İsveç diyeti hakkında?

İsveç diyeti yapmayı düşünüyorum ama çok hızlı kilo verdiriyor vücudum bozulur mu?
Birde sabah sadece kahve varmış dayanabilir miyim?
Bu diyeti uygulayan arkadaşlar yorumlarınız nelerdir?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hızlı ve emek verilmeden yapılan kilo düşüşleri her zaman sağlıksızdır. Başka yöntemleri denemeni öneririm. Düzgün beslenip hareketli ol arada spor yap yine kilo verirsin.

0|0
    0|0
    • Denedim her yöntemi ama bacak ve kalçadan kurtulamıyorum

• Bacak ve kalçalar için kardiyo yapman gerek. Yalnızca beslenme ile zor.

Erkekler Ne Diyor 6

• bir deri bir kemik kalıyorsun yapma
    Kankaaa

0|0
    0|0
  • kaç kilosun boyun kaç ideal kilon kaç vücut kitle endeksin kaç hiç bir şey söylemeden bilgi almak istemişsin. Bu diyetin sana uygun olup olmadığını nereden bilebiliriz ki?

0|0
    0|0
    • Boyum 167 kilom 53. Spor yapıyorum zaten ama karın bacak ve kalçadan kurtulamıyorum sporlada gitmiyor zayıflayınca belki gider diye düşündüm

• İşte denedim her hareketi ama olmuyor. Bacak ve kalça sabit kalıyor hadi kalça tamamda bacaklar çok rahatsız edici. Karında sürekli spor yapıyorum baklavalarım oldu :D Ama ben böyle oturunca katlanmasın istiyorum o olmuyor işte

• o zaman senin fiziksel yapın öyledir bence değişmeye çalışma daha kötü olabilir olduğun gibi görün eğer bacaklarından çok rahatsızsan vücudunda beğendiğin yerlere dikkat çekecek kıyafetler giy mesela göbeği açık badi giyebilirsin.

• BoZulmaz.)

0|0
    0|0
  • İsveçi misveçi dukanı bırakta az ye spor yap :D

0|0
    0|0
    • Boyum 167 kilom 53 zaten sporda yapıyorum sürekli :D
      Ama bacak ve kalçadan şikayetciyim beni rahatsız ediyor kemik gibi olmasını istiyorum :D

• Teşekkürler

• Isveç e gitmen gerek :)

0|0
    0|0
  • Kuzey norvec denemelisin basari kesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Vücuduna yazık etme

0|0
    0|0
  • Sonrasında fazlasıyla geri aliyomussun o eziyeti cekmeye değmez