Kızlar babaya, erkekler anneye kendilerini daha mı yakın hissederler?

Genelde böyle bir durum vardırya hani küçüklüğümüz en saçma sorusundada geçer ''En çok annenimi seversin Babanımı ?''genelde ikisinide cevabını verdiğimiz soruya çoğumuzun kendini biraz daha yakın hissettiği ebeveynimiz vardır.Ben şahsen anneme kendimi daha yakın hissediyorum Ama sevme konusunda ikisinide çok sevdiğimi belirteyim...

Peki siz hangi tarafa kendinizi yakın hissediyorsunuz?

0|0
21|11

En İyi Kız Görüşü

• Ben anneme daha yakın hissederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• ikisinede babam güvendigim ve bağlandıgım tek erkek annem ise hayata tutunmama sebeb olan tek neden..

0|0
    0|0
  • babam benim hayatımdaki ilk erkektir. ve çok ayrı bir yeri vardır. ama annemle her şeyimi paylaşırım konuşurum. babamla her şeyimi konuşamam.

0|0
    0|0
  • küçükken babama daha çok kendimi yakın hissedyrdm ama zaman geçtikçe babayla bazen ayrılığa düşüyrsn. senin büyüdüğünü kabullenemiyr o yüzden bu durum değişyr

0|0
    0|0
  • Hiçbirine yakın değilim babamdan ayrıyız zaten annem ile de aynı evde iki yabancıyız.

0|0
    0|0
  • anneme benziyorum

0|0
    0|0
  • anneme benziyorum. ama bazı konularda babama daha yakınım aslında bu kızlar için en güvenebileceği erkek olduğu için her halukarda sizi karuyacağını bildiğimiz için bu yakınlık oluşuyo galiba

0|0
    0|0
  • herzaman için annem.

0|0
    0|0
  • bABAM için canımı hiç düşünmeden verebilirim.ne kadar kızsam da ona kıyamam.o benim için herşeyden önemli :D

0|0
    0|0
  • babama asigim evet ama annemin yeri de cok ayrı babanla konusamadıklarını annenle konusursun.

0|0
    0|0
  • Küçüklüğümden beri babama aşık bir kızım :) çocukken hep onu örnek alırdım ve kendimi erkek sanardım. Bu yüzden yanağımda jilet izi var. 3 yaşındayken babama özenip traş olmaya kalkmıştım hala jilet izi geçmedi :))))

0|0
    0|0
    • Çocuklarin yaninda traş olmanın sonucu benim arkadasimda yapmis aynisini kanamis ama gecmis belli olmuyor

• Annemle sırlarımı paylaşırım ama aslında babamın yeri daha bi ayrı...

0|0
    0|0
  • babam

0|0
    0|0
  • anneme tabıkıı

0|0
    0|0
  • freud olsa bunu cokzel cevaplardı da yok işte körolasıca.

0|0
    0|0
  • annem annem annem :)

0|0
    0|0
  • her zaman annem hatta annem değil o benim arkadaşım en yakın dostummm <3

0|0
    0|0
  • ne 1 eksik ne 1 fazla .

0|0
    0|0
  • hicbirine

0|0
    0|0
  • evet aynen öyle babama karsı daha rahatım o beni daha anlıyor babamı cok cok sviyorum..

0|0
    0|0
  • Hiçbirine

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• bende anneme yakın hissediyorum ve aynı şekilde ikisinide çok severim :) doğanın kanunu olsa gerek :)

0|0
    0|0
  • kendimi daha cok seviyorum derdim de, sanirim dogru, babam arkadasim ve ogretmenim gibiydi, idolumdu ama annemin yeri hep farkliydi. kiz kardesime gore de babam boyleydi.

0|0
    0|0
  • Evet Annem doğurdu beni baba demeyi düşünmediğim 3 senedir konuşmadığım kişi değil.ondan ve 1975 ten bugüne yaptığı icralardan sıkıldım.borçlu ucan kuşa.alacaklılar peşimizi bırakmıyor.gelde sev bu adamı

0|0
    0|0
  • Annem Tektir ...

0|0
    0|0
  • baba mesafelidir

0|0
    0|0
  • ikisinide yakın hissederim ama annem daha ağır basıyor

0|0
    0|0
  • ewt ben de anneme daha yakın gibiyim ama askerden sonra babamlada iyi anlaşmaya başladık

0|0
    0|0
  • ne babaya ne anneye yakınım...yakınlık diye birşey kalmadı..

0|0
    0|0
  • ikisini de sevmem

0|0
    0|1
  • anneme

0|0
    0|0
  • Her zaman babamı daha çok sevdim gerçi ikisinede bağlı değilim ama babam daha üstün

0|0
    0|0
Yükleniyor...