Beyler yardım lazım konu FUTBOL?

Beyler konuya tecrübeli kişilerden açıklayıcı yorum gelmesini bekliyorum.17 yaşında futbol oynamaya başladım bu yaşıma kadar top ile alakam yok idi başka spor dallarıyla ilgileniyordum . neyse hiç oynamıyorum :D yanı bu yaştan sonra bunu işi öğrenme şansın ne dir ne yaparım takıma yazıldım 1 ay takıldım baktım baya gerideyim cıktım az daha gelişip takıma girmeyi düşünüyorum benim isteyim en alt lig de oynama şansımın olacağı kadar gelişmek yani öyle yükseklerde gözüm yok sezon heycanı maçlara antrmanlara cıkmak amaçım yanı en alt amator takımda oynamak icin nası bir seviye ye gelmem lazım neler yapa bilmem lazım ve onemlısı nası seviyeye gelırım yardımcı olursanız sevinirim

yardımcı olabilir bilgilerini yazayım yaş 17 kg 77 boy 1.85 5 senelik boks gecmişi (kondisyondan sıkıntı yok ) hız da iyidir koşarım :) hücüm odaklı bir rol de oynamak isterim yardımlarınızı beklerım ;)

Güncellemeler:
beyler yanlıs anladınız en düşük lig dıyorum yanı dusugun dusugu yukseklerde gozum yok ne yapmam lazım falan soruyu tam okusanız yardımcı olsanız :)
guncel

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Tanıdık olmadan cok zor be kardesim ben 7 yasında basladım 12 yasında amatörde basladım forma sansı bulmakta zorlanıyorum şu an 18 yasındayım yani çok zor artık futbolcu olmak..

0|0
    0|0
  • Tanıdık olmadan zor 179 boy 67 kılo kısa mesafe koşuda Marmara bırıncısıydım şutlarım efsaneydı tanıdıkta vardı 2 lıgden gırdım antremanlara gıtmedım ayrıldım aksatmadan git antremanlara olursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...