Aldattınız mı yoksa aldatıldınız mı? Bir şans daha verdiniz mi?

Aldattınız mı yoksa Aldatıldınız mı?Bir şans daha verdiniz mi?

0|0
16|24

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• Aldattım. ve defalarca. sevdiğim ve yanlış oldugunu bile bile. cok guzel biriydi ruhumu ve bedenimi cok iyi anlıyordu. cok etkilendim aklım bir karış havadaydı. 3 haftadır aldatmıyorum sanırım başaracağım. şimdi ise omur boyu goruşmem gereken biri oldugu için ne yapmam nasıl davranmam gerektiğini bilemiyorum. hiçbirşey olmamış gibi mi ? nasıl ...

0|0
    0|0
    • aldattigin kisinin inanilmaz derecede hakkina giriyorsun ve asla düzeltemeyecegin bisey yaptin. aldatmak cok cirkin biseydir. suclusun cünkü madem baskasini sevdin ayril aldattigin kisiyede simdi takildigin kisiyede hakkiyla davranmis olursun.gerci aldattigin kisinin bunu kabullenmesi cok zor. böyle biseyi seven bi insana nasil yaparsiniz anlamamki hic?

• ben aldattığım kişiyi sevmedim beraber oldugum kişiyi seviyorum . ama aldattığım kişi akrabamızdı bir gun gecerli bir nedenden evine gittim ve evden cıkarken ustume atladı desem yeridir. ben durur gibi oldum ama duramadım. o cok guzeldi dayanamadım o anda dusunup karar verecek halde değildim soke oldum bunlar yaşandı. bir kere oluncada bir sure ardı ardına oldu. su anda yapmıyorum. bu halimle bile gecmişe donsem napardım bilmiyorum.

• Hiç aldatmadım, aldatılmadım. Olsaydı affetmezdim Ve hayatımın kadınını çok seviyorum. Onu asla aldatmam!

1|0
    0|0
  • aldatıldım ve sans vermem bir kere aldatan daime altadır.

0|0
    0|0
  • vermem şans bir daha.üçün birini alır:)

0|0
    0|0
  • Aldatacak kadar şeref yoksunu değilim ve hep kendim gibi dürüst güvenilir insanlar ile birlikte olduğun için böyle bi sorun yaşamadım. Saygılar.

1|0
    0|0
  • aldatıldım. ne o iste bir şans iitanımış beni çünki bende vermezdim

0|0
    0|0
  • bi kez aldatıldım bi şans daha verdim bi daha aldatıldım o yüzden ikinci şansa gerek yok..

0|0
    0|0
  • vermem çünkü aldatıldımm! başka bişi olsa affedliebilir tekrar şans verilebilir ama aldatmak asla!

0|0
    0|0
  • valla aldattıysan yada ben aldattıysam hiç bir şekilde şans vermem oda bana vermesin çok sükür basıma gelmedi zaten yapmamda bir gülü kokluyorsam eger ;)

0|0
    0|0
  • çok şükür ikiside olmadı..

men dakka dukka (Eden bulur ) bilincindeyim..

0|0
    0|0
  • aldatıldım ama asla bir şans daha vermedim öyle kişiler bi şansı haketmeyecek kadar acizler gözümde :)

0|0
    0|0
  • Aldatmadım ama hep aldatılmakla suçlandım

0|0
    0|0
  • ilişki gidişatım ne kadar kötü olursa olsun aldatmam..

aldatanıda affetmem.

0|0
    0|0
  • m4rilyn_m0nr0e bacı: benim bu tür işlerde bezim olmadı:D

0|0
    0|0
  • Herşeyi sineye çekerm ama aldatıldığım an , bu karşımdaki için hiç iyi olmaz.Hayatını zindan ederim.

0|0
    0|0
  • geri dönüşü olmayan bir hatadır benim için.

0|0
    0|0
  • O iki kelime sözlüğümde yok.

0|0
    0|0
  • aldatılda monroe , aldattım da

0|0
    0|0
  • aldatmadım aldatılmadım...sevgi varsa hala neden vermiyim.

0|0
    0|0
  • bu soruya cevap vermek istemediğime göre sen anla

0|0
    0|0
  • affetmeyebilirim aldatılırsam

0|0
    0|0
  • Şans mans yok. Bitti tükendi dükkan kapandı başka kapıya

0|0
    0|0
  • aldatıldım... şu an yalnız ve mutluyum ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• düsünüyorumda şu an öyle bi durumda olsam. asla affetmem.dünya yanacak insanlar ölecek deseler asla icimden gelmez. asla kaldiramayacagim tek sey bu. kesinlikle yanasmamda. beni seven bir insana her daim sadik kalirim. ki eger baskasini seviyor kendi esimi sevgilimi daha istemiyorsam yine yanlis olur ama söylerim konusurum ayrilirim öyle bisey yaparim..oda kücük bi ihtimal

0|0
    0|0
    • işte o kadar kolay değil ...

• serefli bi insan olmaya calisanlar icin hicte zor degil. en azindan kendi esimin hakkina girmeyeyim oda bi insan bu onu mahveder diye düsünüp yapmali. o halti yiyecek insanin bunu yapacak cesareti yoksa ne denir ona? kolay tabikide. ama insanlarin hakkini gözeten bi insana kolay. bencil olup kendi zevkini düsünüp aldatip sonra pisman olana kolay olmaz tabikide

• Aldattıımmm daa

Aldatıldım ddaaa

Sansta verdiimmm

Ama elde var sıfııırrr :) Asla sans verme bi kere yapan bi daha yapar.

0|0
    0|0
  • aldatılmadım ya da çok profesyonel idiler anlamadım.Aldatmadım da ama eğer aldatılırsam ben de takarım boynuzu sonra veririm yolu.

0|0
    0|0
  • Ne aldattım nede aldatıldım.

0|0
    0|0
  • aldatacak kadar karaktersiz değilim , aldatılmadım da..

0|0
    0|0
  • aldatıldım çooooookkk =)) bir şansta çokk verdimm

1|0
    0|0
  • Aldatana erkek demem ben.Karaktersiz öyleleri.

1|0
    0|0
  • Ikisininde cevabını bilmiyorum (=

1|0
    0|0
  • Aldatıldım.Ama asla bir şans daha vermedim.Vermem de.

1|0
    0|0
    • verme zaten yoksa hic bi farkin kalmaz.. kabul etmek affetmek aldatmayi onaylamak demektir bence

• 2 side acı.

0|0
    0|0
  • Aldatıldım.Ama 2. bir şans olmadı.

0|0
    0|0
  • ŞAns verilmez öylesine.

0|0
    0|0
  • bu kelimeler bana uzak

0|0
    0|0
  • Günah keçisi mi arıyoruz? Yoksa sadece soruyor musun?Meraktan diye sayıyorum ve cevaplayayım.

Evet aldattığım oldu. hem de aşık olduğum birini. Hergün içten içe kendimi yedim, bitirdim. Çünkü benim hata payım bu işte (dürüst olmak gerekirse) sanırım %100 dü. İnsanlara güvenmek en büyük hatam oldu. O insan bunu haketmiş miydi bilmiyorum. Her ne kadar bana ufak yalanlar söylese de haketmemişti. Başka bir şehirde okuyordum ve okulun sön dönemleriydi artık. 3. sınıfın sonuna gelmiştim bir pastacıda işe girmiştim canım sıkılıyordu dersler boş geçiyordu. Orda 2 hafta çalıştıktan sonra , çok iyi tanıdığım bir çocukla içmeye gittik sahile. Tabi neden böyle bir salaklık yaptığımı ben de bilmiyorum. Zilzurna sarhoş oldum ve Orda saçma sapan yakınlaşmalar oldu. hiçbirşeye engel olamadım, insan sarhoşken birşey yapamıyor. ve Arkadaşlara güven olmazmış. Ne kadar iyi tanırsan tanı. Neyse orda yakınlaşmaların Tam olarak hepsi olmasa da yine de vicdan azabımı ortaya çıkarmaya yetti. Yüzüne her baktığımda kendimden iğreniyorum. Ama o kadar aşığım ki. Tabi bunu anlatamadım. Bu arada Sevgilim çok muhteşem bir insan, bana o kadar iyi davranıyor ki. Ama bana söylediği yalanlardan dolayı bir sevgilisi daha olduğunu düşünüyorum ve bunu ortaya çıkardığım gün onu terkettiğim gün olucak. Şimdiye kadar hiç kimseyi aldatmamıştım. Belki de sevgilisi hep vardı ben ikinci insanım. Bu yüzden başıma geldi ve onu aldatmış oldum. Bilemem dünyanın adaleti çok farklı. Çok üzgünüm.

0|0
    0|0
  • Aldatıldım ve affetmedim.

O zamandan beri de güven sorunu yaşıyorum zaten..

0|0
    0|0
    • aynen bende senın gibiyim hiç bi kıza güvenmiyorum güvenemiyorum nolacak böle bilemiyorum

• Yalnızlığa alışsak iyi olur sanırım :)

• aldattım ve affedildim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...