Sorunu çözemiyorum arkadaşlar yardımcı olur musunuz?

Sevdim kız ablasının sevgilisi ilişkimize onay vermediği için çıkamıyoruz bu yüzden bana anca düşünücem falan filan dedi 3 gün oyaladı bugünde tartıştık o eniştesini yanii baya bi hemde sonra bi baktım bu facebook ve msn silmiş ve facesinede böyle olmasını sen istedin sevgilim.. yazmış ve dondurdu facesini acaba beni seviyormu ? beni bıraktığındada cok kötü ağlamıştı..Hoşçakal dedimdede hiç üstelemedi hoşçakal dedi..

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Eniştesi onay vermiyor diye seninle birlikte olmuyorsa zaten çok kötü bir yalanmış..İnsanlar analarına babalarına kafa tutuyor yeri geldiğinde .Ayrıca anlayışına sığınarak söylüyorumm..:) Biraz kendini akıllı zanneden insanlardan bence...Allah kurtarmış kardeş..Sen seni hakedenlere yönel...

0|0
    0|0
    • ama eniştesi bna mesaj attı falan küfür etti onlara bulaşmıycaksın falan diyee

• E tamam bulaşma madem..Ne biliyorsun ikili oynamadığını kızın..Ben uzak dur derim..Biraz oyun var işin içinde gibi...

• bıldııgın baahane. ben aylardır babama kafa tutuyorum sevdqım adamla olablmek ıcın :) eniştede kımdır ? dıs kapının dıs mandalı dostum

Kızlar Ne Diyor 1

• ablanın sevgilisi bile karışabiliyorsa ve kızarkadasın seni korumuyorsa bırak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• enistesinin yaptigi cok yanlis. onay verip vermemek aslinda ona dusmez. fakat kiz arkadasin sen hoscakal dediginde direk hoscakal dediyse sende daha once gormedigi bir eksiklik gorup sogumus olabilir. kimbilir belki enistesi hakkaten aklina girmistir.

0|0
    0|0
  • Ben sevdiğim kız için herşeyi göze aldım kavga ettim karakola bile düştüm ailemi bile göze aldım ama uğraşmaya değmezmiş hiç yanlış karar alma salla gitsin değmez.

0|0
    0|0
  • birader enişte baldıza yani seninkine takılıyor olmasın biraz cin fikirli olun hayatta zarar gelmez ama saflıktan herzaman zarar gelir, benimki sadece bir düşünce bunuda düüşün...!

0|0
    0|0
  • şutrla gitsin paşam ne uğraşıyon gitsin eniştesi bulsun ona

0|0
    0|0
Yükleniyor...