Sevdiğiniz kadın evli olsaydı ve bir anda kapıyı açtığınızda karşınızda görseydiniz ne tepki verirdiniz...

beynim durdu sadece harbi cevap vericek arkadaşlar yazarsa çok sevinirim beynim durdu şu an çünkü şaşkınlıklar içindeyim

saygılar rüzgar:kalejenjelo...

Güncellemeler:
Çok Sıkıntılı Zor Bi Gün Geçirdim Polislik Oldum Alı Koymadan Harbuki Hiç Bi Boktan Haberim Yok Kaçmış Gelmiş Yanıma :( :( Napıcamı Bilemedim Zor Bir Dönemden Geçiyorum

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• kusura bakmada sen yüz vermesen kadin cikar gelirmi ? hem evini nereden biliyor ? namus cinayetine kurban gidebilirsin kolla kendini !9

0|1
    0|0
    • 7 Yılımı Vermişim Ben O Na :) Evimi O Bilmicekte Kim Bilcek

• bununu marifet gibi yaziyorsun , utanmadan bu soruyu soruyorsun ! insanlik ar namus seref haysiyet kalmamis sizde ! aynen böyle devam edin

• Aaaa Şaşırmışa Bak Benim Ne Suçum Var Evine Götürdüm Zaten Ben Onu Benim Ne Suçum Var Ki Şimdi Bunda Ben Mi Dedim Ona Gel Diye Gitti Kaybetti Neyi Kaybettini Anladı Ama İş İşten Çooooktan Geçti KaLeJenJeLo KabuL Eder Mi Asla :)

• bu nasıl bişey anlamadım ya

0|0
    0|0
    • Şimdi sizin bir ilişkiniz var ama kadın evli ama o da seni seviyor salak (kusura bakma ama davranışı salakça seni de düşünmeliydi) evden kaçtı ve sen suçlu oldun kaçırmış gibi karakollarda süründün olay bu mudur?. Neden boşanmıyor çocukları var mı?

• Ya Ne Çocuğu Daha 4 Günlük Evli

• sevinirdim ama aklım karışırdı onun yaptı yalnış

0|0
    0|0
  • Evli kadın kapidami bekliyor yoksa ?

Derhal yolla evine !

0|0
    0|0
  • ahlaksızlığın adı aşk olmuş derdim

0|0
    0|0
  • ananıda al git diyeydin iyiydi .

0|0
    0|0
  • Biran düşündümde bir erkek için kötü durum ya..

0|0
    0|0
  • hortlamadan kal mazide ,deyip

sonra da örtücen kapıyı .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• seven insan yani eğer gercekten seviyor olsaydın onun esinden ayrılıp sana gelmesını ıstemezdın seven ınsan ne kadarda sevse sırf onun mutlulugu bozulmasın yuvası yıkılmasında dıye ıcıne gomer yanından gecerken bıle sevmıyormus gıbı davranır

0|0
    0|0
  • Sana mutluluklar sözüm kardeşçe,Allah belanı virsin gözüm görmesin defol git an önce..

1|0
    0|0
  • itfaiye çağırırım

0|0
    0|0
  • merhaba karıcığım nerde kaldın iki saattir açlıktan öldüm yemek yapmamışsın geberiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...