Kapanmaya nasıl cesaret ettiniz?

İlk kapanmaya başladıgınzda dışarı çıkarken fıla utangaclık oldu mu.daha dogrusu teyzemler flan ne dıycek dıye ?

0|0
15|13

En İyi Kız Görüşü

• Herkesin özgürlüğü var yahu. Ne yaparsan yap yine kendine yani.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• utancak adam takmasın zaten

0|0
    0|0
  • Aferin soran soruna herkes ''açık''ları kınama fırsatı gibi baktı mutlu oldun mu?

2|1
    0|0
  • allah açıl deseydi açılacak mıydın ?

0|0
    3|0
  • kimse kimsenin giyinişine karışamaz. ne giyersen giy ve kim ne giyerse giysin sen de. eğer karışırsan sana da karışırlar!

0|0
    0|0
  • Bütün sorunlar bitti bir bu kalmıştı çözülmeyen iki dakikada çözüldü.sorunsuz bir ülkede yaşamak ne güzel

0|0
    0|0
  • :) kişinin kendi kararıdır. saygı duyarım gurur duyarım elbette. kapanmayanada aynı şekilde. herkes kendi dini özgürlüklerini yaşar. toplum baskısı elbette olur maalesef ama güçlü olmak şart.

0|0
    0|0
  • kapanmak ayıpmı yahu millet mini giyirken utanıyomu saçma sapan düşünme

2|0
    3|0
  • Soruda sıkıntı yok ama seçtiğin en iyi cevaptan ötürü yazıklar olsun diyorum.

0|1
    0|0
  • Geçen çok sevdiğim bir arkadaşım kapanmıştı şahsen onun adına çok sevinmiştim.

0|0
    0|0
  • kimse utanmaz da, genelde fiziki olarak rahat edemezler

0|0
    0|0
  • kapanmak kişiye özgü birşey utanmanıza gerek yok :(

0|0
    0|0
  • Eger hiç bir baskı altında kalmadan kapanıyorsa kimseden utanmayacak kadar cesaretli olsun

0|0
    0|0
  • Açan utansın kapanan neden utanıyor.

2|1
    6|3

Kızlar Ne Diyor 14

• Eğer bunu canı gonülden istiyorsan bunları düşünmemen gerekirdi , o bu şu o ne der diye tereddüte düşmemelisin .Ben başımı ortmem , açığım diye de utanmam ...

3|1
    1|0
  • kapalı değilim ama kapanmayı düşündüğüm zamanlar oluyor ve evet insanlar ne yorum yapar diye merak ediyorum. akrabalarımdan çok olumlu yorumlar alırım gibi geliyor çoğu kapalı ama ya arkadaşlar falan evet ben de insanlar ne der diye düşünüyorum. ve açıkcası kapanırsam yapamam açırım bu yüzden kapanmaya cesaret edemiyorum. ama sen bunu kafaya koyduysan gerçekleştir inan etrafından çok güzel olumlu yorumlar alırsın. bazı salaklar da " aa sen kapandın mı yaşın genç değil mi daha " der. ve onları gaye alma bence.

0|0
    0|0
  • yaz gelse de acilip sacilsam.

4|0
    2|2
  • O ne ya?

0|1
    1|0
  • Herkesin kendi tercihi sonuçta

0|0
    0|0
  • Bende kpanmayı düşünüyorm ama bakalım kısmet tamamaen emin olmak istiyrm kendımden ve yapabilecegimden

0|0
    0|0
  • devir nekadarda degismis millet eskiden biyerlerini acmaya utanırdı..simdi ise tam tersi ilginc hakkaten:/

0|0
    0|0
  • Kapalı değilim ama kapanırsamda zor olmaz heleki utanma asla olmaz kimden neyden utanıcam ? açarken utanmıyorum kaparkn mi utancam komik

0|0
    1|0
  • niye utanacağım bee:(

0|0
    0|0
  • başkaları için yaşamaktan vazgeçin

0|0
    0|0
  • çok ayıplarım.

0|0
    2|2
  • Tatlim birşey diyim mi sana başlangıcta kendini öyle begensen bile arkadaslarım ne dicek o ne dicek bu ne dicek psikolojisi olucaktır sende. Ama unutmaki çok şık olursan güzel bi tesettürlü olursan millet seni eleştirmek yerine özenir. Bende tesettürlüyüm ve benim çevremdeki herkes bana özenir. Yeterki sen güzel giyinmeyi bil ve doğru davranışları sergile güzel giyinmekten kastım yüksek fiyatlı kıyafetler değil. Bütcen iyi olmayabilir. Önemli olan senin giyiminin belki biraz kaba olcucak ama varoş durmaması. Elit gözükmelisin. Başörtü karşıtı kişiler bile vay be ne güzel olmuş demeli. Tabii burdaki güzel giyimden kastım dar kot üzerine kısa gömlek giyip sokaga çıkmak değil. Dinin kurallarına uyarak şık ve güzel olmak :)

0|0
    0|0
  • Kapali degilim ama kapansam bile kim ne der acaba diye dusuncelere kapilmam ve bunda utanilacak bir sey yok...insanlarin dusunceleri beni zerre kadar ilgilendirmiyor

0|0
    0|0
    • hadi ordan.. insanların düşünceleri beni ilgilendirmiyorumuş.

• ilgilendirmiyor tabi

• açınmaya utanmıyoruz da kapanmaya utanıyoruz harbiden ne garip insanlarız dimi

0|0
    2|1
Yükleniyor...