Gerçekten de yasta mıyız bu kaybın ardından (Seba)?

Kesinlikle daha hayattayken İnönü Stadı'nın adı Vodafone Seba Arena olmalıydı. Bu büyük adam daha hayattayken ona bu değer hissettirilmeliydi, hayatını kaybettikten sonra değil!. Sizce?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Çok üzüldüm vefatına bir fenerbahçeli olarak ama Süleyman Seba'ya isim konusu açıldığında Baba Hakkı varken benim ismimi nasıl koyarsınız? demiş anlayacağın yine yapmış mütevaziliğini :)

0|0
    0|0
    • Doğru, ancak ben insanlara hayatını kaybettikten sonra değil daha hayattayken değerinin belli edilmesinden yanayım. :) Babak Hakkı'nın öğrencisi nasıl olsa Seba.

• Haklısın kesinlikle katılıyorum bir tık önden adım atmıyoruz hep geriden hep geriden.

Kızlar Ne Diyor 1

• Haklisin... çok üzüldüm durumunun bu kadar ağır oldugunu bilmiyordum. Arada hastalansa da iyi haberini alinca sevinirdik. Bizim millet kim kıymet bilmek kim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bugun onder ozen acıklama yapıyor gozlerım doldu.. lefter oldugunde cennet artık cıft santrafor denmıştı (dıger santraf metın oktay) sımdı cennet tam kadro.. erdemlı son spor adamını kaybettı turk futbolu, besıktas buldugu her yesıle adını yazmalı sebanın.. seba olmasa belkı kumelerdeydı besıktas..

0|1
    0|0
  • herkes ölünce değerli somadan önce işçilere değer vermiolardı şehit olunca eylemler felan yaşıoken yapcaktın kardeşim hepsi gösteriş veya hayatta yardımcı olamadık bari son kez uğurlayalım düşüncesi

0|1
    0|0
  • Bir fenerli olarak üzüldüm ama yasta tutmak saçma 90 yaşında adam yani ^^

0|0
    0|0
    • yaşla alakalı bir şey değil ki bu :)

• Özür dilerim müdahale gibi olacak ama fikrimi belirtmek istedim bir fenerli olarak üzüldüm demişsin yas tutmak derken arkadaş bundan bahsetmek istemişti. Ve asıl demek istediği birsürü değerli insan ancak öldükten sonra gündeme geliyo hatırlanıyo ölümünden önce neden çoğu insanın aklında yoktu?(Baştaki insanlardan bahsediyorum)

• Dünya böyle yapabileceğimiz bir şey yok eskiler eskide kalıyor naparsın ^^

• Adam ölmeyi unutmuş resmen 88 yaşında bırakında ölsün o ölmesinde ben mi oluyum 18 yasinda

0|0
    0|0
  • Ne yası. Herşey gösteriş. Adam ölünce kıymete bindi amk.

0|0
    0|0
  • aynen :/

0|0
    0|0
  • şahsen ben uzulmedim. saygın öluyle yasarken tanıs olmadık degilse uzulurdum.

0|0
    0|0
    • Bazı şahıslar vardır birebir şahsen tanımaya gerek kalmaz bence..

• hayatı, idealleri, vasıfları bir insanı anmak için yeterli bence.. birebir tanımak yerine herhangi bir medya aracılığı ile tanımakta yeter diye düşünüyorum..

• herkes bişi dusune bilir evet

Yükleniyor...