Bilgisi olanlar bakabilir mi?

Sizce evde 30 dk eliptik bisiklet kullanmak mı yoksa 10dk ısınma 10 dk soguma ve 30 dk egzersizleri olan pilates yapmak mı gobek ve basen bolgesine iyi gelir

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• interval cardio göbek eritme veya öbür deyişle yağ eritme de etkili olur. performansın yeteceği şeklinde kendini ayarlayabilirsin. Örneğin orta performans kondisyona sahip kişiler için 5 dakika hafif tempo ısınma yürüyüşü daha sonra 1 dakika orta hızlı koşu daha sonra atabileceğin en hızlı depar veya diğer deyişle en hızlı tempoda yürüyüş sonra 1 dakika orta yürüyüş. böyle birbirini tekrar edecek şeklinde yaparsan nabız artımını sağlicağın için yağ yakımını hızlandırabilir ama tabi ki herhangi bir sağlık problemi yoksa bu ideal olandır. Yeni başlicam dersen ona göre de bir koşu temposu söyleyebilirim inşallah

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 17 yıllık sporculuk hayatımdan sonra 5 yıldırda antrenörlük yapmaktayım sorun izninle cevap vereyim.

Olay yağ yakmak. Yapacağınız şey ise yağ metabolizmanızı çalıştırmak. Buda yaptığınız aerobik sporlarda (yüzme, koşu, bisiklet) uzun süreli düşük şiddette olması lazım.
    Unutmayın egzersiz başladı 20 dakika orta tempo koştunuz ve yoruldunuz. Kaç kilo verdim diye düşünüyorsunuz, üzgünüm hiç yağ yakmadınız. Sadece su ve ödem attınız.

Yağ metabolizmanız egzersize başladıktan 20 dakika sonra devreye giriyor. Eğer egzersize 20 dakikadan sonra devam ederseniz yağ yakmaya başlarsınız.

Diğer dikkat etmeniz gereken şey; Yedikleriniz. Lütfen sağlıklı şeyler tüketin. Günlük ihtiyacınız olan kalori miktarını internette ki makaleleri takip ederek hesaplayın. Ve geriye matematik kalsın.
    Günlük almanız gereken kaloriden fazla alırsanız kilo veremez alırsınız. Dengede tutun ve kağıt kalem hesap yapın.

Bol şans

0|0
    0|0
  • interval cardio göbek eritme veya öbür deyişle yağ eritme de etkili olur. performansın yeteceği şeklinde kendini ayarlayabilirsin. Örneğin orta performans kondisyona sahip kişiler için 5 dakika hafif tempo ısınma yürüyüşü daha sonra 1 dakika orta hızlı koşu daha sonra atabileceğin en hızlı depar veya diğer deyişle en hızlı tempoda yürüyüş sonra 1 dakika orta yürüyüş. böyle birbirini tekrar edecek şeklinde yaparsan nabız artımını sağlicağın için yağ yakımını hızlandırabilir ama tabi ki herhangi bir sağlık problemi yoksa bu ideal olandır. Yeni başlicam dersen ona göre de bir koşu temposu söyleyebilirim inşallah

0|0
    0|0
  • 10 dk. soğuma ne la? geç soğumayı geç.. o zaman 2. si uygundur. uzun uzun yazamicam bugün sporla ilgili çok şey yazdım

0|0
    0|0
    • Soeuyu yanlis okudun sanirim

• yoo dogru okudum? basen ve göbek eritmicenmi? ben sana 2. yi önerdim. ama soğumayı kaldır diyorum. yanlış anladığım 1 yer varmı?

• Eliptik bisiklet baseni inceltir ama göbek için beslenme düzenini ayarlamalisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 10 dk isin sonra evinde aletleriniz varsa bir alet bir hareket olarak yapin be yaklasik 20-30 dk yapin ve ayni araliklarla yapin

0|0
    0|0
Yükleniyor...