Erkekte bakım ne kadar önemli?

Erkekte bakım ne kadar önemli? Ve ne tür bakımlı olması lazım?

0|0
13|3

En İyi Kız Görüşü

• Erkekte bayanda bakımlı olmalı kesinlikle önce giyimi daha sonra dişleri ve elleri bunlara dikkat eden insan geri kalan diğer ayrıntılarada önem gösteriyor demektir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Asırı kadınsı epilasyon ve yay gibi kadınsı kaş alımları dısında, akıllarına ne gelirse yapsınlar bence..

0|0
    0|0
  • Kesinlikle disleri temiz olmali, agiz kokusu olmamali..

Tirnaklari kisa, elleri bakimli olmali..

Saclari öyle inek yalamis gibi cok cok jole sürmemeli,

yani ya hic sürmesin yada azicik..

Haa bide en önemlisi parfüm ve deodrant kullanmali..

Ayakkabilari öyle camurdan cikmis gibi durmamali,

yani temiz olmali.. Giymi felan temiz olmali..

0|0
    0|0
  • bakımı erkek kadın diye ayırmamak lazım her insanda önemlidir.

dişler fırçalanmalı

çoraplar günübirlik değiştirilmeli

saçlara bi kova suyu döküp de sonradan şekil verilmişçesine jöle sürülmemeli

boğuluncaya kadar parfüm sıkılmamalı

yüz her sabah ve akşam yıkanmalı

deodorant kullanılmalı

tırnaklar uzun olmamalı

ağız kesinlikle kokmamalı

bunlar benim kıstaslarım :)

0|0
    0|0
  • kızlarda ne kadar önemliyse erkeklerde o kadar önemlidir erkekler saçlarına çok önem vermeli dişlerini düzenli olarak fırçalamalı parfüm kullanmalı ama kolanya gibi kokan parfümlerden değil elbet ağır olmayan güzel kokulardan kullanmalılar giyimlerine önem vermeliler ve bence sportif giyinmeliler

0|0
    0|0
  • dışler temız eller temız saçlar temız ter kokusu olmayan ayaklarına ellerıne ıyı bakan kulagının ıçı temız olan vs.bunlar zaten olması gerekenler bana gore yanı ben artık bunu bakımdan saymıyorum cunku temel bıseydır bu.

bunun dısında bakımlı erkek dıyınce aklıma saçı mutlaka dıkık(ama kırpı gıbı degıl),guzel parfum kokan spor ayakkabısı çamurla karısık olmayan bırı gelıyor aklıma

0|0
    0|0
  • Dişler sarı olmasın..Tırnaklarınıza da bakım yapın.. Ve parfüm kullanın.. yaa bıktık bunları söylemekten.. :/

0|0
    0|0
  • aman göz kremi, peeling, güzellik maskelerime ortak olmasın lütfen.

ben böyle iyiyim.

hijyenine dikkat etsin, bu olmazsa olmazı olsun,kafi.

0|0
    0|0
  • sacları yapış yapış jolelı olmamalı temız ve yumsak olmalı, ayakkabıları temız olmalı, gıyımı temız olmalı, ellerı bakımlı tırnakları duzgun olmalı en en en önemliside olmazsa olmazlardan birisi dişleri temız olmalı..

0|0
    0|0
  • yani önemli özellikle eller,tırnaklar

0|0
    0|0
  • dişleri sarı olmasın diş saglıgına önem versin bir de saçlarına (:

0|0
    0|0
  • bakımsız erkeğe tahammülüm yok.. bari deodorant kullanın o kadarına bile razıyız...

0|0
    0|0
  • diş fırçalanmalı saçlar bakımlı olmalı temiz giyinmeli losyon yada parfüm sürülmeli:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Her erkegin ihtiyaclari farklidir kendimden ornek verim haftsda 2 kere sac sakal tras olurum kafami kendim kaziyorum

Sabah aksam dis fircalar agiz temizligine onem ver

Aksam yatmadan yuz yikama jeliyle yuzumu yikarim cildim azcik yagli oldugundan parliyor sonra yuz temiZleme tonigiyle cildimi silerim tirnaklaracekstra ozen gitar caliyorum koltukalti temizligine dikkat ederim kullandgm parfumden 2tane alirim biri sirkette durur ani ayakkabiyi iki gun ustuste giymem bu kadar.

0|0
    0|0
  • Tipten daha önce geliyordur heralde :))

0|0
    0|0
  • spor beslenmeye dikkat hijyen ve saca tirnaklara cilde onem vermek... bunlar yetiyor :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...