Spor yapmadan önce kendinizi hırslandırmak için neler yapıyorusunuz?

yaz geldi araya ramazan girdi sporu unuttum tembelleştim sizde de oluyor mu mutsuzum bu durumdan hala kilo vermem lazım ama yapamıyorum gözüme çok zor geliyor arkadaşlar sizi nasıl motive oluyorsunuz?

Güncellemeler:
birde sahurdan kalma açlık hissi oluyo geceleri çok açıkıyorum yememek için çok direniyorum ama bazen uyuyamıyorum 2 saat yatakda dönüp duruyorum uyuyamıyorum bazen pes ediyorum

0|0
8|28

En İyi Erkek Görüşü

• 2 yıldır sporla ilgiliyim. Bu işin nefereyim diyebilirim.

Spordan 1 saat önce bol sade kahve ve doğal yeşil çay içersen ve spor öncesi 10 dk ısınırsan spora bomba gibi hazır hissedersin kendini. Başlamadan önceki 2-3 saat ağır yiyecekler yeme. Spordan yarım saat önce 1 adet orta boy elma yemeyi sakın unutma.

1|0
    0|0
    • Emin misin? :)

• hocam sporun neferiyim dion ama bir bok ogrenememissin *

• Bunu neye dayanarak söylediğini öğrenebilir miyim?

Erkekler Ne Diyor 27

• Ramazandan sonra bittim çöktüm resmen , aynaya bakıyorm mutsuzlaşıyorum :/
    Ramazandan önceki o hırs o vücut nerde..

1|0
    0|0
    • aynı şeyleri diyorum ama hırs gelmiyor işte eskiden her bulduğum boşlukta spor yapmaya çalışırdım şimdi sürekli bahaneler üretiyorum

• Bende öyle malesef :/ Artık bir ay sonra anca kendime gelirimde.
      O eski gücü toplamak biraz zaman alacak gibi

• aynen ama benim zamanım yok bu yıl tekrardan üniversite için hazırlanıcam ailem sadece ders çalışmamı bekliyor ama ben bir yandan da spora devam etmek istiyorum nasıl yapmalıyım hiç bilmiyorum

• Spor yapiyosan asla pes etmicem diye baslicaksin ne olursa olsun hedefine yurumuceksin kosucaksin her gun ben bunu basaricam olucam diceksin kulakligini kulagina takicaksin ve o 2 saatlik arenaya cikarsin hakkini verirsin sporunun ve gun boyu yediklerinle bu kadar basit

1|0
    0|0
    • bana sporu akşam yemeginden sonra yapmamın daha faydalı oldugunu söylediler gerçekten alakalı mı

• 18:00-20:00 arasi en hizli yag yakabilicegin saatlerdir

• hadi ya unu ögrendigim iyi oldu teşekkürler

• Gaza gelmek icin bol bol fitness modellerin videolarina bak. Bodybuildingcileri izle. Salonda Kulagina guzel sevdigin gaz sarkilar tak. Makaleler oku. Aynaya bakip kendini istedigin olculerde ve sekilde hayal et... HAYAL KURMADAN HICBISEY OLMAZ.

1|0
    0|0
  • http://www.youtube.com/watch?v=1epkXdZzP80 bu ve youtubeye motivation music veya epic motivational music bunlar on numara gaz verir 2 katına çıkar spor yapma isteğin

1|0
    0|0
    • çok çok çok sagol gerçkten çok salmıştım kendimi biraz biraz inanmaya başladım :)

• iyi sporlar sana başarıcaksın sen yaparsın

• çok iyi geldi şu an cidden motive oldum toplıycam kendimi

• Spor yaptıktan sonraki halimi düşünüyorum :D sağlığımı düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • hiç hırslanmıyorum. Kalkıp yapıyorum ne yapacaksam. Çok zor değil yani. Olmadı dövüş filmleri izle veya güzel kadınların olduğu videoları izle ben neden böyle değilim de al gazı başla

1|0
    0|0
    • İlk adımı atmak için hırs gerekiyo ama ya sonra alışkanlık olarak yapıyo insan

• Bende hırs gerekmiyo pek ama bilmiyorum. Bence kafada bitiyo iş

• ilk önce kendine bir hedef belirlemelisin
    benim bir hedefim var ve yıllardır eksiksiz spor yaparım
    melsela çok yemek yedim hemen çıkar 4 km yürür gelirim

1|0
    0|0
  • Ben kick-box yaparken salona girmeden önce Eminem-lose yourself ya da Yenilmez filminin final dövüş şarkısını dinliyodum çok etkili oluyodu :D

1|0
    0|0
  • Ah ben de bir yapabilsem. Her akşam sahile gidip koşacam diyorum ama daha beceremedim...

1|0
    0|0
    • dimi bende öyleyim işte

• Sen kendini zorluyorsun en azından düzenli olarak yaptıkça faydasını görürsün...

• Bana gelen tavsiyeleri oku bence gerçekten ben hırslandım şu an bir enerji geldi hatta artık düzenli bir şekilde devam edicem

• acı yok rocky , acı yok rocky
    hadi oğlum başarabilirsin

1|0
    0|0
  • Öncelikle nefret ettiğin kişi düşünülür sonra sevdiğin kişi düşünülür sonra sevdiğin bir müzik acilir sonra spora baslanir

1|0
    0|0
  • Zevkine uygun bir kaç müzik ve olmak istediğin ölçuleri düsün zamana birak bir bakmissin hedefine ulaşmissin

1|0
    0|0
    • Başta bu işe yarıyodu ama olmuyo ben alışmışım partnerle spor yapmaya yalnız yapmak çok geliyo bana partnerimden hep daha fazlasını yapma düşüncesiyle hırslanıyodum şimdi arkadaşlarım bıraktı yalnız kaldım

• Herşey kafada bitiyor birşeyi gerçekten isterse insan yapar

• haklısın istiyorum çok istiyorum ama tembelim sanırım ve o ağır basıyor

• Teminite -dont stop
    Skrillex - Damien
    Skrillex - Bangarang
    Bunları dinle dünya kendinin sanırsın

1|0
    0|0
  • Jay Cutler videoları izler hırslanırım

1|0
    0|0
  • Fitness Motivation Music on Youtube ^_^

1|0
    0|0
  • bu akşam 8 de gidicem. müzik dinliyorum 1 saat öncesinden

1|0
    0|0
  • tembelliği bırak spor yap yaptıkca acılacaksın zaten

1|0
    0|0
    • sanırım bu emir iyi geldi

• kolay gelsın bende yapcam bu aksam

• aynen ramazanla beraner sporu bıraktım henüz başlayamadım tembelleştim ben...

1|0
    0|0
  • Rocky nin muzigini dinliyorum :)

1|0
    0|0
  • aç karınla koş geceleride yemek yeme en fazla kilo aldıran öğünden bahsediyorsun !

1|0
    0|0
  • Oglum kas yapıcaksın kızların ilgi odagı olacaksın göriyim seni bastır diyom

1|0
    0|0
  • Google a Jenselter yaz gerisi gelir. D

1|0
    0|0
  • bir daha ki yaza bırak bence :D

1|0
    0|0
  • Motivasyon videolaro izliyorum

1|0
    0|0
  • Spor yapmıyorum

0|0
    0|0
  • Bundan sonra kendimi hirslandirmicam knka

1|0
    0|0
    • anlamadım

• Kaleciyim dün hırs yapayım dedim. Çok kenara gitti uzandm elime daha sonra direğe sonra yüzüme çarptı. Bayılıyordum. Ama sevindim gol olmadı.

• dikkatli ol yorum yapamıycam anlamıyorum

Kızlar Ne Diyor 8

• Başlamak zor oluyo bu sıcakta. Ama başladın mı alışıyosun. Ben spor yaptığım zaman daha hareketli oluyorum zihnim daha bir açılıyor. Kendine bir hedef belirle ve başla spora müzik dinle bence yaparken. Hareketli şarkılarla spor yapmak keyifli oluyor :)

1|0
    0|0
  • Spor hayattır kendini spor yapmak için Şartlandırma içinden gelmeli. Spor benim için şu gibi ekmek gibi ihtiyactir

1|0
    0|0
    • eskiden severek yapıyordum yapmayınca suçluluk duygusu hissediyordum ama şimdi o ihtiyacım kalmadı gibi

• Aynen kardes başla artik hadi eyvallah :)

• sağol :D

• fit bir vct olmamı tabikide

1|0
    0|0
    • işte o yetmiyor obezitelerin kafasını yaşamaya başladım yediğime içtigime dikkat edemiyorum

• Spordan sonraaa nasıl olacağımı düşünüyorum evde yapıyordum ama yok artık yazılacam bir spor salonuna daha iyi ayricaaa saat 5 den sonra hiç birsey yemiyorum sadece su yanii hedefine odaklan yaparsın

1|0
    0|0
    • akşam yemeği derdi de var işte evdekilerle kavga ediyorum genede anlayış yok erken yapıyorum genede onlarla zorla yediriyolar bu kadar spor yeter çok fazla zorlama kendini diyolar hiç destekçim yok evde

• Aynada vücuduma bakıyorum kızım bu ne beee tiksinçsin diyorum

1|0
    0|0
    • evet sayende hatırladım spora başlama kararımı bende böyle hatırladım çok sagol ya ben motive olmayı unutmuşum gerçekten

• Dimi bunun sonu her türlü güzel :D

• Evet kanka :))

• sinirlendiğim seyleri düşünüyorum onlara hırs yapıp koşuyorum

1|0
    0|0
    • bende sinir agresiflik yapıyor koşmak yerine irilerini dövüyorum :D

• vayy anasını be bende ters etki yapıyo :D

• herkese göre farklı tabi :D

• Bu bir süreç ve bu süreçte geri dönme şansın yok. Daima ilerde olucaksın her seferinde bir öncekinden.

0|0
    0|0
  • Spor yapmayı sevmiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...