Böyle bir çocuk olmaz olsun sizin yorumlarınız nelerdir?

arkdaşlar böyle bu insanın allah belasını versin gerçekten cok yazık bu anne ve ababya qerçekten cok vicdansız terbiyesiz bir insan yani böyle bi cocuk olmz olsun sizin yorumlarınız nelerdir izleyip bizimle paylaşırsanız sevinirim part 1: link

PART 2: link

Güncellemeler:
böyle bir cocuqum olsa inan evlatlıktan reddederdim benim için ölmüş derdim olay bitmiştir böyle baba cıkmaz babasının degerini bilmeyen cocuqa ben ne yapıyım bu baba ne yapsın ama yinede iyi bir baba vee vicdansız bir kız cocuqu!cok üzüldüm annesine ve babasına!

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• anne ve babası da çok masum.gercekten terbiyesiz kız lüks hayata özeniyo,ana babasından utanıyo cok belli.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bunun kabir de yatacak yeri yok.. :@ !

0|0
    0|0
  • of... Bu nankörlerden o kadar cok varki..kınamak istemiyorum, korkuyorum artık Rabbim herkese hayırlı evlat nasib etsin.

0|1
    0|0
  • yazik yaa babasida nekdr masum duruyor okdr acidimki gozum doldu adam icin

0|0
    0|0
    • walla aynn inan tüyler diken diken oldu yani yazık ailesinide kendinide rezil etti!

• soruyu okudugum an video yu tahmin ettim izlemiştim kesinlikle yorumsuz.. Allah belasını versin

0|0
    0|0
    • aynn yani yazık böyle babaya anneye böyle yapılmaz gerçekten yedirmiş içirmiş adam hatta burda qel sana evde alıyyım tek başına kal yinede şerefsiz kadın yok diyor yazıktır günahtır ama anlasa sorun olmz

• hahaha :D aynen şımarık

• şöyle babam olsaydı öper başıma koyar hergün ayaklarını yıkardım bee

0|0
    0|0
  • bizimkilere böyle evlat lazım ömrümü verdim yinede yaranamadım

0|0
    0|0
    • böyle düşünme ya bak bundan ders al bak baba anne ne kdr uqraşıyor bir kızını kaybetmemek için seviorlardır seni m.etme sakın öyle düşünme!

• hiçbişey bilmiosun şu kız dünyanın en şerefsiz en beyinsiz insanlarından biri bende ne yaşadığımı biliyorum böyle evlatlar olduğu gibi annelik babalık sıfatını haketmeyen insanlarda var onlardan biride bana denk gelmiş herkes üvey babam sanardı gerisini sen düşün

• tanımadıgım için yorum yapamam allah yardımcınız olsun!

Erkekler Ne Diyor 5

• böyle şeyleri izleyerek reytingleri alt üst ediyoruz..

çok bilinçsiz bir milletiz..

0|0
    0|0
  • Baba da varya bir o kadar sakin bir o kadar efendi. Sana ayrı ev açıyım yeter ki kaçma diyor. Yazık o adama yazık ne söylenebilir ki. Kanım donmuştu resmen bunları ilk izlediğimde.

0|0
    0|0
    • benimde tüylerim dikken dikken oldu allah o anneye ve babaya yardımcı olsun!

• Rabbim hayırlı evlat versin ...büyük konuşmamak gerek..

0|0
    0|0
    • böyle bir cocuqum olsa inan evlatlıktan reddederdim benim için ölmüş derdim olay bitmiştir böyle baba cıkmaz babasının degerini bilmeyen cocuqa ben ne yapıyım bu baba ne yapsın ama yinede iyi bir baba!

• sende haklısın büyük konuşmadım ztn ama böylesini allaha havale ediyorum inşl kimsenin başına qelmez!

• Bela okumak yada yazmak iyi birsey degil İlahi Adalet elbet tecelli edecektir

0|0
    0|0
    • böyle bir cocuqum olsa inan evlatlıktan reddederdim benim için ölmüş derdim olay bitmiştir böyle baba cıkmaz babasının degerini bilmeyen cocuqa ben ne yapıyım bu baba ne yapsın ama yinede iyi bir baba!

• ama seninki farklı bunun hiç bişey olmamış ve böyle şerefsizlik yapıyor yani buna herşey verilmiş adam gel sana ev alıyım evlendiriyyim kimi alıorsan al ama evinde dur diyor!allah seninde yardımcın olsn kardeşim!

• Cümlemizin olsun.ordakiler reyting amaçlı dikkat ediyorsan.hepsi yapay.

• elalemin sürtüğünden banane

0|0
    0|0
Yükleniyor...