Evde fitness mümkün mü?

Maddi durumum olmadığı için spor salonuna yazılamıyorum evde fitness yapabilir miyim? Nasıl videolar falan var mı ya da siz yapıyo musunuz yardımcı olursanız çok memnun olurum arkadaşlar :)

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Son derece mümkün agırlıksız olarakta kaslarını çok iyi çalıştırabilirsin salona gidilicek diye birşey yok azimli ol yeteeeeerrr:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sana 2 tane video atıcam onları uygula bende başladım aynıyız kanka www.youtube.com/watch
    www.youtube.com/watch

0|0
    0|0
  • mümkün ama vücudunda yarılmalar olur^^

0|0
    0|0
  • sanmiyorum 40 50 tl olan salonlar bul

0|0
    0|0
  • ben öğrencilerime sürekli tavsiye ettiğim bikaç hareket var çok da işe yarıyo gözle görünür bir şekilde ama burada tarif edilmez sen en iyisi netten bak bir sürü video vardır

0|0
    0|0
  • mümkün tabiki

0|0
    0|0
  • Evet mümkün bende bir kaç video var ama nasıl atacağız bilmiyorum.

0|0
    0|0
    • nerden buldun videoları bende araştırayım

• evet biliyorum :) sen yapıyo musun fitness

• Evet yapıyorum ama ben salona gidiyorum evde zor olur onun besini filan var mesela kreytin diye bir protein tozu var onu filan alabilirsin yoksa zorlanırsın.

• mümkün değil imkansız

0|0
    0|0
  • Ya barfiks aleti felan al sonra agirlik al 5kiloluk felan mekik felan. Cek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Mumkun olabilir belki ama bazi malzemeler gerek. Bir de sadece video izleyerek olmaz o is yeterli bilgin yoksa trainer yardimi alman lazim

0|0
    0|1
  • Fittnesi disarda yapabilirsin kizlar icin mumkun ama erkekler icin olmazdi onlara mecvuren alet gerekiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...