Merhaba millet! :) Bacak ve karın kaslarımı nasıl verebilirim? Lütfen yardımcı olun?

Bir yıldır yürüyüş yapıyorum. 13 kilo verdim. Zayıfladım, kas yapmadım. İki hafta önce spora başladım. Sanırım çok ağırlık çalıştım ve bacaklarım çok sertleşti. 3 gündür çalışmıyorum ağırlık ama böyle de bacaklarım incelmeyecek sanırım. 20 dakika yürüyorum. Karın için hareketler var. Karnım eriyeceğine o da sertleşti ve erimiyor. Ne yapacağımı bilmiyorum. Sporu bırakıp sadece yürüsem mi? Bugün yarım saat bisikletteydim. 20 dakika yürüyüş. Bir de karın için bir kaç hareket. Yürüyerek bacaklarım incelir ağırlık çalışmayayım mı? 13 kilo kaldırıyordum. 3'e düşürdüm. Bacakları açıp kapama hareketi ama ağırlık olduğu için çalıştırıyor bacakları. Ben inceldiğini düşünüyordum ama üst bacağımın arkası çok sertleşti ve kas oldu. Alt bacağım da aynı şekilde. Benim şu kasları verip yağları eritmem gerek. Bi' 10 kilo daha vermeliyim.

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• hafif tempo koşu veya sadece yürüyüşle bacakların incelir. aşırı halde sertleşir ve şişer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Pilates yap ben yapiyorum hocama kas yapar mi ben kas istemiyorum dedim o da pilates kas yapmaz inceltir sikilastirir demisti

0|0
    0|0
Yükleniyor...