Kızlar kaynananızla aynı evde mi yoksa ?

ayrı evdemi yaşamak istersiniz ? ayrı eve gerek yok ben kaynanamla yaşarım diye düşünen varmı ?

Güncellemeler:
evet çoğunluk ayrı evde yaşamak istiyo anlaşılan ...
kızlar sizde kaynana olcaksınız abi zaman gelcek ama bak ;)

0|0
38|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 37

• ben yaşayamam evet birkaç gün gelir misafir olurum başım gözüm üstüne ama hergün hergün olmaz evlilik özeldir kapalıdır eşimle ben olmalıyız ben kendi annemi bile habire istemem o benim yuvam

2|1
    0|0
  • ev ev üstüne olmaz denir bence de doğru ama imkanınz yoksa ayrı ev için yada anne yada baba bakıma muhtaçsa yapacak bişey yok olabilir tabiki ama en sağlıklısı ayrı ev olması çünkü karı koca ilişkilerine büyüklerde mutlaka karışır ve sizde saygıdan bişey diyemezsiniz. eşler arasında anlaşmazlık olur

1|1
    0|0
  • ayrı ev tabıkıde.ev ev ustunde yasanmaz derler,ayrıca bunun duştan çıkışı var vs vs.rahat edılmez yanı bende edemem o da edemez.

1|1
    0|0
  • ev işlerini yapacaksa yemekleri hazırlayacaksa bulaşıkdı kıyafetti halledecekse yasayabilir ama evin düzenine kıyafetlerime vs karısmayacak kovalarım valla.

3|1
    1|0
  • Ayrı yaşamak çok daha iyi olur. Ne kadar iyi de olsa kaynana sonuçta yahu, aynı evde işimiz ne. Hem her şeye karışırlar genelde, biliyorum ben. :P

1|1
    0|0
  • ayrı yaa hele birde cicim ayları var rahat edilmez kaynana birde anlayışlı değilse hiç çekilmez ama sevdiğim adam için ayrı eve çıkana kadar katlanırım tabi.

2|1
    0|0
  • allah yazdıysa bozsun...

3|1
    0|0
  • Herkes kendi evinde yaşamalı.

1|1
    1|0
  • bilemedim bak şimdi :D aslında evde yaşı büyük birinin olması hoşuma gider o eve huzur geliyor gibi. ama ben dünyanın en beceriksiz gelini olucağım için beni sevmez kesin hergün bir laf batırır:D yok kalsın istemiyorum

1|1
    0|0
  • Ayrı evde yaşamak isterim.

0|1
    0|0
  • Mecburi bir durum varsa elbette yaşarım bakarım da... Ama keyfi bir şekilde pek tercih etmek istemezdim. Evin içinde istediğimce rahat rahat eşimle zaman geçirmek isterim.

1|1
    0|0
  • benim için koca belirler. ataerkil bir insan olduğum için kocanın belirlediği yerde yaşarım. nereyi gösterirse artık.

0|1
    0|0
  • Ev üstüne ev olmazmış. Ayrı ev

0|1
    0|0
  • Ayrı ev iyidir.

0|1
    0|0
  • Ben yaşarım ya müstakbel kaynanam çok şeker bir kadın :))))

0|1
    0|0
  • aynı evde sorun değil

odası koridorun sonunda olsun yeter ;)

1|2
    0|0
  • Gerekiyorsa yaşarım..Onun haricinde ayrı olsun isterim tabi..

1|1
    0|0
  • ya tabi ama kaynanam çok iise bana kalırım artı bn kaynana düşmanı bi insan diilim onunla arkadaş gibi olurumm gelin kaynana tarzı diil anne kız oluruz bncee.. çünkü bn öyle olmasını çok isterm sonuçta oda benim eşimi büyütmüşş bu yaşa getrmişş

0|1
    1|0
  • Güncelleme: kızlar sizde kaynana olcaksınız abi zaman gelcek ama bak ;) Bir saat önce Kaldır

haklısın ;)))

0|1
    1|0
  • olmaz ayrı ev en iyisi

0|2
    0|0
    • Çünkü bir gün kendi evi olduğunda onun kıymetini bilmesi anlaması için.

• Tabi sanırım o zaman ben gebermiş olurum. neyse ben gidip bir ev tutum napim :((

• bende kendi kaynanamın evine gitmem madem öyle :((

• Benim için hiç ffarketmez insanlarla kolay anlaşacağımı sanıorm :)

0|2
    1|0
  • kaynanayı ne yapmalı kaynar kazana atmalı :D:D şaka şaka:D ama AYNI EVDE YAŞAMAM anlaşamam..

0|1
    0|0
  • Kaynanasına göre değişir esasında ama ayrı olmalı.

0|1
    0|0
  • hayırya hiç düşünemem bile off hiç hoş değil..

0|1
    0|0
  • Ayri evde..yoksa sorun cika bilir:)

0|1
    0|0
  • Ayni evde yasamak istemem..

0|1
    0|0
  • eger sartar uygunsa yaşarım

0|1
    0|0
  • Kaynanam cadı değilse yanında yaşarım yani

0|1
    0|0
  • hiç sorun yapmam aynı evde yaşayabiliriz...

1|1
    4|0
  • hiç fark etmez

0|1
    1|0
  • Kızlar Devam
    7

Erkekler Ne Diyor 7

• bu dewirde ne gezer yaa :)

0|0
    0|0
  • Herkes bir defalına kaynana dırdırı çekmelidir. :SSSS

0|0
    2|0
  • Eş ve kaynana bi arada olursa .. Sonunu düşünemiyorum :D

0|0
    0|0
  • mutfak fantezisini at çöpe diyenler de var o zaman...

0|0
    0|0
  • ayrı yasanır bırlıkte yasanmaz ben yasamam.

0|0
    0|0
  • annesi ile anlaşamayan kaynanayı sevmez.

0|0
    0|0
  • Böyle soru mu olur? Kaç yaşıma gelmişim eşimden önce ben istemem ailemle aynı evde yaşamayı.

1|0
    0|0
Yükleniyor...