Vücut geliştirmeyle ilgisi olan varsa bakabilir mi? Laga Luga yapacaklar cevap yazmasın lütfen :@?

Yaşım 18 Boyum 1.62 kilom 45 olduğu halde hiç kilomu yansıtmıyorum çünkü fit değilim kilolarım hem basen, kalça ve üst bacak bölgesinde toplanıyor. Üst gövdem zayıf belim çok güzel incecik sorun yok ama omuzlarım çok zayıf ve kuvvetsiz görünüyor. Yaşım daha 18 olduğu için önlemimi şimdiden almak istiyorum çünkü gençken spor yapmaya başlarsam vücudum olumlu cevap verecek. İleride spor yapmak zor oluyor. Sizlere sorum üst bacak bölgesini nasıl sıkılaştırıp zayıflatırım ve buna ithafen omuzlarımı nasıl geliştiririm kollarımı nasıl geliştirebilirim ve nasıl beslenmeliyim.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Bunun cevabini spor salonundaki hocadan daha net ogrenebilirsin o sana yapman gereken aletleri gosterir beslenmende istedigin fizige kavusmanda yardimci olur

1|0
    0|0
  • Omuz için spor salonuna gitmen lazım ama kalça için twist ve Squat yapman doğru olur hem zayıflatır hemde sikilastirir

1|0
    0|0
  • tekrar meraba :D öncelikle spor salonunda basen bölgesini çalıştırcak hareketler yapıp o fazlalıkları dağıtman gerek ve birazda kilo almalısın :)

1|0
    0|0
  • Spor salonuna gitmelisin orda sana söylenenleri yap yoksa yanlıs yerleri calıstırıp kötü görüntü elde edebilirsin ya da yaptıkların hicbir ise yaramayabilir

1|0
    0|0
  • spor salonundaki ögretmenler daha iyi yardımcı olabilir

1|0
    0|0
  • omuz genişletme hareketleri baya var öncelikle :)) ama bacak ıçın bol bol yurumelısın

1|0
    0|0
  • Laga luga yapacaktim ama yazmama karari aldim

1|0
    0|0
  • Mekik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• lunge ve squat yapabilirsin bacaklar için düzenli olarak mekik yanlar için harektler internete yaz çıkar hepsi ben yapıyorum faydasını görüyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...