Samet AYBABA Beşiktaş için ne yapabilir?

Beşiktaşın yeni teknikdirektörü (malesef) samet aybaba imiş. Umudunuz var mı renktaşlar?

0|0
1|29

En İyi Erkek Görüşü

• en azından ilk 10 sırada yer alır beşiktaş . bu da birşey neticede çok zayıf bir kadro olacak gelecek sene.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• anlamadığım şu durumdayken beşiktaşın nasıl bi teknik direktörle anlaşmasını bekliyodunuz ki ? mourinho ferguson guardiola falan mı ? denizli dediniz istediği bütçe ortada denizlinin beşiktaş taraftarının tek çaresi kim gelirse gelsin desteklemek arkasında durmaktır..

0|0
    0|0
  • bence şu durumda beşiktaşı anlayabilecek,ruhunu yansıtabilecek adamlara ihtiyaç var.Samet aybaba iyi bir teknik adam.bence en iyisini yapmışlar.Kötü durumdaki galatasarayın başına getirilen rijkaardı da gördük,fatih terimi de.

0|0
    0|0
  • yerli hoca iyidir beşiktaslı degilim ama klüplerin zor zamanlarında en iyisi yerli hoca ötekiler sıkıyı görünce tabanları yaglayıp kacıyo samet aybaba sistemini oturtursa iş yapabilir diye düsünüyorum

0|0
    0|0
  • maallesef hiç bişiy yapabileceğini sanmıyorum ki bu zamana kadar napmış ki bu zamandan sonra napsın ancak şöyle bir durum var beşiktaş uefa'dan ceza aldı.Maddi küçülme eğilimi içindeler buna istinaden düşük maliyetli oyuncular ile anlaşıyorlar tabi bu düşük maliyetli oyuncular için kariyerli teknik direktör getiremeyeceğine görede bu şekilde anadolu kulüpleri sistemiyle entegreli ilerlemekteler.

0|0
    0|0
  • Birkaç maç kaybedince kapı önünde ahada buraya yazıyorum !

0|0
    0|0
  • daha önce beşiktaşı şampiyon yaptı...

emin ol carvalhaldan iyidir. beşiktaşlı değilim ama rıza çalımbayın geldiğine sevindim. alt yapıyla ilgilenmeyi seven ve ucuz yabancı getirip kral yapan bi teknik direktör. sadece beşiktaş zaman vermeli çünkü zor durumda.

0|0
    0|0
  • İş yapar. Samet Aybaba, Ziya Doğan, Hikmet Karaman gibi adamlar büyük takımları şaha kaldırır.

Ama süreklilik olmaz. Belki 1 sezon iyi gider.

0|0
    0|0
  • valla renktaş bence iç açıcı bi hoca değil samet aybaba ama BEŞİKTAŞKIMIZ için hayırlısı olur inşallah :)

0|0
    0|0
  • yabancılardan kat kat iyidir merak etme hep sömürdüler durdular en azından para türke bi beşiktaşlıya gidecek(beşiktaşlı değilim)

0|0
    0|0
    • çok para istemiş ama

• o zaman tayfur hocayla dewam edeceklerdi hata yaptılar zaten yanlış transfer politikası şu bu derken teknik direktörüde harcadılar en sonunda

• adam 3. yaptı feda sezonunda helala olsun

0|0
    0|0
  • bi zmnlar smaet aybaba ile ilgili pankart açıp yuhalayan çarşı şimid yeni teknik trekdörle ne yapacak çok merak ediyorum :D

0|0
    0|0
  • şuan beşiktaşa mourinho gelse bişey yapamaz.bir kaç seneye ihtiyacımız var.samet aybabaya sabretmek gerekiyor

0|0
    0|0
  • Mali küçülme politikasını destekler nitelikte bir isim. Sportif başarısı ne olur bilinmez. Ama şu da var kaliteli isimlerin de yaptıkları ortada. Kaybedecek bir şey yok, sabredilmeli.

0|0
    0|0
    • tonla para dökülmüş bu adama nasıl mali küçükltme bu komik

• görücez.

• Del Bosque'yi getirip başarısız olup kovarak, üstüne 8 milyon euro ödeyerek rezil olmaktan beşyüzbin kat iyidir. 10 yıl takımın başında kalsa son 10 yılki sportif başarıya illaki ulaşır. Evet göreceğiz.

• Samimi bir şeyler yapmaya çalışır. Ama kendisinde ki tecrübe işe yaramaz.

Beşiktaş beşiktaştır ne farkeder.

0|0
    0|0
  • başarılı olur bence..

0|0
    0|0
  • Alınabilecek en iyisini aldı beşiktaş bence

0|0
    0|0
  • Buna da şükür Beşiktaş iflas etti çoktan.Sponsor bulup klüp satılmalı acilen.

1|0
    0|0
  • Galatasaray varsa umut yok :)

1|0
    0|0
  • küme düşecez

0|0
    0|0
  • mecburen bu karar alındı.Mustafa Denizli son anda yan çiznce daha ucuzu yoktu

0|0
    0|0
  • beşiktaaaş ha şu avrupaya gidemeyen yerel kulüp

1|0
    0|3
  • Benim tercihim Yılmaz Vural dan yanadır her zaman ama Samet Aybabada iyidir Hoşgelmiş.

0|0
    0|0
    • tabi yılmaz vural gelseydi iyiydi hop 2. lige

• Bu kafa yanlış kafa. Adamın çalıştırdığı takımlara ve oynattığı futbola bakın sizin gibiler yüzünden bu adam iyi bir yere gelemiyor. Otur bi gün adamın fikirlerini düşüncelerini dinle bu ülke yazık ediyor bu adama.

• ne diyosun birader ;)

• Hiç bir halt yapamaz. Şifo dururken getirdikleri adama bak yıllardır ne başarısı var bu adamın.

0|0
    0|0
  • hadi ya kötü olmuş :/ gerets i yada lucescu yu getirseler çok iyi olurdu...

0|0
    0|0
  • tamam o zaman bır cacık olmaz o adamdan yazdım buraya...

0|0
    0|0
  • umutsuz vakka :( tayfuru yollayan yönetim sametten ne umabilir ki

0|0
    0|0
  • hadi ya , şifo mehmet gelseydi daha iyidi

0|0
    0|0
  • bi cacık yiyemez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• malesef demen kötü olmuş bence bu şartlarda adam bjk için fedakarlık yapmıştır elinden geleni yapar

0|0
    0|0
Yükleniyor...