20 günde 7 kilo vermek için ne yapmalıyım?

20 gnde 7 kilo vermek için ne yapmalıyım nasıl bir egzersiz programı izlemeliyim süresi nasıl olmalı 1.63 boy 70 kiloyum yiyecek içecek ne önerniz varsa bekliyorum :)

0|0
1220

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz zor ama en etkili bulduğum yöntemi seninle paylaşabilirim. Bunu başka yerde de paylaşmıştım:

Öncelikle işlenmiş gıdalardan, abur cuburdan ve 3 beyazdan mümkün mertebe uzak durulmalıdır. Bunlar neler; beyaz pirinç, beyaz ekmek, kek, çikolata, bisküvi vs., tuz ve şeker. Bunların yerine bulgur, tam b. ekmeği, yulaf ve doğal şeker kaynakları tüketilmelidir. Ayrıca öğün sayısı artırılmalıdır. Azar azar 5-6 öğün. Akşam 7'den sonra bir şey yenmemelidir. Son öğün yoğurt olmalı. Kilo verirken protein alımı önemlidir, çünkü ister istemez kas kaybı oluyor. Bunu en aza indirgemek lazım. Bol su tüket.

Spor konusuna gelirsek. İlk olarak sürekli hareket halinde olmak gerekir. Merdiven kullan sadece ve bol bol yürü; asansör, toplu taşıma aracı vb. şeyleri kullanmaman faydana. Daha sonra tempolu yürüyüş, koşu, yüzme, herhangi spor aktivitesi sana kolaylık sağlar. Haftada 2-3 gün koşmanı öneririm imkanın varsa. Bunu yapamıyorsan haftada en azından 4-5 gün 1 er saatlik tempolu yürüyüşler işini görecektir. Sıkılaşmak için de antrenmanlar mevcut. Kardiyo yapmadığın günlerde (haftada 2-3 gün) sıkılaşma egzersizleri yapabilirsin.

Ve son olarak da inanırsan başarırsın. Her gün tartılma, 10 günde bir yeter. Dediklerime ne kadar uyarsan o kadar çabuk zayıflarsın. Uykuyu önemse, 12'den önce yat, 9'dan önce kalk. Ayda 3-5 kilo verebilirsin. Daha fazlası sağlığın için risk yapar ama biraz daha kasarsan 7 kilo da verebilirsin.

x-sport

0|0
    0|0
    • cok saol 2 gndür dediklernn hepsini yapıyorm bir şekerli cay içiyorm onu da bırakcm demekki :)

• onu da yapıyorm :D

• Yap tabi ne kaybedersin. :p yağdan başka...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Sabah erken kalkacak 1-2 saat yürüyüş yapacaksın ama az bir şey yiyipte çık. Eve gel internetten aerobik hareketleri falan aç sende uygula bu hareketleri onun haricinde aşırı yağlı yemeyeceksin. Yediğine içtiğine dikkat edeceksin. Beyaz ekmek yerine kepekli ekmek ye.

0|0
    0|0
  • 20 GÜNDE Mİ?

20 günlük bir açlık grevi,
    mideye kelepçe taktırma gibi bilimum ölümcül deneyimler...
    eğer ölmezsen 7 değil 17 kilo bile verirsin

0|0
    0|0
  • 20 günde mi aldın da 20 günde vercen :) tut ki verdin 7 kilo oldun 63
    hala kilolusun
    20 günde 7 kilo verebilsen 2 ayda ideal kilona ulaşırsın

0|0
    0|0
    • kilo az versem bile egzersizlerle sıkılasıp 7 kilo verms gibi gözükmez mym

• valla bence bel bölgesi çalış ordan zayıflarsan çok kilo vermiş gibi görünürsün
      aşırı spor yapman lazım. bol su iç sürekli spor yap. yorulunca da bırakma çünkü ordan sonra zayıflıyor insan. salata tarzı hafif şeylerden az yiyip bol su içerek çok fazla spor yaparsan anca
      20 gün bu tempoda çalışmazsın ama
      kilolu insanların genel özelliği üşengeçtirler. kardeşim de kilolu ordan biliyorum
      irade zayıf olmicak önce

• iradem zayıf ama güclendirmeye basladım mecbur dayncm artık vermem sart üniversite baslıck :D

• ameliyatla bir yarını alırsak bu dediğin mümkündür :)

0|0
    0|0
  • ben denedim sana solim adi rus diyeti 20 gün boyunca hic bisi yemicen sadece su icecen bu yirmigun sonunda istedigin forma kavusacan umarim yardimci olmustur

0|0
    0|0
  • 20 gunde 7 kilo vermelisin.

1|0
    0|0
  • hergun 6 saat spor yaparsan verırsın

0|0
    0|0
    • eger ise yararsa yaparım :D

• 6 saat nasıl spor yapılır ya :(

• yapılır dacok agır tempo yapılmaz bnce

• Saglikli bisey degil bu kadar kisa surede vermek kalp kasi incelir. atisi duzensizlesir bir suru kotu yani var ani kilo vermenin eger kilo verceksen zamana yaymalisin

0|0
    0|0
    • ama aclıkla degil sporla da vericem 5 kilo versem yine mi saglıksız :D

• Bak ben de vg ye gidiyorum hocanin dediklerinden bir tane fazla hereket yapsam hemen kiziyo cunku vucut hazirliksiz oldugnda zara goruyo ama hafif hafif spor yaparsan iyi olur ama kendine kilo hedefi koyma eger deniz kenari bir yerde oturuyosan saat 6 da cik yuz su sogukken soguk su cok kalori yakar eger deniz kenarinda degilsen sabah sporu yap tempolu kos ama nefes alisverisine kadar herseyini ogren netten unutma sagliksiz yapilan spor kilo verdirmez sadece vucuda zarar verir

• hklısın tesekkürler :)

• bir insanın günde en fazla yakabileceği kalori oranı 900 dür. 20 günde 7 kilo vermen kesinlikle mümkün ama 20 gün boyunca egzersiz ve az kalorili besinler tüketmelisin ( üç beyazdan uzak dur 1- tuz
    2- şeker
    3- un)

0|0
    0|0
    • sabah sıkılastırıcı egzersizler yapıyorum yemegi bir porsiyona düşürdüm toplamda diyeblrm mümkün oldugunca su içiyorum badminton voleybol oynuyorum sonra aksam bir daha sıkılastrma hareketleri yapıyorum gnlük kalori ihtiyacım 1800 gözüküyo bn en fazla bin kalorilik besn tüketiyorum yedekte baldırım kaslı o yuzden gelşmemesi için mmkn oldugunca ii beslenmiyorum abur cubur yok zaten su an

• Kalça geçer de göbek zor :)

• yok benm en erken göbegim eriyo direk ordan blli oluyo kalca erir die düşünüyodum ama olmuyo vlla :D

• Karbonhidrat yemeyi kes ilk 3-4 gün yürü 2-3 km sonra yavaş tempoda koş 5-6 verirsin

0|0
    0|0
    • internetten pilates hareketleri aerobik hreketler yapıyorum ama genellikle aksam yapıyorm sıkıntı olur mu aksam olması

• normalde aclıga dayanamam ama alıstım nerdeyse bir haftadır ıvır zıvır yemiyorm :D benim için byk basarı. d

• miden yavaş yavaş küçülüyor normaldir

• Gunde 1 kamyon cimento indir :-(

0|0
    0|0
  • Hiç birşey yeme 20 gün 10 kilo verirsin :D

0|0
    0|0
  • Ahh garibim

0|0
    0|0
  • çok basit benimle 1 hafta takıl en az 10 kg verirsin

0|0
    0|0
  • mumkun degil ama bol bol terle saunaya filan git sporunu yap belki zayiflarsin

0|0
    0|0
    • zayıflayamam haklılar saglıksız da sıkılasma üzerine yapcm sporu

• bu sikilastirma olayini dengeli yap yoksa bir anda zayıflamak catlaklar oluşturuyor deride.

• resmin olsa yardımcı olurum

0|0
    0|0
  • yeme

0|0
    0|0
  • yeme içme herdakka sıç 10 gundde garanti 10 kilo

0|0
    0|0
    • yemeyp içmeynce sıçacak bok bulmak byük basarı

• işin sırrı da orda gizli

• hiç durmadan vurdurman lazım kendine

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ölmek istiyorsan hiç uğraştırma acil servisteki insanları atla köprüden aşağıya...
    Şaka bir yana bu kadar kısa sürede bu kadar çok kilo vermek tehlikeli ve sağlığınız için sakıncalı.
    İdeali haftada bir kilo, ayda 4 kilo vermektir.

0|0
    0|0
    • hklısınız ne dym verebldiğim kadar verirm o zamn

• Diyetisyene gitmenizi tavsiye ederim sağdan soldan duyduğunuz şeyler metabolizmanızı bozmanıza neden olur hem sağlığınız gider hem de daha fazla kiloyu kısa sürede geri alırsınız o yüzden profesyonel destek alın.

• https://www.youtube.com/watch?v=eVLqhg3Uygc

bunu heraksam eymekten 2 saat sonra yapıyorsun bir haftada 4 kilo verdırıyor. ben hiç denemedım ama deneyn arkadaslarım var ıse yaradıgını soyledırler tabıı eksıksız yapacaksın hareketlerı

0|0
    0|0
    • cok saol denicem canım inş işe yarar :D

• 20 günde 7 kilo vermek sağlıksızdır. Kastan vereceksin kiloları.
    Normali ayda 2 kilo.
    Şeker direncini ölçtürdün mü? Bende bir zamanlar senin gibiydim. Meğersem insülin direncim varmış, doktor bir ilaçla diyet listesi vermişti. Bayağı kilo vermiştim.

0|0
    0|0
    • seker direnci belrtisi ne mesela

• Endokrin uzmanına gitmiştim ben.

• hmm hormonal sayılıyo hastalık demkki

• Bol bol su ic :) gunde bir saat yuru. Sabah kahvaltini iyi yap (bir dilim ekmek). Oglen sadece salata. Aciktiginda elma (yesil daha iyi) Aksam yemegi sadece bir kasik ekmeksiz ye. :))

0|0
    0|0
  • hiç bir sey yapma çunku inan bana o verdigin kilolari en kisa surede 2 kati daha fazla alirsin! sagliginla oynama lutfen

0|0
    0|0
  • Yağlarını aldır ya da detoks yap

0|0
    0|0
  • sarkarsın hızlı verme

0|0
    0|0
    • spor yapıyorm sarkmamak için

• :)) arada gel yaz nasıl gidiyor diye

• olur yazarım sonuclarımı da yazcam 20 gn sonra :)

• Yeme durma oturma yatma deli dana gibi bir oraya bir buraya koş. Yoksa hayatta veremezsin.

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey yeme ya da sadece domates salatalık ve sebze ye ben vermiştim böyle 16 kilo

0|0
    0|0
  • bende 30 günde 12 kilo vermek istiyorum çokmu şey istedimki :/ imkanlımı böyle bişey

0|0
    0|0
  • içbirşey yememelisin sorumu bu :)

0|0
    0|0
  • 20 günü boşverde bu çocuğun yaptıklarını yapabilirsin www.kizlarsoruyor.com/.../q1515349-kilo-vermek-isteyenler-baksinlar-142-gunde-103den-76ya-sizde

0|0
    0|0
Yükleniyor...