Vucut linkteki gibi nasıl incelebilirim?

Merabaa :) arkadaşlar benim boyum 167 kilomda 67 maaalesef :( herkes yüzün çok güzel ama kilon var vermelisin diyo diyetle 5 kilo verdim ama artık spor gerekli maddi durumum iyi değil o yüzden spor salonu vs gidemiyorum yaşadığım yerdede yürüyüş yapabileceğim bir yer yok http://hizliresim.com/WWXEAE
vucudum linkteki gibi bacaklarım aşırı kalın üstümde var tabiki bunları nasıl eritebilirim evde?
kondisyon bisikletim var
sizin uyguladığınız bir program varsa benimle paylaşabilir misiniz?

Güncellemeler:
gençler sakin bende zaten harika bir vucudum var demedim o yüzden burada size soruyorum napabilirim diye?

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• bakma sen bu kazmalara. ev şartlarında yapabileceğin en uygun şey şu. okul dershane yürüşüş mesafesi 30 dk ise yürümeye bak. asansöre biniyorsan artık binme merdiven inip çıkmak iyi enerji harcatır. hatta alt katlarda oturuyorsan en üst kata kadar çık aşşağı evine in. mekik çekmeye çalış karnı iyi geliştirir. kondisyon bisikletinede internetten araştırarak günde kaç tur kaç dk diyorsa araştır bak kullan... aklıma ilk gelenler.. belki istediğin gibi olmaz ama faydasıda olur...

0|0
    0|0
    • doğru düzgün cevap verdiğin için gerçekten çok teşekkür ederim ya ne biçim insanlar olmuşuz cevaplardan şaştım kaldım

• rica ederim.. milletin amacı soru cvplamak değil maytap geçmek ondan. takılma çok ;)

Erkekler Ne Diyor 17

• al sana program spor salonuna gidemem demişsin 2 dumbell alabilirsin 5 kg lik 15-20 tl video da var bakar yaparsın alta yazdıklarımda video sırasıyla aynı.
    http://www.youtube.com/watch?v=IWsIUnjuYW8#t=228
    Forward Lunge 16 tekrar 30 sn dinlenme 3 set
    Alternating Flat Dumbell Press 10 tekrar 30 sn dinlenme 3 set
    Dumbell Squat 12 tekrar 30 sn dinlenme 3 set
    Bent Over Two-Dumbbell Row 12 tekrar 30 sn dinlenme 3 set
    Glute Bridge 15 tekrar 30 sn dinlenme 3 set
    Standing Dumbell Press 12 tekrar 30 sn dinlenme 3 set
    Dumbell Curl 8 tekrar 30 sn dinlenme 3 set
    Seated Triceps Press 8 tekrar 30 sn dinlenme 3 set
    Crunch max. 30 sn 3 set

1|0
    0|0
  • Durumun cok vahim değil kalin sadece.. Bisiklet olur ama cokta kas yapar

1|0
    0|0
  • merhaba sana hiit cardio oneriom ya da youtubeden six pack short cut isimli kullanici var youtubeye cardio at home six pack short cut yaz cikan sonuclara bak onlarla birlikte hergun spor yap

1|0
    0|0
  • Bol bol kondisyon bisikletine binmelisin... Ancak koşu şart.. Yerinde olsan bisikleti satıp bir koşu bandı alırdım ;) Daha işe yarayacaktır..

1|0
    0|0
  • yemiyorum mesela. 5den sonra ağzıma sadece üzüm atıyorum.

1|0
    0|0
  • en iyisi en kesini yüzme

1|0
    0|0
  • vücudunu iyi yapmak için spor salonuna gitmen gerekmiyo benimde param yok evin önünde koşu yolu var orada koşuyorum çalışıyorum

0|0
    0|0
  • az ye bacım kosunu yap 1 ay da degıl 20 gunde ver hem daha saglıklı olur mekik şınav çek birde tamam

0|0
    0|0
  • harun abi senmisin?

0|0
    0|0
  • zombimisin

0|0
    0|0
  • Camdan atla ikimiz içinde hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • Hem kısa hem şişmansın fitness yapmalısın diyorum.

0|0
    0|0
  • iyisin iyi

0|0
    0|0
  • az ye xd

0|0
    0|0
  • Neyini inceltecen dasss gibi hatunsun

0|0
    0|0
  • Senden bir cacık olmaz kusura bakma :)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• devletinde spor saloları var fiyatları gayet uygun baktınmı hiç?

1|0
    0|0
    • baktım evet ama işte oturduğum yerde yok bana çok uzak mesafe okul dershane falan derken baya sorun olur :(

Yükleniyor...