Fitness Başlıyorummmm?

Arkadaslar pazartesi fit esse basliyorum ve kas yığını olmak istiyorum. Kıyafetlerin içinden felan belli olsun istiyorum.. benim hedefim 6 7 ayda oyle birsey olmak siz ne düşünüyorsunuz? Olurmuyum

Güncellemeler:
Kas yığını dediğim böyle bir şey istioeum

encrypted-tbn2.gstatic.com/images

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Olursun olursun sıkıntı yok. Yediklerin ve kaldirdigin agirlik spor duzenin onemli dikkat et bunlara.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• 6-7 ayda pek mümkün değil ama aşamalar kaydedersin. Protein tozu aminoda v. g başladıktan 6-7 ay sonra kullanılır. Kimse tak diye kaslı olamaz. iyi bir vücut için çok disiplinli en az 1 yıl gerekir. body ve fitness da ayrı şeyler ayrıca. Crossfit yapan arkadaşlarım var. Crossfit bir yaşam biçimi. Bence dış görünümden ziyade ben ne kadar dayanıklıyım, ne kadar çeviğim, ne kadar güçlüyüm bunlara bakmak gerekiyor ki işin felsefesi bu zaten.

0|0
    0|0
  • 6-7 ay mümkün değil ama azimle 2 yıl sonra olur. beslenmenede dikkat etmen lazım.

0|0
    0|0
  • ahahaha fitnessla kas yapman imkansız

1|0
    0|1
  • 6-7 ayda olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Olamazsın. O işler öyle kolay değil. Millet senelerini veriyor. 5-6 ayda öyle olmak gibi bir hayalin varsa hiç başlama sonra üzülürsün olmayınca.

0|0
    0|0
  • Kas Yığını Olma, Kuvvet Kazanım Çalışması Yap, Hem Hızlı Hareket Edersin, Eğer Kas Yığını Olursan Hem İtici Bir Görünümün Olur Hemde Hantallaşırsın, Sallanarak Yürürsün. Sportif Bir Vüccut İdeal, Özellikle Göğüsleri Fazla Büyütme.

0|0
    0|0
  • hocam kas yığını öyle kolay olunmuyor zaten ilk 2 ayında vücudun ağırlığa alışması lazım sonra düzenli çalışcaksın protein takviyesi alman gerekiyor 6 7 ayda sen o işi unut bence yinede sen bilirsin steroidlere yönelme kısır yapar

0|0
    0|0
  • beslenmene dinlenmene yağ oranına falan filan bağlı.

0|0
    0|0
  • 2 yıl

0|0
    0|0
  • Calisan yapar :D

0|0
    0|0
  • 6 7 ay disiplinli sporla bu fiziğe ulaşırsın.
    motivasyonun yüksek olsun kardeşim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...