Kızlar ve futboll? (Sorum kısa değil :/ )?

Ben futbollu izlerim ama sadece kendi takımımla ülkemin maçlarını. İyi bir taraftarımdır. Erkek gibi bağırmam küfretmem ama kız (ince) sesimle arasıra korkudan çığlıklar atıp sevinç çığlıkları yapıp şarkılar söyleyebiliyorum Pes oynamasını fifa oynamasını bilirim ama hiç yendiğim olmadı. Forma giymeyi çok severim takımımın arkasındayım. Çok güleryüzlü , çılgın biriyimdir. Ama erkeksi boyuta geçmem sizce bu iyi birşey mi yoksa futbol kıza yakışmıyor mu? Kaba mı?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Futbol neden kaba olsun ya. Kaba olan insanlar, taraftarlar o da kişilikle alakalı futbolla ne alakası var. Kızların da takip etmesi çok güzel bir şey bence spor sonuçta..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence süper superrrrr

1|0
    0|0
    • Öyle mi? Teşekkürler o zaman :D

• fazla fanatiklik yakışmıyo ama fifa oynaman çok hoş:DD

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim ama zaten fazla fanatik değilim ki takımımı takip ediyorum o kadar :D

• o bile biraz fazla ben erkek olarak bile çok fazla takip etmem arada bir puan durumuna bakarım ^^

Kızlar Ne Diyor 3

• Hangi takımlısın acaba öğrenebilir miyim ^^ bence iyi bir şey bende böyleyim ama ben FENERBAHÇEDEN SONRA sıkı bir Real Madrid taraftarıyım şu sıralar pek sık olmasada herşeyi takip edebiliyorum.

0|0
    0|0
    • FENERBAHÇELİYİM :D

• İnşallah :D Peki anladım teşekkürler yorum için :D

• Rica ederim ^^

• Ne alakası var ya. Ben bazen kendimi kaptırıp küfür edip bağırıyorum. Sen kabaysan ben neyim o zaman. 😒

0|0
    0|0
    • :D Yok ya bilmem ben yorum alayım dedim :D

• Erkeksi boyutu guzel

0|0
    0|0
Yükleniyor...