Yöresel halk oyunlarını severek oynar mısınız, hoşlanır mısınız?

Yöresel halk oyunlarını severek oynarmısınız,hoşlanırmısınız?Çifte telli,halay,zeybek,horon,vs,değişik oyun oynayan var mı?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• horon, ramo, demiraga,cepki, damat halayi, cifte telli, roman havasi hepsini bekarken oynardim :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ortamina bagli. Yorosel oyun diyince aklimiza yalnizca turklere ait yoresel oyunlar geliyor ama bence batililarin yoresel oyunlari es geçiliyor. Belkide onlar kulturlerini yavastan unutklari için yasatmadiklari için. Mesela italyanlarin yoresel oyunlarina bayilirim. Hatta dun az biraz ogrendimde denilebilir. Ya da fransizlarin breton bolgesine ait halk oyunu. Severim severekde izlerim.

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum pek ya birtek zeybeği hoş buluyorum

0|0
    0|0
  • Evet tabiki çiftetelli zeybek halay damat oyunu nolursaa oynuyorum :)) bi tek horonu falan oynayamıyorm daha öğrenemedim o kadar

0|0
    0|0
  • Severim ama oynayamam :)

0|0
    0|0
  • yok .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sevgili halkim bizim yoresel oyunlarimiza burun kivirir, amele isi olarak gorur ama gider flemenko, salsa, rumba, samba gibi diger milletlerin "yoresel halk oyunlarina" binlerce TL verir bir hevesle. boyledir benim milletim... ozentidir, gormemistir, kendi kulturel degerlerini bilmez, zavallidir.

bu kisiliksiz halleriyle atamizin kemiklerini sizlatir... her seye ataturk ataturk diyen insanlar bu konulara kayitsiz kalirlar. Devrimlerin, inkilaplarin gercek nedenini anlayamazlar cunku.. yuzeysel bakarlar hayata. ataturkcu gecinenlerin buyuk cogunlugu da boyledir maalesef.

0|1
    0|0
  • izlemesi güzel ciddi adam oynamaz oynatır

0|0
    0|0
Yükleniyor...