Sebepsiz terkedildim. Yardımınız bekliyorum lütfen

arkadaşlar 20gün önce iyi giden bi ilşkim vardı 10 aylık ama sebepsiz terkedildim aradım mesaj attım vs cevap vermedi kendisi iş adamı bende susmak zorunda kaldım ve istanbula geldim ama meraketmiş heralde gecenın bi yarısı aradı nasıl oldugumu meraketmıs ve bilmenı istediğim birsey var dedi sana cok deger verdim bunu bilmenı istiyorum dedi sebep ne ailenmı dedim derin konuslara girme ben senın nasıl oldugunu merakettim dedi ben yıne sakın bı sekılde ağlamaklı peki dedim kapattım aradan bıraz vakıt gecti yne aradı benı facebooktan neden sıldın dedi ekle hemen dedi dondurdum dedim kapattık sonrasında baska bir hesaptan baktım telefonu kapatıktan sora seni coook sevdim beee yazmıs duvarına benı aramadan öncede sunu yazmıstı siz olsanız ne anlarsınız : catal bır parcalıktır...2.parcayı ust uste batırıp sana o sansı vermıyor.bılhassa ustttekı parca bıraz etlıyse.kesınlıkle olmuyor:))

Güncellemeler:
catal bır parcalıktır...2.parcayı ust uste batırıp sana o sansı vermıyor.bılhassa ustttekı parca bıraz etlıyse.kesınlıkle olmuyor:)) demek istediğim bu sözden ne anlardınız?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle boşanma aşaması filan yemeyin yaa,o aşamalar hiç bitmez:) Yani hem seviyorum demiş ismini haykırmış mı ? hadi ismini de söylemiş cesaret etmiş sayalım,madem o kadar cesareti var seni neden bırakıyor? Çelişki üzerine çelişki adamın içine girip bakmak lazım e yapıor diye :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hayatında iki kişi varmış,sende ikincisisin sanırım,ilki de ona baya söz geçiren bi kadın sende susup bekleyen biri olarak ezik görünmüş olabilirsin,e tabi o çatalı kaldırırken zayıf olan yani sen düşmüş olabilirsin :) Adam evlenmek üzere :D

0|0
    0|0
    • dediğin doğru bende öyle düsündüm ama adam daha ediyle bosanma asamasında ayrıca arkadan benı sevdiğini yazmıs sacmalık anlamadım gitti

• bence başkasını bulmuş etli den kastı o gibime geldi

0|0
    0|0
  • Şu soruyu sonuna kadar okuduğum için kendimden utanıyorum :S

0|0
    0|0
  • hiçbirşey anlamadım açıkcası fikrim yok

0|0
    0|0
  • Sorun hakkında bir fikrim yok ama, ayrıldıktan sonra aşk yazılarıyla milletin facebook akışına tecavüz eden kırolardan nefret ediyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• adam evli olay bu...

0|0
    0|0
    • evli değil bosanıyo 1 sene olcak nerdeyse

• tatlım bak sıkıntı belli. iş adamı dedin?çocuk vs boşanma artık öyle kolay değil..sana anlatmak istediği 2.ci şansı vermiyor..bitiştir..çatalını yediğimin adamı mertçe söylese ya...tövbe ya..hayatına bakmak zorundasın bende başkalarıda anlıyomusun..zorda olsa ölmicez..hayırlısı olsun..sinirlendim k bakma ..sevmiyorum böyle karaktersiz insanları..

Yükleniyor...