Gelen gideni aratırdı hani?

madem gelen gideni aratıyor? o zaman niye kimse eski sevgilisine dönmüyor?

ona beni neden kimse aratmıyor?

hani gelen gideni aratırdı?

ne arıyan var ne soran

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Eski sevgili mantıgı gururdan ibaret. gururnu yen ve dene bakalım eskisini. niye aratmasın?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• neden arasın ki?vıdı vıdı yemişin çoçuğun kafasını!

0|0
    0|0
  • :)) gurur dedigimiz sey iliski ne sekilde bitmis neler yasanmis ama gurur oldukca giden geleni kopekler gibi aratsada kimse adim atmaz...

0|0
    0|0
  • öyle birşey yok yaaa herkesle zaman mekana göre aynı problemleri yaşayabilirsin. aslında olay kişinin kendi karakterinde ve psikolojisinde biter. çünkü çok önemsemiyorsa abuk sabuk şeyleri çok problem çıkmaz. ilişkinini amacını benimsemişse yine problem çıkmaz v.s. gibi..

0|0
    0|0
  • Sen yanlışı en başta yapıyorsun. her zaman gelen gideni aratmaz, züğürt tesellisinden başka bir şey değildir o söz.

0|0
    0|0
  • gelen gideni aratsa karsı taraf gurur meselesi yapıyor.oysa aşkta gurur olmaz

0|0
    0|0
  • Gurur

0|0
    0|0
  • hikaye bunlar :(

0|0
    0|0
  • Telefonun bozuk olmasın ?

0|0
    0|0
  • gelen gideni aratır lafına çok sinir olurum ne alaka gelen gidenden daha iyi olabilir.

0|0
    0|0
  • kime neye göre söylendiğine bakmak gerek...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hiç bi zaman gelen gideni aratmazki :) bzım hayatmzdada şu an acısn cektgmz kısı hayatmza gelen en ıyı kısı dglmi ? en iyi kişi olmasa ondan oncekıler ıcın uzuluyo olurduk onu dusunuyo değil. bn bunun tam tersını dusunuyorum ıstısna durumlar harıc. gelen gidenden daha iyi oluyo.

0|0
    0|0
  • sabah sabah bu snirle güldürdün be gizli adamsın :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...