Kütüphanenizde okunmayı bekleyen kaç kitabınız var?

Gerek kitap fuarları, gerek karşılaştığınız indirimler, aldığınız hediyeler, gözünüz takılıp aldığınız kitaplar olsun kitap edinme hızınız çoğu zaman kitap okuma hızınızı geçmekte. Bazen kontrolü kaybedip kütüphanenize onlarca kitap yığabiliyorsunuz. Kitap koleksiyonculuğu gibi bir uğraşa dönüyor sonunda bu.

Şahsen kütüphanemde okumam gereken ve bir türlü bitmeyen 35-40 kitabım var şu an ve onlar bitince de almak için can attığım diğer onlarcası. Bu bir nevi vicdan azabı oluyor bazen okunmamış kitaplarıma bakarak suçlu hissediyorum. Peki sizde durum ne alemde?

Güncellemeler:
Ayrıca bu okunmayı bekleyen kitapların ortalama sayfa sayısı 350-400 civarında olup en kalınları 2000 sayfalık bir tarih kitabı olmakta.

0|0
17|10

En İyi Kız Görüşü

• 50'den fazladır ki..halen de alıyorum gördükçe...Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım..Fakat bu soruyu görünce yalnız olmadığımı anladım ve sevindim:)

Tek maymun iştahlı ben değilmişim..

1.5 tl'ye kitap bulunca dayanamıyorum. 5 tl ye kitap bulunca da dayanamıyorum. 9. tl ...

Bu böyle gidiyor:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• amatör sahaf olarak yarım kalmış sdece 2 kitabım var

tararım hpsini

babamın getirdiği dolu dolu ansiklopedileri bile çocukken balkonda okurdum

yemek kitaplarını, soru bankalarını bile okumuşluğum var :)

0|1
    0|0
  • Sadece bir tane var. Ben hepsini okurum genelde.

0|0
    0|0
  • sadece 16 tane okunmamış kitabım var ama en yakın zamanda onlar daha da fazla olur kitap almaya gidicem :)

0|0
    0|0
  • ben kitap okumayalı çok oldu ya(en son 7.sınıfta mıydım ne? onları da zorla okumuştum) :D kütüphanede de yaklaşık 40-50 arası kitap vardır :/ bu tatilde mecburen okuyacağım annem kendi seçti kitapları bunları okuyacaksın diyor ikide bir :/

0|0
    0|0
  • 25 :(

0|0
    0|0
  • 12 sanırım.

0|1
    0|0
  • 7-8

0|0
    0|0
  • walla hava çok sıcak die kitap okumayıda braktm yaa

0|0
    0|0
  • bir yarım kalmış kitabım var ama yığınla alacağım kitabim var..bir an önce sipariş versem iyi olur..

0|0
    0|0
  • 6-7 cineyet romanlarına bir türlü başlayamıyorum

0|0
    0|0
  • okunmayı bekleyen şuan 2 kitabım var biri faust diğeri çankaya .

0|0
    0|0
  • okunmamış kitabım yok olsa uyuyamam ki :D

0|0
    0|0
  • kitap fuarından bir dünya kitap almıştım.

10 yada daha fazlası bekliyor okunmak için.

0|0
    0|0
  • 12 tane

0|0
    0|0
  • 2-3 gliba..

0|0
    0|0
  • bir tane var o da mesnevi onuda okuyorum hala bitmedi.

0|0
    0|0
    • Mesnevi benim kütüphanemde de yarıda kalmış okunmayı bekleyen kitaplar arasında:)

Erkekler Ne Diyor 10

• saymadım fakat 400 civarında vardır tatilleri bekliyorum fakat o da yetmez emekliliğe kadar yolu var.

0|0
    0|0
  • indirimde kitap gördüm mü dayanamıyorum :S bi hayli fazla yani

0|0
    0|0
  • 10+1

1|0
    0|0
  • çok var ya kıyafetime uygun olanı alıp çıkıyorum sokağa :D

1|0
    0|0
  • 4.. Çok üşengeç oldum ben.

0|0
    0|0
  • okunmus ıkı kıtap dısında okunmayı bekleyen kıtabım yok :((

0|0
    0|0
  • 600 el yazması 3000 kadar tarih ve dini kitap 200 de akademik 3-5bilgisayar lisan seti ıvır zıvır

0|0
    0|0
  • ...

Yeni aldıklarım arabanın arkasında duruyor genelde, 3 tane var henüz el sürmediğim.

0|0
    0|0
  • okumadığım iki yüzden fazladır. aile kitaplığı olduğundan kitap çok

0|0
    0|0
  • Yazmiym Ayıp olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...