmalısın. daha fit olman için biraz dar ama en şık kıyafetleri seçmelisin
    dar diz aldı etek ve ya elbise. toparlayıcılı iç giyim ve ya body atlet ve ya bluz giymelisin. skinny kot ve ya streç likralı pantolon ve saten ya da sade renkli tayt ve kısa pileli etek çok şık durur bedeninde

0|0
    0|0
  • Plates topu al..

0|0
    0|0
  • Şu kızların kendini çirkin bulması beni öldürüyor daha ne zayıflaması bide aynı soru başlığını on kez gördüm önce bir arayın bakının sitede.. Hem anlamanız için illa odun mu olalım :P at gibisin taş gibisin

Edaa ekmek kırıntılarının üstüne bastında Allah mı çarptı kız taş olmuşsun ya la sen taşş reklipinide hatırlattın (;

1|0
    0|0
  • squat yap varsa civarda bol bol merdiven in cik kosabili yi osan kos erit yaglari sikilastir vuxudu bak eda taspinar nasi :))

0|0
    0|0
    • Yokuşlu bir sokakta oturuyorum o zaman ben hergun çıkayım onu ise yarar belki sağol :)

• ilk gun yavas her gecrn gun da aetitcan temponu. bol bol su icmeyi de ihmal. etme

• Okul zamanı mecbur zaten bahaneyle dikkatte ederim artık

• bikinili fotonu gonder vucuttaki kıvrımları anlamam lazım bide bu gazozdan bir yudum al

0|0
    0|0
  • Ideal bnce

0|0
    0|0
  • evde nasıl fit görüntü oluşturabilirsin
    bana cam aç. inan her türlü fit olacağına eminim ;)

0|0
    0|0
  • yürüyüş

0|0
    0|0
  • Ideal boy kilo orani bu :)

0|0
    0|0
  • Pentine katilip gidiyorum <1.5

0|0
    0|0
  • Kızların kas yapısını bilmiyorum erkek olsaydın yardım ederdim kusura bakma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kilon iyi. Hergün aç mezdeke oyna. İki tane şaşal şişeyi doldur kol hareketleri yap.

2|0
    0|0
  • plates lastiği al

1|0
    0|0
  • Uff bu muydu ben de merak etmistim :D

1|0
    0|0
  • Evde uygulayabilecegin egzersiz videolari var onlardan calisabilirsin

0|0
    0|0
  • Neyi yapmak istemezdin bacim öyle bir başlık atmissin ki bir şey var sandım ben de😠

0|0
    0|0
  • askeri disipline sok kendini sabah 5buçukta kalk koş yat kalk sürün ne bileyim kanka ya :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...