Yeni bir kadegoriye ihtiyaç var bence siz ne dersiniz?

arkadaşlar bence ks ye din kategorisi de eklenmeli.sonuçta hayatımızın en önemli unsurlarından biri de din.ve birimizin bilmediği bi şeyi bi başkası biliyor olabilirr.yanıtların yanı sıra sorulan soruların bile hepimiz için faydalı olacağını düşünüyorum...bir hadis bile okumak bilgisayar başında geçirdiğimiz onca saate bi anlam katacaktır..tabi islamla sınırlı olmayan bi kategori.siz ne dersiniz açılmalı mı?

Güncellemeler:
hepinize yorumlarınızdan ve değerli fikirlerinizden ötürü teşekkürler.yalnız şunu farkettim burası kızlar soruyor değil kızlar tartışıyor sitesi olmuş.hatta bazı arkadaşların soru sormak cevap vermek için değil de sırf tartışıp stres atmak için siteye girdiğini düşünmekteyim.teşekkürler...

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• bence yersiz. "din", sosyal olarak kategorize edilirken "kültür"ün altına konur. bir sorusu olan, kültür başlığı altında sorabilir.

ayrıca, buranın tarzı çok farklı. site sahipleri ve yöneticileri bunu değerlendirirler ama bence zaten daha önce değerlendirmişlerdir.

0|1
    0|0
    • sitenin tarzından memnun musun sürekli kim ne renk don giyse saçını ne renge boyatsa kim kimi boynuzlamıs sorularından yorulmuyon mu.hayır bunlar da olmalı kesinlikle ama şöle arada insan kendine bişey katacak sorular da görmek istiyo.

• :D iyi de burası bunun için var ki.

• kibarca çık gidin dion yani beğenmiosan :)

Erkekler Ne Diyor 13

• eklensin de din konusundan katiller ciksin degil mi? bence acilmasin o kategori. gelip dinciler, din karsitlari yiyecek birbirini. yanlislikla o kategoride cevap yazsam, neden musluman olmuyorsun olsana diye benim dinime laf edip duracak sinir bozulacak.

1|1
    0|0
  • cinselliğin geçtiği ve ayarsız ahlaksız bi çok kişinin bulundugu böyle bi yerde din kategorsi cok gereksiz ve saçma bana göre din konusunda biçok eser ve kitap var ayrıca ücretsiz eğitim verilen yerler kurumlar kişiler var oralardan gerekli bilgiler öğrenilir

1|1
    0|0
  • Sitenin olayı "kadınlar,erkekler ve ilişkileri."

Bu talep doğrultusunda kültür bölümü var. Bir bak istersen kan ağlıyor resmen.

2|1
    0|0
  • dini hassasiyeti olanlar evlendikten sonra tartışmayı uygun görseler ya kadın erkek ilişkilerini .. karpuz seçer gibi eş seçiliyor genelenek gereği ..kardavinin sitesi var forum şeklinde.. dini tereddütleri olan yada aydınlanmak isteye o siteye çok güzel ..

0|0
    0|0
  • din hassas bir konu ve yarım yamalak bilgilerimizle birbirimize faydadan çok zararımız dokunur. ayrıca çok basit konularda bile birbirlerine tahammül edemeyen insanlar görüyoruz burada mevzu din olunca çok daha büyük problemler yaşanır. din eğitimini başka yerde almanı tavsiye ederim, naçizane.

0|0
    0|0
  • Ben istemem çünkü din ve siyaset bu sitede tartışılmıyor seviyesiz kisiler cok o yüzden karşıyım...

1|1
    1|0
  • guzel fikir. destekliyorum!

0|0
    0|1
  • islamı olmayanlar ne yapacak peki bu durumda .. ?

0|1
    0|0
  • Cinsellik kategorisinin olduğu bir yerde din kategorisi olamaz.

0|0
    0|0
    • neden olmasin? dinde cinsellik yok mu?

• o da dinimiz kadar bu toplumun bir gercegi. orada yazanlari okuyunca ben uzuluyorum ama bu dini bu tur bir platformdan soyutlayalim anlamina da gelmez elbette.

• Saygı duyarım o senin fikrin bu konuda da benim fikrim bu. Lakin dinde cinsellik yok mu dersen var tabi ki ama benim bahsettiğim cinsellik dindeki değil burada yorumlanan cinsellik nitekim onun da dinle bağlantısı yok.

• Bence siyaset bölümü açılmalı. Siyasetle ilgili birşey yazamıyoruz hemen banned

0|0
    0|0
  • evet mantıklı din ve siyaset bölümleri açılabilir

0|0
    0|1
  • din kategorisi olmalıdır.

0|0
    1|1
  • "Bilmiyorlar, bilseler yapmazlardı"

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bence tehlikeli olurdu burdan duyduğu herşeyi ciddiye alanlar var gelişine sallayanlar çok insanların yanlış bilgilendirilme olasılıkları yüksek vs vs.. bu işin ehli bilgili biri cevap vermediği sürece tehlikeli diyorum

0|1
    0|0
  • tam din tartışacak yer bulmuşsun tebrikler :/

0|2
    0|0
  • bncede açılmalı ve çok iyi düşünmüssü sonucta din hakkındada bilmediğimiz fikir edinmemiz gereken konular var gerekirse site yöneticsiyle konusulup acılmalım;)

0|0
    0|0
  • diğerde sorabilirsin din sorularını her konuya ayrı kategorimi açsınlar.saçma olmazmı.

0|1
    0|0
    • din ve siyaset bi kategoriyi hakedecek genişlikte bence.

• bence din ve siyaset konuları gereksiz tartışma oluşduracak önemli komnulardır.burası yeri değil..din gizli siyaset kişiye özel olur

• hayır diyorum.

0|0
    0|0
  • gelmemeli bence

0|0
    0|0
  • kesinnnlikle katılıyorumm .

0|0
    0|0
Yükleniyor...