Eleştiriye açık mısınız?

Olumlu yada olumsuz her türlü eleştiriye ne kadar açıksınız? Duyacaklarınız canınızı acıtacakda olsa, yine de duymak istermisiniz?

0|0
10|29

En İyi Erkek Görüşü

• Bilirsin ki eleştiriyle hakaretin arasındaki farkı anlamadan yetişen çok insan var günümüzde.Hunharca eksilenmeye inat bu tanımı yapayım:

Eleştiri genellike yapıcıdır,karanlık ve keskin dahi olsa kişiyi düzeltmeye yönelik iyi niyetli bir harekettir.Rencide edici üsluplar ve sözler kullanılmaz.

Eğer sözler ve üslup amacını aşıp hakarete ve başkasının ''özgür ve özgün'' yaşama hakkına dil uzatmaya dayanırsa o eleştiri değil saldırıdır.

Eski profesyonel metin yazarı Tauron

3|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 28

• eleştiriye açığım ama eleştiriye açığım ifitraya kötülemeye değil!

eleştirici yapıcı yöndedir bizim insanımızın yaptığı gibi çekemeyip karalamak yönünde değil.

1|0
    0|0
    • Genel yapılan o ne yazık ki, eleştiriden anladıkları..

• kesinlikle. ben de tepki veririm öyle insanlara. bir de bir kişiyi eleştirmek için en azından onun seviyesine ulaşmak gerekir.

• Varsa kusurum söyleyin canım acırsa namerdim =(

1|0
    0|0
  • fikir ve görsellik bakımından eleştiriye açıgım.

ama söz konusu kişiliğimse eleştirmem eleştirtmem.çok pis dalarım.

1|0
    0|0
  • ben açık sözlüyüm açık sözlüleri severim ama eleştiri kişiliğe hakaret olmadığı sürece arkadamdan konuşmasındansa bana gelip söylemesini tercih ederim tabi bende ona açık açık söylerim eleştirimi ama onu kırmadan kişiliğine hakaret etmeden.

1|0
    0|0
  • Eleştirilere gelebilen olgun bir yapım var. Tezat konularda tartışrım.

1|0
    0|0
  • evet acıgımdır hep oven biri oldugunda beni sıkılırım cbauk ondan bana bisey katmıyor kandırıyor gibime geliyor ... tabi hakarat olmazsada fena olma zhanii: )-

1|0
    0|0
  • iyi yöndekine açığımda digerine kapalıyım hahahah :)

1|0
    0|0
  • olumlu oldugu surece sorun yok

1|0
    0|0
  • Ego tatmini için eleştirenler oluyor salak salak, onlara anında kapıyı gösteriyorum.

Kriter benim kalitemin artmasıysa ve üslup buna uygunsa her türlü eleştiriye açığım.

1|0
    0|0
  • Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarırmış :)) eleştiri yumusakca olursa sabaha kadar dınlerım elestirileri ;)

1|0
    0|0
  • acı olmaz mutlu olurum eleştirildiğimde hatalarımı yanlışlarımı görürüm bu da kendimi sorgulamamda ki en büyük desteğimdir...

1|0
    0|0
  • Açığım eleştirileyimki dogruyu bulayım

1|0
    0|0
  • Eleştiriye açığım eleştiri kisvesi altında hakaret ve aşağılamaya asla katlanmam

1|1
    0|0
  • 7/24

1|0
    0|0
  • Evet eleştiriye açığım lakin mantıklı ve rencide edici olmayacak..

1|0
    0|0
  • Yapıcı eleştiriye açığım.Boş eleştiri sevmem.

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • kapalıyım

1|0
    0|0
  • evet düzgün kaideye uygun yapıldıktan sonra her türlü eleşştriye açığım

1|0
    0|0
  • eleştriye kapalıyım

1|0
    0|0
  • ...

Dinliyorum.

1|0
    0|0
  • Nayır eleştirmem eleştirenide sevmem.

1|0
    0|0
  • Yararına eleştiri yapan çok az insan var. Genelde senden daha iyiyim demek için eleştirilir.

1|0
    0|0
  • değilim ..adamı hasta etmeyin

1|0
    0|0
  • İnanılmaz açığım. Eleştirilen yönlerimi bilmeyi çok isterim.

1|0
    0|0
  • bilmem ki açıkmıyım:(

1|0
    0|0
  • Açık değilim istemem. Hep pohpohlandım hep de pohpohlanmaya devam edilmesini istiyorum.

1|0
    0|0
  • açığım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Şahsa hakarete kadar varıyo eleştiri yapmayı bile bilmeyen insanlarla dolu bu ülke..

Eleştiren insanlar yok çevremde pek haz etmiyorum

1|0
    0|0
  • Yok değilim.

Biliyorum ki gerçek eleştiriyi çoğu kimse bilmiyor.

Yaptıkları şey sadece küçük beyinlerini kasarak,akılları sıra dalga geçtiklerini sanmak.

Bu yüzden onların "eleştiri" dedikleri "kişilik bozukluğuna" açık değilim :)

Hakkıyla-edebiyle eleştirebilenin karşısında, boyun kıldan ince haldeyiz herdaim..

1|0
    0|0
  • Bizim toplumumuz eleştiri diye kadını erkeği hepsi bir, hakaret eden aşağılayan sözler ettiği için, bir durum hakkında fikrini söylediğinde 'kıskandığını belirten ya da hazımsız olduğunu' söyleyen insanlardan oluşan bir toplum olduğu için ve genelde bu toplumla yaşamak zorunda olduğum için cevabım: 'hayır değilim.'

1|0
    0|0
  • hakaret gibi olmadığı sürece her türlü eleştriye açığım hatta memnun olurum

2|0
    0|0
  • hiç eleştiriye açık değilimdir beni hep övsünler isterim huyum kurursun

1|0
    0|0
  • pek değilim..

1|0
    0|0
  • hay hay .

1|0
    0|0
  • kişiliğimle ilgili açık değilim...

1|0
    0|0
    • Sen de haklısın, eleştirinin ne olduğunu bilmeyenler farklı yaklaşımda bulunabiliyorlar..

• buyrun. Hiç önemsemem

1|0
    0|0
  • ben istersem eleştirsinler,durup dururken yapılırsa hiç hoşlaşmam.

1|0
    0|0
Yükleniyor...