Kapat

Galatasaray'ın yaptığı doğru bir şey mi?

bir Galatasaraylı olarak sorguluyorum şampiyonluk sevindirdi ama basılan tshirt ne kadar etik bilemiyorum böyle birşeye gerek var mıydı link yapılanı Galatasaray'a yakıştıramadım.Gerek yoktu böyle bir şeye.Bir şeyler yapmak istiyorsan eğer Beşiktaş'ın hatıraları yaşamak için örnek olduğu link feda tshirtünü örnek alarak birşeyler yapabilirlerdi belki ozaman anlamlı olurdu.Akllınıza neden herzaman alay konusu yapmak için birşeyler geliyor.Böyle basit şeylere ihtiyacı var mı Galatasaray'ın merak ediyorum.bu konuda sizler neler düşünüyorsunuz...

Güncellemeler:
@GörKemAtAcan adam gibi yorum yapacaksan yap yoksa terbiyesizliğin anlamı yok.bak burda bulunan linklere bu işi başlatan kim öğren ben kendi sorgulamamı yapıyorum bi zahmet adam ol da git kendi takımının yaptıklarına bak.

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yöneticilerin taraftar moduna girmeleriyle ortaya çıkmış bir durum. Aziz Yıldırım'ın yolundan gidiyorlar. Aziz Yıldırım'da zamanında söylemleriyle böyle şeylere imza attı.

Bizim tüpçü Demirören bile böyle şeyler yapmadı. Beşiktaşlı olmaktan gurur duyuyorum açıkçası.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Bunlar komik şeyler...

GsStore bir Fenerium kadar iş yapmıyor ;) %5 i kadar cirosu bile yok.. Bu tarz seyler yapıp tahrık ede ede reklam yapıp gelir arttırmak akıllıca. İstanbulun göbeğinde oturuyorum ve her günüm gezmekle geçiyor..

Ve gördüğüm 2 şey var ;

İnsanların uzerınde Fenerbahçemin "Dar ağacında olsak bile son sözümüz Fenerbahçe" yazıl t-shirt u ve Beşiktaşın "Feda" T-shirt u ;)))

0|0
    0|0
    • dar ağacında olsak bile son sözümüz fenerbahçe düşünen birini getir karşıma dar ağacında sallanırken de acaba fenerbahçe diyecek mi ...tutamıyacağın cümleleri kullanmıyacaksın :D .Beşiktaşın Feda tshirt ü için ise tebrik ediyorum Beşiktaş'ı .

• Niye saptırıyosn pis negro :D

• bunu koymadan içim rahat etmeyecek ama sanki stoch'un yaptığı doğru birşey ! link

0|0
    0|0
    • onların yaptıklarını onaylamıyorum fakat ben kendi takımımın yaptıklarına önem veriyorum.iki taraflı olarak düşünmedim tabikide hiç hoş bir durum değil.

• kısacası şuna terbiyesizliğin daniskası desene bizim yaptığımız şey onların yanında kalt yemiş hatta mehmet topuzun yaptığı o hareket ohooo daha konuşursam bitmeyecek bu muhabbet o yüzden susuyorum renktaşım .

• onların yaptıklarını savunmuyorum biliyorum ama ben sadece onlarla aynı seviyede bulunmayı istemiyorum onların yaptıkları gibi yaparak. teşekkürler :)

• Sorun suki sampiyon olmus olabilrsiniz ki bu sizi adam yapmaz herkes icin soylemiyorum sozum meclisten disari biz bu sezon 2 final oynadik ve bu sene olan olaylar baskilari biliyorsunuz sizinde simdi 18 sampiyonlugunuz oldu degisen birsey yok sana katiliyorum cok basit olmus bu t shirt sanki siz bizden cok ustunsunuz gibi davraniyorsunuz ki herkes yerini biliyor

1|1
    3|2
    • sakin tamam sakin olalım ben zaten savunmuyorum ki bu ne sinir :) .Fenerbahçeli olduğun belli ama ben normal bir şekilde zaten bu yapılanın gereksiz ve saçma olduğu kanısındayım.

• :) sozum sana dgildi haklisind emistim en basta

• biliyorum meclis dışı yanlış anlamadım ama sakin olmayı dene :)

• bende bir GS 'li olarak söylüyorum doğru birşey değil tabiiki ama her ne olursa olsun sonuna kadar GS !

0|0
    0|0
  • Çok basit olmuş cidden.Yakışmamış.

0|0
    0|1
    • gerek yok bu tarz şeylere düşürüyor kendini...

• Aynı fikirdeyim.Ben Beşiktaşlıyım ama şu durumdan çok rahatsız oldum.Resmen alay ediyorlar.Bir de bunu yapanlar 5 yaşında çocuk değil.Çok ilginç.

• bende onu anlamıyorum ne gereği var...tebrik ediyorum Beşiktaş'ın kazandığı kupalar ve bastırdığı tshirt ten dolayı örnek bir davranış.böyle saçma olaylara girmeye ne gerek var .

Erkekler Ne Diyor 7

• Tabiki de doğru bi davranış değil ama bu olaya tek taraflı bakamazsınCristian Baroninin de yaptığı doğru bi davranış değildi link Galatasaray maçında gol attıktan sonra hep bunu yapıyodu şampiyon olduktan sonrada Galatasaray yaptı bunu bunun savunulcak bi yanı yok çok yanlış bişey ama bunu çıkartan Baroni.

1|2
    0|1
    • sabride yaptı hatırlatırım ..saha içerisinde yapılanlar orada kalır ...bunu çıkartıp gözlerine sokmanın anlamı yok...

• haklı olabilirsin ama benim Fenerbahçenin yaptığıyla kıyaslama gibi düşünmedim:)

• ben kıyaslamı dedim bu konuyu genel olarak al bunu 2 tarafta yaptı sen bi tarafın üstüne yıkıyosun sorunun başlığına bak ''Galatasaray'ın yaptığı doğru birşey mi'' sen bu soruyu bu şekilde sorarsan her Fenerli gelir lafı söyler söyler yanlış yanlış gider neyse kafana göre takıl

• 3 Temmuz'dan bu yana yaşanan süreçte bilip bilmeden her an her saniye her gazeteye şikeciler diye saldırıda bulunan Ünal Aysal değil miydi? Fenerbahçe iyi ki şampiyon olmadı yoksa ülkeyi birbirine katmaz mıydı sizin yönetim? Hem de tertemiz bir yılda,kaybedilmiş oyuncularla kolu kanadı kırılmış halde işi son maça taşıyan bir takım karşı ölümüne ''Bunlar yine şike yaptı'' demez miydi Sayın Ünal Aysal?

Beşiktaş ne mi yaptı? Saldırmadı düşene,el uzattı kalk doğrul dedi.Beşiktaş taraftarı her yerde Şikecileeerr diye veryansın etmedi.Çünkü kendi bacaklarından asılan koyunlardık hepimiz bunu bilirdi.

Ben Ünal Aysal ile kimliğini yitiren Gs'nin küfürlü tişörtlerini de bekliyorum.Biz şampiyonluğu tebrik ederken burada ne küfürler yedik zamanında hatırlatırım.

0|0
    1|0
    • bu ne sinir biraz yavaş ol istersen sana küfür edenler kendilerinden utansınlar..benden bu tarzda birşey gördüysen söylersin ozaman hatamı telafi ederim fakat şu an ki söylediklerinle sorunun pek bir alakası yok kusura bakma ama.

• Gayet de var, Adnan Polat sevimsiz bir insandı ama ''insandı''.Kendi yağında kavrulmasını bilirdi.Kimsenin aciz durumu üzerinden yükselmez kendi işine bakardı.Özhan Canaydın'ı tartışmaya gerek yok zaten Gs için asrın kaybıdır.

Peki Ünal Aysal? buyrun icraati.Bu tişört yıllardır basılmadı neden şimdi basıldı? Bunları düşünmek lazım o adam başkan değil provakatif bir kapitalist.Fikret Orman'dan umutluyum ayrıca.

• düşüncelerine saygı duyuyorum ki zaten Ünal Aysal geldiğinde ben Futboldan anlamam paradan anlarım dedi ...bu konuda birşey demiyorum.düne kadar Demirören yükseliyordu yaptığı katkıdan dolayı fakat son yaptığı kabullenilecek gibi değil..böyle birşeye ne gerek var dı.Umarım başarılı olur Fikret Orman.

• neyi doğru ki galatasarayın

1|0
    0|1
  • Eğer hazmetme sorunu yoksa bu tişörtte laf edilicek hiç bir sey yok gayet mantıklı ısteyen ustune alınır ıstemeyen alınmaz ;)) gayet guzel...

1|0
    1|0
  • hangi mantıga göre karanlıkda kupa vermek dogrumuydu sence..misilleme diyelim.veyada samiyende işeme sahnesi..herkes ettigini çekiyor.onlar 6 0 ı hala konuşuyor tişört yapıyorlarsa eger bu da hakdır...

0|0
    0|0
  • Birr masum mor menekşe ağlıyormu neee 6 KASIM

0|0
    0|0
    • :D iyi ki bi 6 kasımınız var olmasa daha ne konuşacaksın adam gibi gelir yorumunu yaparsın ha adam gibi yorumu adamdan beklerim senin gibi amelelerden değil.

• öyle tabi şikeyi yapıp birde yüzsüz gibi savunmaya geçmek ancak böyle fos insanların işidir.rahat ol sen herkes haddini bilecek ;)

• şike yaptığımız için mi galatasaray fenebahçeyi en son 1999 da yendi zaten 99 dan beri şike yapıyoruz sizide şikeyle yeniyoruz ;) (:

• süpermiş benim bunu almam lazım :D

0|0
    0|1
    • hangisi Galatasaray tshirtü mü :/

• galatasaraylı olmak başka taraftar olmak başka sen sadece galatasaraylısın galatasaraylıyım demekle yetiniyorsun bu sana taraftar seçimlerini yargılama hakkı vermiyor

• bıraksana değer veren asıl böyle şeylere tepki gösterir yanında olmaz...

Yükleniyor...