Kızın açılmasını bekleyen ilk adımı bekleyen erkek var mı....

kızın ilk adımı atmasını bekleyen erkekler var mı.mesela hıc konuşmadıgı bir kıza ilk onun konuşmasını bekleyen biraz inada bindiren.sanırım o oyle ve daha önceden sevgilisine nasıl açıldı.

0|0
010

En İyi Erkek Görüşü

• çok var. korkuyoruz çekiniyoruz o bana bakmaz çok güzel kız diyoruz o öyle kalıyor. etrafına iyi bak çevrende erkek varsa yada iki erkek bakıyorsa seni beğenmiş demektir. ama kızlar da ilk adımı atmalı madem kız erkek eşittir :D

0|0
    0|0
    • bir erkek bir kızla surekli bakışır 5 ay. kızı görmediginde sınıfına gidip bakar kacar masumca. arkları sizi izler bir kere kıskandıgınızı belli edince surekli kıskandırır .size guler bazen uzaktan bakıp kacar size müsaade edermisin bile diyemez arkınız kolundan tutup çeker bakarsınız arkanızda o. ve daha cok şey ...bu cocuk ne hissediyor kızda belli ettiği halde.sen konuş demeyin tanımıyorsunuz ve hic konuşmadınız bastan beri karsılıklı bu kıza niye acılmaz peki bir erkek

• evet öğren aşık olmuşsun canım sen istese altından evde otur yine bir ilacı yok bu hastalığın. ancak çaresi ne ise onu yapacaksın o da onunla tanışman ve kararı

• haklısın sagol...

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Bizim isyerinde bir kız var , cok güzel bir kız uzun boylu hemen hemen aynı boydayız.İşyerinde başka bir kız arkadaşa , benden hoşlandığını söylemiş.Aracı kızda bana onun benden hoşlandığını söyledi.

Kız ben öğrenince ona teklif edeceğimi falan düşündü sanırım.Teklif göndermedi , zaten teklif göndermesinide beklemiyorum.Aracı kıza , hoşlanıyorsa yada ne hissediyorsa gelsin söylesin açık açık.Kızda demişki ' Benim gururum var, teklif edemem ' diye.Bende aracı kıza , tamam tekrar git ve birdaha bana göz ucuyla bile bakmamasını söyle dedim.

Gururunu yerim.Ben hoşlansaydım , ki birinden kolay kolay hoşlanmam.Şıpsevdi biri değilim.Gider çekinmeden erkek gibi söylerdim.O hoşlanmasına rağmen benden ilk adımı bekledi.Ve şuan kafayı yiyor , olmayacağı için.

Not : İş değişikliği sebebiyle , artık goremeyecekte beni :) düşün artık.

0|0
    0|1
    • bir erkek bir kızla surekli bakışır 5 ay. kızı görmediginde sınıfına gidip bakar kacar masumca. arkları sizi izler bir kere kıskandıgınızı belli edince surekli kıskandırır .size guler bazen uzaktan bakıp kacar size müsaade edermisin bile diyemez arkınız kolundan tutup çeker bakarsınız arkanızda o. ve daha cok şey ...bu cocuk ne hissediyor kızda belli ettiği halde.sen konuş demeyin tanımıyorsunuz ve hic konuşmadınız uzuldum kıza benimki karsılıklı buna ne diyon

• Pekala.Onunla birşey konuşacağını söyleyip.Uygun bir yerde uygun bir dilde açılabilirsin.Ve onunda sana karşı ne hissettiğini sorabilirsin.Umarım dilediğin olur.Bol şanslar.

• sagol zaten tanısam olur

• erkekligin sanina yakismaz kizinda gururuna yakismaz... bu isin bir raconu vardir:) polat alemdar dan esintiler:)

1|0
    0|0
    • bir erkek bir kızla surekli bakışır 5 ay. kızı görmediginde sınıfına gidip bakar kacar masumca. arkları sizi izler bir kere kıskandıgınızı belli edince surekli kıskandırır .size guler bazen uzaktan bakıp kacar size müsaade edermisin bile diyemez arkınız kolundan tutup çeker bakarsınız arkanızda o. ve daha cok şey ...bu cocuk ne hissediyor kızda belli ettiği halde.sen konuş demeyin tanımıyorsunuz ve hic konuşmadınız

• kafasina tugla bile atabilirsin:) yok o abarti olur ama klasik carpismayi oneririrm yanindan gecerken omuzunla bir sars onu tabi yanlislikla olmus gibi

• hımm valla merdivende karsılaşıoduk bazen ilk basta yok sonra arkamda arkımda diyordu görmedim ben sonra cıktı.ddd

• ben ben ben :( 4 yıldır bi kızdan hoşlanıyorum cesaretimi toplayamadığım için hep kızdan bi adım bekledim böyle giderse onun düğününüde görürüm bence sen kız olarak ilk adımı atarsan emin ol o da sana bi adım atacaktır

1|0
    0|0
    • hımm sence bu cocuk ne yapmaya calışıo

• inş banada haber ver olmazzz

• haber veririm şu cesaretimi bi topliyim :DD

• Teklifi erkek yapıcak, hesabı erkek ödeyecek, hediyeyi erkek alıcak, hatunu erkek gezdiricek, arabanın kapısını erkek açıcak, yüzükleri erkek alıcak, özel günleri erkek unutmayacak... Yahu merak ediyorum da ilişkilerde kadının yaptığı bişey var mı?

yok çünkü böyle düşünüyorlar:

"I make the rules because i have a pussy!""

0|0
    0|0
  • ya olabilir nolucak ki anlatamıyorum galiba insan sevdiği insanın yanında heycanlanıyor ister istemez ama başka bir kadın olsa amaaaaan çokda tın der geçersin ama o öyle olmuyor işte çünkü hayatında farklı biryere koyuyorsun

0|0
    0|0
  • hayatim boyunca oyle oldum ve cok sukur cok faydasini gordum. bende mi seytan tuyu var acaba :P

0|0
    0|0
  • Kızların ne yapacağı belli olmuyor.o yüzden erkek olumsuz tepki alabiliyor.

0|0
    0|0
    • nasıl yani

• Herkese aynı şeyler hissedilemez.gerçekten seven zorlanır.çünkü o kız farklıdır.

• hımm anladım

• benzer ama biraz farklı bir durum oldu. ben açıldım ama reddetti, onun teklif etmesini bekliyorum

0|0
    0|0
  • ben beklemiştim ve uzun bir ilişkimiz olmuştu.teklifi o yaptı gayet normal

0|0
    0|0
    • bir erkek bir kızla surekli bakışır 5 ay. kızı görmediginde sınıfına gidip bakar kacar masumca. arkları sizi izler bir kere kıskandıgınızı belli edince surekli kıskandırır .size guler bazen uzaktan bakıp kacar size müsaade edermisin bile diyemez arkınız kolundan tutup çeker bakarsınız arkanızda o. ve daha cok şey ...bu cocuk ne hissediyor kızda belli ettiği halde.sen konuş demeyin tanımıyorsunuz ve hic konuşmadınız ...

• oluu elbet.belki sevende soyleyemiyordur bizim gibi.

• olsa fark ederdim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...