Fotoğrafli resim arkadaşlar sizce spora başlamalimiyim özellikle bayanlar?

http://i.hizliresim.com/REr9mo.jpg

http://i.hizliresim.com/DoY6zy.jpg

Arkadaşlar spora başlamalimiyim çokmu kötü duruyor Boy 183 Kilo 74

0|0
9|32

En İyi Erkek Görüşü

• Bune dostum haha :D inan çok güldüm spora başla iyidir spor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• sen pasifsin sanırım

0|0
    0|0
    • Hayir zerre öyle birşey yok cinsel bakiş açisim normal olan şekilde sadece bayanler erkeklerde kalçalara önem verdiğini bir çok kez gördüm spora başlamam gerekiyormu iyimi kötümü diye yorum almak istedim

• :DDd:D
    Gece gece :Dd

0|0
    0|0
    • :D biraz tuhaf olabilir ama kimisi plaj fotosunu kimi göğsünün fotosunu koyuyor ben örtülü bir şekilde attim özellikle bayanlarin fikirlerine ihtiyaç duyuyorum kötümü duruyor ve spora başlamalimiyim?

• ben de dötümü koyayım dedin dimi :D

• :D:D

• Abi ne yapıyosunuz siz ya :D

0|0
    0|0
    • Yorum aliyorum bir bayan olarak senın fikrine ihtiyacim var kötümü duruyor spora başlamalimiyim?

• Cok kotu gorunmuyor. Sen yine de sporunu yap saglikli olll :D

0|0
    0|0
  • Göster ama elletme

0|0
    0|0
    • Fotoğraf üstünde öneri veya fotoğrafa has yorum yapmak dişinda herşeyi yapıyorsunuz arkadaş :D sence kötümü duruyor spora başlamalimiyim

• Boy kilo oranı iyi. Popo dediğin hafif çıkık olmalı sporla eritme yazık edersin :D

• tamam :D

• Sen uyanır uyanmaz hemen git spora basla

0|0
    0|0
  • ahaha benimkinden büyük :D

0|0
    0|0
    • Oha be abartma neresi büyük benim kalçamin :D

• spor şart

• tamam teşekkürler :D

• Bu ne ya manyakmsn sen? 😨

1|0
    0|0
    • Ne si var arkadaş kötü bir amacım kötü yaptığım birşey yok saygı çerçevesi içinde mahrem yerleri kapatmiş kalçamin nasil göründüğünü soruyorum spora başlamalimiyim başlamamalimiyim diye

• Konunun kalça olduğunu yazsaydında, bende bakmasaydım..

• madem girdin cevap verdin fikrinide belirt çokmu kötü duruyor veya kötümü duruyor spor yapmalimiyim bayanlarin önerisine ihtiyacim var

• Abi gogus kol falan bakilir erkekte genelde :)

0|0
    0|0
    • Bayanlar kalçalara çok dikkat ettiğini söylüyorlar erkeklerde

• Öyle söyleme, şaplak atmayı seven kızlar var bu sitede. Hadi iyisiniz hadiiiii. :D

• :DD

Erkekler Ne Diyor 31

• l*n ben onu bunu geçtim de. KS'de ilk kez böyle bir olaya şahit oluyorum. Seni cesaretinden dolayı tebrik ediyor, katılımcı arkadaşlara, yorum yapanlara sevgi ve saygı çerçevesi içerisinde sesleniyor, sağ üst taraftaki çarpı işaretine basmalarını tavsiye ediyorum.

Tabi kızlar bakabilir. Erkeklerin poposunu seven kızlar var bu sayfada. :D Hadi iyisiniz kızlaaaar...

1|0
    0|0
    • Şikayet edilecek birşey yokki fizik üstünden bir yorum aliyoruz ne var bunda

• Yok ne kusuru usta ben özür dilerim sağolasın değerli yorumlarin için :)

• Rica ederim.

• ya ammk senin ben yaa fotoya bakcam derken annem kahve uzattı. Rezil oldum yaa.

2|2
    0|0
  • ghotunu koymussun spora baslamalımıyım demıssın kanks ^^

0|0
    0|1
  • naptın sen kanka bune :D:D spora başla tabi görünüm kötü değilde bunu buraya aticak kadar ne yaşadin :D

0|0
    0|0
    • bişe yaşamadım sadece öneri aliyorum sağol

• hey diablo içinde bulunduğun siteyi terket

0|1
    0|0
    • Usta insan gibi bir soru sordum bir kadın memelerim nasil diye yorum atsa tavan yaparsınız kötü niyet olmadan spora başlamam için veya başlamamam için bir neden var mı diye soruyorum

• puahahhahah yorum cok ıyı ya :D

• eyw laughoutloud

• Allah sana akıl fikir versin bu nedir arkadas ya. nasıl bir cinsel bunalım içindesin sen

1|0
    0|0
    • Amin cümlemize Hayir cinsel bunalimda falan değilim sadece kötümü duruyor diye öneri almak istedim spora başlamam gereken bir durum varmı? her halikarda başliyacağim ancak kötümü duruyor ona göre kalça'da çalişacağim çünkü

• tımam :D

• Allah Allah :D:D:D:D hahahah

• olm manyakmısın niye oranı gösteriyon bize yoksa farklı durumlarmı var mk bu ne böyle spor felan yapma sen o bolge düzelmez mk

1|0
    0|0
    • Neden ney düzelicekki usta çokmu kötü duruyor

• kanka harbi çok kötü duruyo :D kosu yap gunluk 5 km kos, 15 gune bisey kalmaz , yinede bir uyarı yapayım resmini koyduğun bölge çok sakat yahu bidaha yapmamaya gayret et ve her sabah veya aksam 5 km kos 15 gune bıtmıstır

• Tamam usta çok sağol ne bileyim öyle çok bir fazlalik yok kötü durmuyor diye tahmin etmiştim. D kimisinin hayvan gibi poposu var

• Senin yaşama tarzını

0|0
    0|0
    • o güzel ağzini bozma usta senın gibi bir delikanliya hiç yakişmiyor önerin var mı fotoğraf hakkinda kötümü duruyor?

• Götümüzü çekip ksye atsaydık simdi uzaya cıkmıstık doğru :D

• Bundan bunumu anladin şimdi?

• çok bıngıl geldi bana biraz sıkılaşması lazım sanki :D

0|0
    0|0
    • Eyvallah usta böyle yorum yapmak varken insanlar boş boş şeyler yaziyor millet göğsünün fotosunu çekiyor bayan diye bir sorun yok ama bir erkek kalçasini çekince ayıp oluyor kendileri her yerde diyorlar biz erkeklerde kalçaya çok dikkat ediyoruz diye foto atinca adimiz kötüye çikiyor :D

• Aynen usta sağolasın yorumlarin için :D

• rica ederim kardeşim sen sağolasın :D

• Kanka 2. fotograf ne bilim ib. ne gibi puşt gibi birşey fotoğrafı gördükten sonra konuyu açana tekrar baktım gerçekten erkek mi açmış diye. Fena yavsicaktim tovbe est. Allah korudu

0|1
    0|0
    • Alllah allah sabah ilk işim bir salona yazilmak koşmak spora başlamak :D kendımı çok kötü hissettim sağolasın

• :D :D kafamı nerelere vurayım arkadaş mahfolmuşuz biz haberımız yok neyse spora başliyayim üj bej ayda şekli şemali yerine gelir

• insallah kardeşim :d

• Totosu büyük olan erkekleri sever kızlar yapma boşver

0|0
    0|0
    • Usta allah aşkina neresi büyük 183,74 :D kilo yok birşey yok

• Güzel birşey merak etme :D

• Şaşırtıcı 35 kişi ilk işin spora başlamak gibi olsun falan derken iki kişi kal böyle dedi :D

• Teallam gece gece :D kal böyle başlama spora

0|0
    0|0
    • Usta tek spora başlama diyen insansın acaba nedenını sorabilirmiyim insanlarin yaptığı yorumlar sabah ilk işin spora başlamak gibi olsun falan fişten yapıyorlar :D

• Sen bilirsin bence bir sıkıntı yok millet abartmış :D

• :D olabilir sağ olasin yorumlarin için

• abi o ne biçim kalça, pembe olsan yavşardım yemin ediyom :D:D

0|0
    0|0
    • Hakaretmi oluyor bu iltifatmi spora başlamalimiyim vücut çalişan bir insansin fotoğrafından belli :D

• ulaştırabilirsin. ben ilk başladığımda 118'di ve şu an 123cm ama benim doğuştan omuzlarım geniş olduğu için çokta fazla bir gelişme olmadı.

sen vücudunu geliştirdikçe otomatik olarak omuzlarında genişliyicektir ama herşey beslenmeden geçer.

beslenme %60 - antreman % 20 - dinlenme %20

• Can boğazdan gelir lafina bir kez daha yeşil ışık yakıyorum herşey yemede içmede bitiyormuş

• kustum

1|0
    0|0
  • usta bir erkekte öyle popo olur mu? koş.

0|0
    0|0
    • Gerçekten tüm samimiyetinle söyle kötü yanlari nedir çokmu kalin kilolu falan değilim yani :D

• tamam sağ olasın farkındalik kazandırdın hakaret etmeden eksi yanlarimi söylemen çok güzel birşey spora başliyacağım tekrar sağ ol usta

• sen türkçe kursuna başla önce. fotoğraflı resim ne lan.

1|0
    0|0
    • ya Ks gibi bir sitede imla kurallarına yazim şeklinemi dikkat edicem sordum soruyu işte derdimi yaziyla değil fotoğrafla anlatmişim gerek var mı

• ben senin konuşma tarzını yargılamadım. yazdığın şey bir tarzın ürünü falan değil. hiç kimse fotoğraflı resim gibi bir ifade kullanmaz. bu mental yetersizlik işaretidir. konuşurken olsa olabilir dil sürçer falan dersin. ama yazarken böyle bir şey söylüyorsun senin işin zor. akli dengen problemli. hele beyaz donlu götünün fotoğrafını paylaşan biri olarak yolun çok uzun ve meşakkatli. sana tavsiyem profesyonel yardım alman

• Evvela samimiyet moruk şimdi olayı farkli yönlere saptırmakta üstüne yok yiğidi öldür ama hakkını ver demişler ayağa kalkıyorum şlap şlap şlap seni alkişliyorum ve oturuyorum gerçekten iyi siyaset adamı olur senden insanı ipe götürürsün hayir gerçekten türkçe eğitimi alınacak bir seviyede olsam kabul ederim önerin için tesekkür bile derim sana ego' sahibi veya gururlu bir insan değilim kendımı birilerine veya birşeyi birşeye ispat etmeye falanda çalişmiyorum etkiye tepki gibi birşey oldu tamammen nefsi müdafa

• Fotodakinin ne olduğunu hala çözemedim

0|0
    0|0
  • Abi nasıl bir kafadır bu götünü çekip koymak heyteala

1|0
    0|0
  • topmusun aga..

1|1
    0|0
    • Hayir kardeş zerre öyle bir amacım yok sadece öneri almak istedim bayanlar erkeklerde kalçalara çok dikkat edermiş

• hemen koş spora :D

0|0
    0|0
    • Gerçekten çok kötümü duruyor

• bu saatdemi :D

• :D sporun saati var nekdr erken başlarsan okdr erken bitirirsin başla hayde :D

• Kardeş kutsal kitaplara zarar vermeyin diyorlar. Ama sen hepsini sırasıyla yırtmıssın. Ulan g. te bakan karıdan hayırlı gelir sana.

0|0
    0|0
    • nasil bir tepki vermem gerekiyor şimdi sövdümü hakaretmi ettin ne dedin anlamadim inan

• Çocuğun sana benzemez inş. Ama sen bu gidişle dogurursun kanka

• ya arkadaş bakiyorum fotoğrafa oramdan buramdan bişe fışkırmıyor abartı yok sizmi acaba böyle bir fotoğraf attiğim için çok makaraya vuruyorsunuz gerçekten ya da benmı kendıme toz konduramıyorum ne yani çokmu kilolu

• Panpa nabtn ya. d

0|0
    0|0
    • Valla masumum zerre kötü niyet yok içimde her yerde bayanlarin dilindeki erkeklerin kalçalari çok hoşumuza gidiyor gibi yorumlari görünce bir fotoğraf atip öneri alayim dedim sence nasil duruyor spora başlamalimiyim?

• Basla panpa sıkı popon olsun. Bide uyusturucu kullanma. Kullanmysan başla. Kafa bir yenilensin

• :))))

• nasıl foto yükledin buraya anlatsana ciddiyim

0|0
    0|0
    • nasil fotoğraf yükleniyormu demek istiyorsun yoksa nasil böyle bir fotoğrafmı attin diyorsun?

• tamamdır teşekkür ederimm

• rica ederim usta

• dısarda gezerken tayt giymiyosan sorun yok, niye takıldın bu kadar

0|0
    0|0
    • Ne bileyim her yerde bayanlarin dilinde bir erkek kalçasi çok hoşumuza gidiyor gibisinden dedim bir atayim öneri alayim kötümü iyimi aldığım yorumlar suratımı düşürdü malesef :D spora başlamam lazim

• haha bosver takılma sen oyle seylere, ayakkabılara dislere dikkat et daha onemli

• tesekkür ederim usta tavsiyelerin için boş gargara yapmadan öneri veren sayili insanlardansin bayan olmadığım için kaybediyorum bayan olunca birşey yok bir erkek böyle bir soru sorunca fotoğraf atinca memleket meselesine çevriliyor :D

• iyi görünmek için tanga deneyebilirsin?

0|0
    0|0
    • hacı yorum aliyoruz niye makaraya vuruyonuz gerçekten kötü bir amacım yok :D

• belli amacın kötü değil de manzara çok kötü? resmen dötü kamuya açmışsın.

• Millet neler neler yapıyor usta benim yaptığım bence kötü birşey değil yorum aliyorum erkeklerin kalçalari çok hoşumuza gidiyor demeyi biliyorlar

• ilk resimde bez var sandım :D... şaka bir yana biraz lazım tabii.

0|0
    0|0
    • Anladim sağol tesekkürler :D

• totonu nasıl çektin bravo valla yeteneklisin :) başla başla spor iyidir :)

0|0
    0|0
  • Ahahah haykırdım çok seksi desem kendimi i*ne gibi hissedicem :D :D

0|0
    0|0
  • Benimkide böle :D

0|0
    0|0
    • spora gitmekmi gerekiyor acaba yorum alicaz pembe arkadaşlardan tenezül edip soruya gelseler :D

• En iyisi git hacı bende gideceğim hem estetik açidan hemde sağlik konumundan

• Evet

• Abiciğim naptın sen?
    Sporda erkeklere kalça sıkılaşması değil kol, omuz, göğüs, karın dersi verilir...
    Srn sporu çok yanlış anlamışsın. Onuda nerenden anladığın belli. :(

0|0
    0|0
    • Hayir konu öyle değil Şimdi erkeklerde dikkatinizi çeken ilk 5maddede genelde bayanlar erkeklerin kalçalari çok hoşuma gidiyor gibisinden yorum yapıyorlar ona tepkime olarak böyle bir soru sormuştum

• Erkekler Devam
    1
Yükleniyor...