Bugün sizi en çok ne yordu..?

Ben başlyım.Her kesin yaşadıgı bilindik bir durum bu.

Arkadaşlarla oturuyoruz.Çok hoş bir ortam var.Şakalar,lise yıllarından komik anılar..vs.vs...Ama işin kötü tarafı şu;Hani sen komik bir anını anlatırsın,gerçekten komiktir.Herkes güler.

Sonra birisi çıkar bu samimi ortamdan pay kapmak ister ve oda anısını anlatır.Yalnız anlatılan şey hiç ama hiç komik degildir.O seninkine güldügü için sende onun anlattıgı şeye gülmek zorunda kalırsın a..

İşte bügün,o tebessümüm koruyabilmek için şekilden şekile girmek beni çok yordu...:):)

Peki sizi bügün en çok yoran şey neydi?

0|0
32|28

En İyi Kız Görüşü

• Bu gün beni en çok düşünmek yordu...

0|1
    0|0
    • Hayırdır neyi düşünüyn.Ok anladım , yine malum sevgilimle bozuştuk durumları

• Valla çok sagol ya.Zerafetin ve inceligin ideal bir örnegisin.:D Okullarda okutmak lazım.

• Ayh canım benimmmmmmmmmmmmm :D Saol yaaa :D

Kızlar Ne Diyor 31

• neredeyse bütün günümü küçük kuzenlerimle geçirdim.beni en çok 8 yaşındaki kuzenimin kaşla göz arasında balkona çıkıp mermere oturması ve bunu fark etmemin ardından gelen panik duygusu yordu.neredeyse aklımı kaçırıyordum.

0|1
    0|0
  • Oglum yordu. Soyle diyim, bizim oglan araba koluksuz ilkkez tasima araclarina biniyor. Turkiyede tatildeyiz ve minubuste filan zaptedemiyorum onu. Surekli byee diyip kendini yere atiyor, insanlara cee yapiyor, kizlarin bacaklarina elliyor. Yani cok kotu bir durum :) He bide soforler arabayi cok kotu kullaniyorlar ani fren filan tehlikeli cocuk icin.

0|1
    0|0
    • Şu profildeki sümüklü senin oglunmu?Sen dur bu büyüyünce daha neler yapacak.Bu yine iyi günlerin.

Oglunda ne çirkinmiş.!

Tmm Dur vurma şaka şaka..:):)

• sumuklu sensin :)))

• Bugün lys ye girdim. Ama yorucu kısım o değildi:) Meğersem yanlış okula gitmişim ve bunu okula girdikten sonra salonumu bulamayınca fark ettim ancak. Yanımda telefon yok para yok, içeri alınmıyor ya. Neyse bir taksi buldum da beni götürdü asıl okula bedavaya sağolsun:) 10 a 5 kala sırama oturabildim. Sonra da lys dil sınavı vardı. Anneme ulaşmam gerekiyordu tabii beni götürmesi için. kırtasiye kırtasiye dolaştım ve telefon bulup aradım ve ikinci sınavıma da girebildim. mutlu son:)

0|1
    0|0
    • Bu soruyu sormamın bir sebebi oldugunu biliyordum..:D

Geç kalmaktan kıl payı kurtulmuşsun.Bir sonraki lys ye girecegin okulu gidip görürsün artık

• Haha sanki benim için sorulmuş bu soru:D Evet kesinlikle bir daha bakarım gitmeden. Yine de bize yakın olan okulları versinler yani cık cık.

• tatıl hazırlıgı yordu benı bavul falan hazırlamak :(

0|1
    0|0
    • Valla hiç yoruldum demeye hakkın yok o zaman.Acısını fazlasıyla çıkaracaksın zaten..:)

• :D:D ınss tesekkür ederım saol :)

• Gece beşte uyudum, sabah sekizde kalkıp sınava girdim. Tabi hiçbir şey çözemedim.

0|1
    0|0
  • insanlar..

0|1
    0|0
  • kızgın olduğum birini dinledim bi kaç saat eziyet gibiydi.dinlememişim zaten tek kelime hatrlamıorum anlattıklarından

0|1
    0|0
  • yorulmadım!

1|0
    0|0
    • Tutana aşk olsun o zaman.

Bu arada ne kullanıyorsan bizede söyle

• Her şeyle baş ederim ama sıcaklarla asla.

Yinede gazı verdin.Akşamın serinliginde uçarız artık..:)

• dinimiz amin *=

• 6 saatlik bir yolculuk yaptım bugün, çok yordu bu beni.

0|1
    0|0
    • Bu sıcak havada hiç çekilmez valla.Otobüsün içi resmen hamama dönüyor:):)

• arkadaşımın abisi ; gözlerini benden ayıramayan çok karızmatik bir adamdı bugün tanıştık ve içimden " Bu adam evleneceğim adam olmalı, ne kadar olgun bir adammış, ve komık hayda, birbirimize de çok yakışırız" diye geçirirken, sarışın tatlı bir çocuk babaaa diye bağırıp adamın kucağına atladı. Anında arabaya koştum ve adamın yüzüne bile bakmadım, çok sinir bozucuydu.

0|0
    0|0
    • :):)yazııık.Şimdi adamın karsısna düşmanda kesilirsin sen.Kıskanç şey..

• yok canım banane :D o kadar da değil. Adamın adını bile bilmiyorum :D sahi hiç öğrenme zahmetine girmemiştim :S

• annemin çenesi beni çok yoruyor :/ konuş konuş bıkmıyor yahuu.

1|1
    0|0
  • küçük kardeşim . başımın belası

0|2
    0|0
  • halılarla güreşmek =)

0|1
    0|0
    • Bizimde bir halı var.İşim seni ilgilendiren tarafına geleyim.

Ama halı çok kirli:):)

• Tamam kızma şampıyon..:)bizde kirli kirli oturuveririz olur biter.

• siz bilirsiniz size indirimde yapacaktım ama neyse =)

• piknik

0|1
    0|0
  • sahilde yürüyüş

gerçekten sıcak

0|1
    0|0
  • cacık yapmak.akşam oturunca izah ederim.

0|1
    0|0
  • 8:00-17:00 arası ders.

0|1
    0|0
  • beni en çok beklemk yordu birilerini (shzadem :))

0|1
    0|0
  • Alışverişe çıktım bugün. İzin günümdü. Alışveriş dediysem, mutfak alışverişi..Birkaç yere gittim. Bir de sıcak öldürdü beni :)

Ama eve dönünce bütün yorgunluğum gitti:)

0|0
    0|0
  • topukluyla yürümek zorunda kalmak yordu

0|1
    0|0
  • 7 palet maln gelmesi ayrıca yognluk kasaya bak mal aç 12 ye kadr iki kişi ayrıca kola geldı flan blmemde bide geç çktım üstüne o yordu

0|0
    0|0
  • Eski sevgilim bugün beni çok yordu.

0|0
    0|0
  • sevgilimle buluştum ve beyin olarak yoruldum çunku uzun uzun kafa patlattık

0|0
    0|0
  • sıcaklık, nem...

0|1
    0|0
  • sınava girmek o stresi yaşamak umutlu olduğun hade soruları gördüğünde umutsuz olmak sınavdan çıktktan her srana cevap vermek o sınav psikolojisini insanların anlamaması beni çok yordu...

0|0
    0|0
  • ya sorunun birinde bi gizli yobaz var

madımak ı yakanlardan biri olduğuna yemin edebilirm

o dik fikirliye laf anlatmaya çalıştıkça saldırıyo, yoruldum valla

0|0
    0|0
  • oturmakdan yoruldum valla ya:)

0|0
    0|0
  • telden ksye girmek ne zormusya

0|0
    0|0
  • karanlıkda yazı yazmak nete girmek...arıza var elekdirik yok

0|0
    0|0
    • Elektrik yoksa klimada yok.Bu sıcaklarda işin sonunu düşünemiyorum..:D

• yok fişler çalışıyopr..sadece lambalar yanmıyor..:) kilima çalışıyor allahtan

• bugün beni işim ve işimdeki problemler yordu.

birde beklenmedik misafirler.

0|0
    0|0
    • Misafirin yemek derdide var şimdi.Bulaşıklarda cabası.Ne diyelim Allah kolaylık versin..:)

• yakınmıyorum,misafir nasibiyle gelir ama hava çok sıcak sadece dayanamadığım bu ve tek odamızda klima var.

• Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 28

• Yarın gel işe başla diyen bir işverenin, telefondaki kararsız konuşmaları. Maaş ,sigorta, yol yemek net bir teklif sunmaması. Ajans çok küçük, geleceğim olur mu bilemedim.

0|1
    0|0
  • odamı değiştirdim ama değdi.. Ferah ferah evimdeyim..

Yani yorgunluk sonra yaptığın işi beğenme hissi aslında yorgunluk olmuyor..

0|1
    0|0
  • lys

0|1
    0|0
  • Şu arkadaş.

link

0|1
    0|0
  • hayat

link

0|1
    0|0
  • Sıcaklar yordu

0|1
    0|0
  • haftaya pazar sınav olduğu düşüncesi beni çok yoruyor bitsin artık sınavlar.. tatil istiyorum

0|1
    0|0
  • antalyanın sıcagı ve nemi

0|1
    0|0
  • Bu uzun soru

0|1
    0|0
  • Toka mıdır nedir çok yordu beni.Küsüp duruyor -_-

0|1
    0|0
  • senin bu yazdigini okumaktan cok yoruldum :)

0|0
    0|1
  • Yorgun değilim

0|1
    0|0
  • 5 buçukta uyandım brody.

Haftasonunu evde geçirmenin dayanılmaz hafifliğini yaşıyorum.

0|1
    0|0
  • babalar gunu cozutmalari

0|1
    1|0
  • babamla güreştik, baya bi yoruldum yalnız beni deviremeyip ayağıma attığı tekme yüzünden 6 saattir kıvranıyorum. Herhalde çatladı kendisi de doktor ama inadına bakmıyo =/

0|0
    0|0
  • sıcak hava ve avrupa daki ekonomik kriz.

0|0
    0|0
  • deniz yordu agaa ayrıca öyle zorla gülemem ben yapmacık olamam yani komik değilse komik değil aga o kadar

0|0
    0|0
  • Sabah bir film izledim film 4 saat sürdü. Yatakta leptop yan tarafımda kafam yastıkda izlerken arada durdurup uyuyup sonra uyanıp tekrar devam ediyordum. Baya yordu yani anlayacağın.

0|0
    0|0
  • ben yatınca rahat olunca yorulurum şimdi bir işle uğraşmam lazım

0|0
    0|0
  • her zamanki gibi sevgilim aslında hala işkence devam ediyor :)

0|0
    0|0
  • yatmak =) resmen gece rahat uyumak için gündüz dinlendim ;D

0|0
    0|0
  • uyumak.

0|0
    0|0
  • yarın işe gitme stresi beni yordu:(

0|0
    0|0
  • Yataktan kalkmak

0|0
    0|0
  • yatmak yordu yatmaktan sırtıma ağrılar girdi

0|0
    0|0
  • sevdıgım bırınden uzak kalmak sırf... o ıstedıgı ıcın bu hem fızıkı hem zıhınsel olarak fena yordu...yormayada devam ediyor...=(

0|0
    0|0
  • spor birazcık yordu

0|0
    0|0
  • Brando şunu yapsaydınız keşke... link

LoL

0|2
    0|0
Yükleniyor...