14 yaşında vücut geliştirme?

Kardeşim 14 yaşında ve vücut geliştirmek kas yapmak istiyor bir zararı olabilir mi?

Güncellemeler:
Boyu 1.78 zaten yaşına göre gayet uzun. Teşekkür ederim cevaplar için. :)

0|0
1|18

En İyi Erkek Görüşü

• zararlı diye biliyorum
    kemiklerden dolayı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Boyu 1.78se yapsın bundan sonra da mutlaka minimum 4-5 cm. uzar herhalde ki o bile yeterli olabilir..

0|0
    0|0
  • 14 yaşında vücut geliştirme yapılmaz. Vücut geliştirme erkekler de 21 yaş, bayanlar da 18 yaştan sonra yapılmalıdır. Daha güzel ve uygun sporlar bulabilir kendisine.

0|0
    0|0
  • Çok ağırlık kaldırmadan yapabilir, problem olmaz, bana güven.

0|0
    0|0
    • Bu 21 diyenler body building hakkında bir şey biliyor mu merak ediyorum, Arnold nasıl uzadı lan.

• 21 yaşına kadar erkek vücudu gelişmeye devam eder. Hiçbir vücut geliştirme uzmanı 21 yaşından evel vücut geliştirme tavsiye etmez ama Arnold ve senin gibi ekmek beyinliler için yapacak bişey yok :D

• Arnold'un boyu kaç bilmiyorsun galiba, hayatında BB yapmamış senin gibi cahil egosunu konuşturan insanları bir güzel dövesim geliyor.

• o yaşta beynini geliştirse daha makbule geçer

0|2
    0|0
  • 14 yaşında vücut gelitirme yapıyordum ancak spor salonunda değil evde kendi ağarlıklaryla yaptığı şınav mekikten birde 3 kilolk dambıldan hiç bir zarar gelmez zaten o yaşta yeteri kadar motivasyonunu koruyamaz :)

0|0
    0|0
  • Cok erken
    Soyle boyun uzamaz vazgecer Zaten

0|0
    0|0
  • cinsel yönden olmusuz etkiler^^

0|0
    0|0
  • Kardeşin manyak. Gider de belli 2-3 hareket dışında bile yaparsa uzamaz daha. Yine 16 filan olsa neyse

0|0
    0|0
  • 2 yil daha beklesin

0|0
    0|0
  • o yaşta imkansız boş ver uğraşsın dursun

0|0
    0|0
  • yok bir zarar

0|0
    0|0
  • çok küçük çocuk ya yazık olur büyüsün biraz daha

0|0
    0|0
  • Yırtılabilir kaslar.

0|0
    0|0
  • 18e kadar yüzsün sonra fitnessa başlasın o zaman sağlam ve sağlıkli vücudu olur

0|0
    0|0
  • evet kemik geliişimi yavaşlar

0|0
    0|0
  • 14 yaş altına zararları var bizim hoca söyledi

0|0
    0|0
  • Hafif ağırlıklar kullansın en azından 16 yaşına kadar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• maşallah 14 yasında 1.78 boy ama 1.85 olsun snra baslasın derim kısa kalmasın. 18 yasnda falan başlasın 14 yasındakı cocugun ne işi var kasla :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...