En iyi forvet diyelim?

Soru tamamen şöyle tuttuğunuz takımın oyuncusuna vermek zorunda değilsiniz gönlünüzdeki oyuncuya oy verin rica ediyorum. Bir Fenerbahçeli olarak Umut Bulut derim yerli forvetler arasında.

Ben Burak'ı forvetten saymıyorum beleşçi çünkü. Benide kalenin önüne koy dokunup gol yapabilirim. Ayrıca benim nazarımda profesyonel bir sahtekar hakem aldatma konusunda

• Moussa Sow
    100% (3)32% (9)39% (12)Oy Ver
  • Umut Bulut
    0% (0)25% (7)23% (7)Oy Ver
  • Demba Ba
    0% (0)32% (9)29% (9)Oy Ver
  • Emanuel Emenike
    0% (0)7% (2)6% (2)Oy Ver
  • Cenk Tosun
    0% (0)4% (1)3% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|25

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• forvet adam zaten beleşçidir sana top cıkarcaklar sen görevini yapıcaksın bana göre işte bu denilen bir adam yok tükiyede dembabayı saymam daha kaç. mac oynadık umut veya sow gsli olarak :D

1|0
    0|0
  • Burak Yılmaz'a beleşçi diyorsunuzda adam her sene fix 30 gole yakın atıyor hepsi beleş olamaz ya.

şu an Türkiye liginde Burak Yılmaz gibi bir forvet yok.

Burak Yılmaz'ı yazmaman normal hiçbiri bir Burak Standartında değil.

Şampiyonlar liginde 5 gol üstü atabilen var mı bunların arasında?

0|0
    0|0
    • Başıma adam ettiniz burak denen topçuyu

• Yaa bırak arkadaşım.
      Sow ne yapmış bunca zamandırda en iyi o olacak?

• Sakin ol l*n ashajdbdi

• 1 demBaba
    2 sow

0|0
    0|0
    • Demba Ba belli olmaz bakıcaz

• umut mu o beleşçi değil mi la tamam pres yapıyor bazen ekmeğini taştan çıkartıyor ama top alması vermesi iyi değil top sürme yok bitiriciliği iyi değil sadece topsuz koşuları fena değil pres yapar defansı yorar karambol bekler öyle gol atar bu seçeneklerden 1 ini seçmek içimden gelmiyor açıkcası biraz daha son vuruşları olsa sow derim ama şimdi bilemiyorum farklı tipte forvetler çünkü hangisine takımın ihtiyacı var ona göre değişebilir bence

0|0
    0|0
    • Umut karambol golcü?
      Uzaktan golleri trabzon zamanından itibaren. Aralara kaçışı trab20n zamanından itibaren.
      Umut bileğiyle gol atar çoğu zaman.
      Şunuda hiç unutma burak 30 gol attıda o zaman ts de gol atacak adam yok getiriyolar bunun önüne topu bırakıyolar hani mahallede küçük çocuğa dersin ya koş abim bunuda sen at diye aynı hesap

• hayırlısı :D

• Aynen :D

• Moussa sow Galatasaray liym

1|0
    0|0
  • bir galatasaraylı olarak sow dedim

1|0
    0|0
  • Galatasaray'lı olarak

Moussa Sow diyorum...

1|0
    0|0
  • Türkiye içiyse sow

yurt dışında falcao tek geçerim

1|0
    0|0
  • Moussa Sow diyorum
    Galatasaray lıyım

1|0
    0|0
  • cardozo diye soranlar var :D cenk bile cardozodan daha iyi formda şu an :D

1|0
    0|0
  • Sow.

1|0
    0|0
  • demba ba kanks ^^

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlı olarak Demba Ba

1|0
    0|0
  • Moussa Sow Diye Yazılır Adam Diye Okunur Sol Kanatta Harcanıyor

1|0
    0|0
    • Açıkçası santraforda oynadığından daha iyi performans sergiledi gçeen sene. Ama Şöyle olabilir Emenike-Sow-Kuyt nasıl olsa E29 forvetin 3 mevkisindede oynayabiliyor

• ben denizli derdim ama getirmediler... aziz başkanı sevmem ama adam gibi adam

• Ben şahsen tanıyorum İsmail hocayı ha tanıdığım için mi arkasındayım hayır ama Fenerbahçedeki kurulu düzeni bilen ve son 4 sezonda düzenli olarak ligi takip eden tek hocaydı adaylar arasında. Denizli kaç senedir türkiyede yok löw bize yaramaz alışmak gerek bilmem ne lucescu pahalı. Keşke Aykut hocam gelseydi ama teklifi kabul etmedi bu nedenle direkt İsmail hocayla görüşüldü

• Tarafsız bir soru değil, daha iyi forvetler var.

0|0
    0|0
  • Cardozo hepsine 5 basar onu neden koymadin

0|0
    0|0
    • Cardozo ölü teneke ya gördük son sezonu.

AntiTirabizon !!!

• Biz bu ligde her sene şike yapıyoruz 17 ye karşı 1 direnerek. Tamam şikeciyiz. Şiktiklerimizde ceza alsın biz şikeciyiz. Ama kimse unutmasın 2010-11 sezonu şampiyonu ŞİKE ŞİKE FENERBAHÇE'dir. Saol tsk ederim uzamasın iyi geceler. Sana ithafen bir sözüm yoktur yanlıs anlama kusura bakma bu konu alevlendikce alevlenecek bir konu uzatmayalım :)

• Sende kbakma iyi geceler

• Dem baba

0|0
    0|0
  • tuttuğum takımdan tabiki ya emenike ya da sow
    ama avrupada dersen ibrahimoviç ve ronaldo

0|0
    0|0
  • Açıkçası fulbolcu ve özellikle forvet deyince aklima tek isim geliyor. CR 7-Ronaldo..

0|0
    0|0
    • Ya ronaldo ne alaka arkadaş ben anya sen konya diyosun..

• Bende öyle yaptım dikkat edersen. tuttugum takimdan birine değil, gönlümdekini yazdim. onada karışacak değilsin yaa

• Soruyla alakasız farkındaysan.. Gönlün sana kalsın bana görede LİONEL MESSİ !

• tartışmasız ba...

0|0
    0|0
    • Yanlış anlama şıkların arasına koydum ama Ba bir maç oynadı ne olacağı belli değil.

• Hahaha yardımcı olmak isterdim lakin benim yazacaklarım şu an internettede bulabilirsin :) birebir görmeden özel program olmaz :)

• e gör:)))

• Demba ba tabi ki

0|0
    0|0
  • Moussa Sow

bir galatasaraylı olarak bizde olmasını cok isterdim. d

0|0
    0|0
    • Sizi tebrik ederim zira bende Umut'u cok isterim ama Sow'umu asla bırakmam :))

• yani fenerbahce transfere bakmıo. d

• Bence transfere ihtiyac yok yerli forvet dısında Mevlüt gelirse açık kapanır :)

• Oskar cardozo bende Galatasaraylı yim normalde

0|0
    0|0
  • Drogba tabi şimdi ise iyi forvet yok:-D

0|0
    0|0
    • Drogba? Altın teneke :)

• Soruyu es geçtiğinizi hiç unutmayarak, 4 dakika 5 dakika beni bağlamaz. Bu konu sabaha kadar uzar gider internette tartısılmaz yüzyüze olması gerek ki karşıma çıkarsanız geri dönmek zorunda kalırsınız :) iyi geceler diliyorum size

• Aynen hadi iyi geceler bayan futbol:-D

Kızlar Ne Diyor 1

• bence emenike

1|0
    0|0
Yükleniyor...