Cin Ali'yi bile şaşırttıranlar oldu mu hayatınızda ?

Okul hayatınızda çalışkan olmayıp dersten okuldan bir haber olup daha sonraları karşılaştığınızda toplumda makbul görülen meslekleri icra etmeye başlamış sizi şaşırtan arkadaşlarınız oldu mu ?

Güncellemeler:
Evet oldu diyip geçiştirmeyin anlatın yani ne yapmış nasıl başarmış

0|0
1218

En İyi Kız Görüşü

• ben orta okul bitirdim.sevmezdimde okulu der çalışmak sınavlar vs bana göre değildi..orta okullu bitirince ben çalışıcam dedim maddi durumuda iyi değildi ailemin..Babam çalıştığı yerdeki bir müdürden yardım istemiş,benim kızımı yanınıza alsanız biraz hırpalasanız da okuluna geri dönse diye:)))Otel içi bir mağzada Alman turstlerle dolu bir ortamda,getir götür vs hangari işler deriz ya..artık bir işim vardı.HANGARİCİYİM derdim önüme gelene:))..96 basamaklı bir merdiven benim hedefim oldu...işten kaçayım diye,arka çıkış adı verilen bu basamakları günde bana 10 kez inip çıkmak zorunda bırakıyorlardı,sonunda olan oldu diz kapaklarım su topladı,pinokyo gibi yürüyordum,ama pes etmiyordum..yaşım 13 tü ..zamanla gözde bir eleman oldum...herkez pes etti ben etmedim..yabancı dil öğrendim pratikten,okula da geri dönmedim..20 yıl önce böyle başladım ve şimdi Kendi işimin patronuyum..ve hangari işleri yapan personelime kıyamıyorum ben çok ezilmiştim:)))

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 18

• kimi okuyarak, kimi çalışarak herkes herşekilde bir yerlere gelebilir... benim çocukluktan bu güne kadar büyüdüğüm arkadaşlarımın en mektepsizi kamu yönetimi bölümü mezunu... en ucuda 29 yaşında hala okuyo. ( heralde 3 yada 4. üniversite) yüksek lisans falan hepsi var...ben yatay geçişten 2 yıllık mezunum ama hepsi bir yerlerde çalışıyoken benim şuanda çalıştırdığım mühendislik hizmeteri veren hatırı sayılır bi şirketim var... Allah çalışan herkese nasıl nasıl istediklerini verir.. ders bilgisiyle piyasa bilgisi farklıdır...

0|1
    0|0
  • Evet ya ben kendime şaşırıyorum. :||| Okul çağında hiçte çalışkan bir öğrenci değildim, öğretmenler bundan adam olmaz düz lise bunun neyine, gitsin Meslek lisesine bir sanat öğrensin dediler. Gitmedim, ders çalışmadım, aşık oldum, sınıfta bile kaldım,... derken ne oldu anlamadım üni kazanmışım, mühendis çıkmışım, nasıl başarmışım hala anlam veremiyorum. Yetmedi yurtdışına yükseğe bile gittim. :P

0|0
    0|0
  • Hmm ya bizim kazım vardı, her dersen kalırdı. Nsıl öğretmen oldu ya o çocuk?

1|0
    0|0
  • Evet zamanında sınıf tekrarı bile yapan arkadaşım şimdi öğretim üyesi olmuş.Biri yerel türk müziği sanatçısı olmuş biri karetede uluslararası hakem . Hadi bunları geçtim Hemen hemen bütün arkadaşlarım evlendi.ikisinin çocuğu var.Birkaç tanesinin bu yaz düğünü bile var.Vay be.

0|0
    0|0
  • arkadaşım fesatlıktan mı soruyosun? meraktan mı? sende mi bişeyler yapacaksın? amacının ne olduğunu söle elimizden geliyosa yardımcı olalım...

0|0
    0|0
    • meraktan soruyorum ne fesatlığı ya :S

• vaovv yorumlardan fecii etkilendimm o.O

• hangilerinden?

• oldu

çoğu torpille güzel yerlerdeler!

0|0
    0|0
  • Evet oldu çok şaşkınım hala

0|0
    0|0
    • ne olmuş hangi meslek sahıbı olmuş

• çocuk mal gibiydi ressam olmuş profosyenel, okulu bırakmıştı boş geziyordu.

• -pink bacı: evet adını tam hatırlayamıyorum, ama biz almancı diye şaka yapardık bu kıza. çünkü türkçe dersi çok zayıftı. sarışın bişeydi ağzından lafları cımzıla alırdık:D tabi yıllar sonra onu gördüğümüzde(lise yıllarında) manken gibi olmuş bize pas vermiyordu. :D zaten 1-2 sene sonrada evlenmişti..

0|0
    0|0
  • en yakin arkadaslarimdan biri lisenin en serseri cocuguydu zaten bitiremedi ama su anda rusyanin yas sebze ihracatini elinde tutan adamlardan birsi ikimizde basarli olduk ama o kisa yoldan oldu

0|0
    0|0
  • İlkokulda bir arkadaşım vardı vanlıyım şanlıyım diye gezinip dururdu wcde sigara içer okuldan kaçardık ben okumayı seçtim o serseriliği şu an o 17 yaşında süpermarket işletiyor ben 18 yaşında amelelik yapıyorum

0|0
    0|0
  • Olmaz olur mu..Bundan bi b*k olmaz dediğim kız, dün akşam Beyaz Show'un konuklarından biriydi..

0|0
    0|0
  • evet. benim o. Cin Ali'yi ters köşe yaptım

0|0
    0|0
  • hiç olmadı

0|0
    0|1
  • olmadı daha. hepsi sağda solda sürünüyor :D

0|0
    0|0
  • direk kendim pink .. başarılı bir öğrenci olmadım ama mesleğim iyidir .

0|0
    0|0
    • Ne yapıyorsun sitenin yeni gözde yakışıklısı reese

• evet artık bu kaanede varacam az kaldı

• geç kalmışsın pink :) ... bana güven bu kadar insan yanılıyor olamaz

• Üç harfli cinlerden böyle ulu orta bahsetmemek lazım

0|0
    0|0
    • bi sus ya

• Ulen varya bi an atar yaptım fena geliyordum ama baynamışsın. Love u hadi kasma da işine bak şeker kardeşim

• Öyle biriyle hiç karşılaşmadım ama bu soru 5 yıldızı haketti.

0|0
    0|0
  • cık .s

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• lisedeki sıra arkadaşım evlenmiş kızı olmuş bana teyze dedi o an yıkıldım yaaa ben ne ara teyze statüsüne çıktım abla diyeyedi iyiydi de annesiyle aynı yaştayım offfffffff yıkınçç

1|0
    0|0
    • aha bu banada oldu... :(((

• Hayatım peki biz evlenince teyze dese olur mu? :DD

• ya kardeşimin sınıf arkadaşları da bana teyze diyolar 7 yaşındalar bense 23 ühüüüüüüüüüüüü

• dün babamla muhabbet ediyoduk, kardeşimin sınıfında mal bi uğur vardı çocuk astsubay olmuş, o an mal oldum...

0|0
    0|0
  • evet oldu bu satırları yazan:D

0|0
    0|0
  • Çalışklanlarla takılmıyordum.Ama bizim tembeller de bir baltaya sap olamamış:)) Hala aynılar hiç şaşırtmadılar beni.

0|0
    0|0
  • Lisede psikopat bir çocuk vardı. Okula sarhoş gelir, jilet atardı, devamsızlığı çoktu. Sınıf tekrarı yapmıştı hatta. Geçen facede rastgeldi, doktor olmuş. Kaldım öyle ve hala kaldığım yerdeyim:)))

0|0
    0|0
    • ciddi olamazsın :S

• Liseli kızlara tavsiyem çok çalışkanlara prim vermesinler, ne varsa haylazlarda varmış:))

• Okulun en güzel, en dikkat çeken kızını gördüğümde 120kilo civarındaydı çok şaşırmıştım.Diğerleri hakkındaki düşüncelerim sabit 7de ne ise 70 de o, çalışkan olan gelebiliyor biryerlere..

0|0
    0|0
  • cin ali x ayşegül

let the game begin :))

1|0
    0|0
  • :D

0|0
    0|0
  • oldu ben cok fena hırslandım

0|0
    0|0
  • Daha olmadı bakalım.

0|0
    0|0
  • benim şaşırdığım şey şu, ilkokul arkadaşımın oğlu ilkokula başlamış ya la:(

0|0
    0|0
    • kız evde kaldım sendromuna girme şimdi bak ahaha

• yok yav, ben evde kalmadım da, bunlar manyak bence.

• hahah

Yükleniyor...