Fitness ile ilgilenenler bakabilir mi?

spor salonuna başladım haftada 4-5 gün günde yaklaşık 1,5 saat spor yapıyorum boyum 167 kilom 69 ne kadar sürede kilo verebilirim programım şu şekilde:15 dk yürüme bandı 15 dk bisiklet 10 dk eliptik bisiklet 5 dk twister ağırlık olarak3x8 set şeklinde sit-up, legraıses, bench press, pec dec, deltoid press, lat machine, barbell curl, push down, leg extension, leg curl yapıyorum bunun dışında dumbell ile de çalışıyorum hedefim 59 kilo ne kadar sürede kilo verebilirim sizce

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Harikasin bu azimle devam edersen 1 ayda fazlasını verirsin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bir laf var hocam demicem ama xD spor iyidir eriyen deriyi kası dinçleştirir ama eriten şey aslında yememektir. O boğazına dur de zayıflarsın sporda güzel görünüm ve uygunlaştırıcı olarak görev yapar vucudunda

0|0
    0|0
  • Spor listeni diyet listeni spor salonundakiler hazırladıysa maksimum sürede verirsin. Çünkü ne kadar geç kilo verir vücudunu geliştirirsen onlar o kadar para kazanacak

0|0
    0|0
  • Uyku süreni azalt diyenleri takma sakın. Profesyonel bir sporcu olarak sana tavsiyem uyku düzenini sağlaman ve beslenmene cok dikkat etmen. Az yersem kilo veririm mantığı cok yanlış. Oldukça iyi kalorili ve az yağlı besinler tüketmeye çalış. Sık sık ye. Ağzın boş durmasın. Periyodik olarak ara vermen de kas hafızanın oturması ve vücudunun yapılanması için şart. Benden bu kadar iyi çalışmalar kardeşim

0|0
    0|0
  • delirdinmi sen kim verdi bu programı sana bench press niye yapıyon bu proglamla kas yaparsın söyliyim hocanla bir konuş

0|0
    0|0
  • uyku süreni azaltman yardımcı olabilir ve doğru beslenmeyede dikkat et

0|0
    0|0
  • bunları yapman çok güzel yemene içmenede dikkat edersen 4 ay en geç

0|0
    0|0
  • Youtube da birçok profesyonel fitness hocaları var, video larını izle her konuda faydası olur.

0|0
    0|0
  • 1ayda en az 8-10kilo hergün düzenli yaparsan

0|0
    0|0
  • Ne kadar oldu başlayali

0|0
    0|0
    • bir kaç gün

• Hmm o programı veren eger hocaysa geri zekalinin tekiymis ne o oyle sen kilo vermek icin gidiyodum vücut geliştirme programı vermiş sana ya koşu bandı bisiklet uzay yürüyüşü yapsan yeter zaten öbür verdikleri diğer aşamada hedefine ulaşınca oda sen kas yapicam dersen tabi program yanlış düzeltilmesi lazım

• Sen gereğini yapmışsın zaten bizede bkk yemek düşer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tatlim kilo veririsin ama ne kadar verecegin metabolizmanla alakali yani bu yaptiklarin metabolizmani cok iyi calistiriyorsa ve yiyecegin icecegin seylere dikkat ediyorsan bir kac ayda 50 kilo olursun. Ama azim ve hirs onemli.

0|0
    0|0
  • Cok cabuk verebilirsin ama burada kesinlikle önemli nokts yediklerine dikkat etmek, hem yediklerine dikkst et hem de spor farki bir kac hafta icinde görebilirsin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...