Futbolcu olmadan nasıl tekni̇k di̇rektör olabi̇li̇ri̇m?

Bu işi gerçekten istiyorum. Futbolla çok alakalıyım ama futbolculuktan çok teknik direktör olmak hayalim. Bu benim asıl hedefim değil okulumu okuyorum asıl işim başka bu sadece hayal. Yaşım daha çok genç. Bana öneri olarak BESYO filan diceksiniz ama ben orada okuyup işsiz kalmayı göze alamam. Ünide başka bölüme gidiyorum ve işim garanti. Bu iş için yurtdışında gidersem iyi. Ayrıca scout kurslarıda var futbolcu keşif için türkiyede onuda araştırayım. Ben kalkıpta hemen dünya takımı öalıştırayım demiyorum. Sanırım yolu buldum beyler. Gidip bir tane dandikte olsa belge alıcam. Herhangi bir amatör takıma gidip açık açık konuşucam sizden para istemiyorum ilk yıl ya da önceki adama kaç veriyodunuz aylık 3000 tl tamam bana 1200 verin kardeşim ben bu takımı yaparım. Veya maddi durumum iyi olursa destek çıkarım beyler bu iş için yapmayacağım şey yok. Adamlarda bulmuş böyle fırsatı gelsin yardımcı diye alalım derler. Ordan amatördü 3. ligti derken süper lige gelirim Allah herkesin hayalini gerçekleştirsin. Sizcede bu olurmu?

Güncellemeler:
yok mu ceva p aşka
yine az cevap :D

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• yok öyle bir dünya :)

0|0
    0|0
    • ben olur dostum işinin peşinden koşcaksın yatarsan hazıra öyle bir dünya olmaz

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 9

• Antrenör olarak başla sonra yükselirsin veya bas biraz para kulübe t. d yapsınlar tıpkı nihat doğan gibi

0|0
    0|0
    • kesinlikle haklısın futbolcuların giderleini karşılasam veya az maaş alsam başarıyla giderim ben inanıyorum öyle teknik direktörlüğün kolay bir iş olmadığının farkındayım etrafımdakiler gülüyorlar ama bu olağan birşey türkiyedede örnekleri var önemli olan konuşmak insanlara derdini anlatmak birazda parayla bişeyler olur gibi

• Mourinho ile polemiğe giren teknik direktör Sinisa Mihajlovic, "Mourinho ile futbol konuşmam. Futbol oynamamış birinin bazı şeyleri anlamasını beklememeli" demiş, Portekizli kurt hocadan şu yanıtı almıştı: "Jokey olmak için önce at mı olmak gerekir?"

0|0
    0|0
  • morinyo guzel ornektır

0|0
    0|0
  • FM ile kanks

0|0
    0|0
  • Kardesim yasadigin sehrin takimi yok mu hic? Oraya git elbet bulursun konusacak birini. Antrenor olarak baslarsin buyuk ihtimal

0|0
    0|0
  • Spor okullari var panpa

0|0
    0|0
  • Çok uzun iş ama olabiliyorsun da

0|0
    0|0
  • Yeni menajer ekle.

0|0
    0|0
  • Ya cok guzel yazmissin eminimm ama okumadim