Yüzme bilen arkadaşlar yardım?

Arkadaşlar merhaba öncelikle. Lütfen dalga geçmeyin, geçecekler varsa yorum yazmasın. Yardıma ihtiyacım var ve bana yardım edebilecek arkadaşlarım yardım ederse sevinirim. Başlayalım. Bir arkadaş grubuyla tatile gideceğiz. Fakat ben yüzme bilmiyorum. Yüzmeyi hemen öğrenmek istiyorum plajdaki insanlara rezil olmak hoş değil. Yüzmeyi nasıl öğrenebilirim, ne kadar zamana öğrenebilirim yardım edin...

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• ilk başta suyun üstünde yüz üstü yatmayı öğren. Bak sırt üstü demiyorum kendini suya yüz üstü bırak suyun seni kaldırdığının farkına var ve kafanı suyun içine soka bil. Bunu başardın mı suyun üstünde yüz üstü yata biliyorsan şimdi kulaç at. Ama kulaçlarına dikkat et parmak araların açık olmayacak ve kulaçlar sağa sola değil düz kafanın önüne doğru atılacak ve iyice karnına doğru çekeceksin. Bunu başardıysan ayaklarla bu hareketi senkronize et. Bunları yaptıktan sonra nefes almadan yüzmeye başlamış olman gerek kafan suyun içindeyken. Bunları yapabildiysen eğer sıra nefes almada deminki söylediklerimi denerken kafanı sudan çıkarmaya çalışma dalmayada çalışma serbest bırak. Nefesin bitince ayağa kalk. Nefed almayı dene sağ kulacını atarken sağ omzunun üstüne yatarmış gibi dön nefes al ve kafanı tekrar suya sok ve suyun içinde sürekli burnundan hava ver. Üşenmedim bildiğin yazdım burada bir İEC ver artık :)

3|1
    0|0
    • hocam tam teşekküllü ders vermişsin :)

• Cahil ile etme sohbet her lafı bir baş incitir. Sarraf olmayan ne bilsin zanneder her taş incidir..

• yav he he bir sen biliyon yüzmeyi devam et sen.

Erkekler Ne Diyor 11

• rezil olmazsın, denizli memlekette yaşamıyorsan bilmemen normal, ama bunu kompleks yapıp kendini zor duruma düşürme, şehrinde havuz varsa kurslara katılabilirsin, ama öğrenemesen de etrafındakilerin bilmesini sağla. denizin şakası yok, gittiğiniz gün deniz dalgalıdır falan seni yüzme biliyor kabul hadi yüzelim diye açılırlar falan, tehlikeli. etrafında yüzmeyi bilen birileri oldukça sudan korkma, zaten seni kaldırıyor. panikleyip çırpınırsan batarsın, ama hiç birşey yapmadan sırt üstü yatsan bile yüzeyde kalırsın. önerebileceklerim bu kadar.

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim ve kusura bakma kardesim sende cok guzel usenmeden yazmıssın ama bir tane en iyi cevap secme hakkim vardi kusura bakma gercekten hakkini helal et tesekkurler :))

• oo lafı mı olur ya, ne kusru :) az bir yardımım dokunsun diyeydi maksat :) hocam gerekenleri anlatmış, rica ederim, bol şanslar...

• Uygulamali ogrenirsin teorik bilgiyle olmaz. Ama en once panik olma, nefesini duzenli al ver, ve kendini suyun akisina birak.

0|0
    0|0
    • Tamam deneyecegim :)) Sagolun :)

• Eger sudan korkmuyorsan yan yana olsak 1 gunde ogretebılırdım.. prof yuzucu yapamasam bile normak kendını kurtaracak kadar yuzebılırsın.. daha fazla yardım ıstıyorsun.. uzman tv den izle.. fakat anlatılarak ogrenemezsın ıyı sanslar... tek istegim sudan krkma :)

0|0
    0|0
  • kanks grupta 1 kişilik yer varsa bende geliyim hemen öğretirim :P

0|0
    0|0
  • Havuzla başla en azından kendini güvende hissedersin

0|0
    0|0
  • kulaç atmayı biliyormusun önce biri sana kulaç atmayı öğretsin ben yüzmeyi bogulmamak için kulaç atarken öğrendim :)

0|0
    0|0
    • Hahah peki teşekkurler :))

• Tamam dostum cok sagol :)

• 1 ila 3 günde öğrenirsin. Ben olsaydım kolay öğretirdim

0|0
    0|0
  • Makarna, cesaret ve azim gerekli. 70 yaşındaki anneme bu sene yüzmeyi öğrettim.

0|0
    0|0
    • Ooh maaşallah teyzeme :)) Helal olsun valla :))

• Makarna al denize gittiğinde, o seni yukarıda tutar. Kimsede sana iğreti gözle bakmaz. Ben Muğla'dayım, istiyorsan özel derste verdirtirebilirim. Tanıdık var.

• Valla yuzerek missilaaaa

0|0
    0|0
  • 2 günde öğrenirsin :)

0|0
    0|0
    • İnsallahh :)

• ben 2 günde öğrenmiştim panik yapma yeter birde çok açılma ayağına allah korusun kıramp girer boğulursun

• simit kolluk tak öyle yüz kardeş

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• buyur
    https://www.youtube.com/watch?v=_fh6Oy2IeIA

bundan sonrası ileri doğru ayaklarını çırpıp gidicen zaten onlarla ilgili de videolar var ;)

0|0
    0|0
  • istersen 2 saat içinde öğrenirsin kendini kurtaracak kadar :) ve teorik bilgiyle olmaz uygulamalı yardım al

0|0
    0|0
  • o kadar çabuk öğrenemezsin...:)) bazı arkadaşlar gibi su korkusu var ayağıma kıramp giriyo falan gibi yalanlara müracaat et :))

0|0
    0|0
  • Babam beni 6 yasindayken havuzun ortasina birakip kacmisti mecbur yuzmeyi ogrendim 2saniyede :D

0|0
    0|0
  • 1 Günde Öğrenirsin Korkmazsan

0|0
    0|0
Yükleniyor...