Her şeye laf ediyorlar ne giyeceğim ben :(

oturduğumuz semtte ne elbise giyip dışarı çıkabiliyorum nede şort etek filan. mahalledeki insanlar giyince tip tip bakıyor laf ediyor diye ailemde izin vermiyor. E sıcaktada hep kotla dolaşılmıyor ne giycem ben :(

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• canım kardeşim, dinci falan değilim! yanlış anlama sakın! dünyanın en değerli taşı elmas değil mi? Neden? gizli olduğu için, her yerde herkesin elinde olmadığı için! kendini ne kadar gizlersen o kadar değerin olur! kapan demyorum sakın yanlış anlama! ama soyunmada! geçmişe bakarsan eğer saça kaşa göze türküler yazılmış zamanında, hala dillerde söylenir.. açıkta olsaaydı değerlenirmiydi! sabah gördüm bi soru "dışarda etekli görüldüğünde herkes bakıyo denzde plajda neden o kadar dikkat çekmiyo" tarzında bi soru! her yer öyle değeri yokki! sen özenme kısa bldırı çıplaak kıyafetlere... ailen en iyisini yapıyo, skın sitem etme...

giyim konusundada bol keten pantolonlar var çok rahat :):)

0|0
    0|0
  • gunesin tepenoktasindan geldigi saatlerde disariya cikmazsan boyle bir derdin de olmaz:) burasi turkiye ne giyersen giy nasil yurursen yuru muhakkak seni elestirenler laf atanlar yerenler veya ovenler cikacaktir kendi cizginde git milletide kafana takma onlar kafalarina takacak birsey bulamadiklari icin senin giydiklerine kulp buluyolar relax;)

0|0
    0|0
  • hiçbişi giyme

0|0
    0|0
  • Kotun altına şort giy semtten çıkınca kotu çıkarırsın:)

0|1
    0|0
  • kota devam ;)

0|0
    0|0
  • tayt, esofman, kapri giyebilirsin. illa kısa şort giymek zounda degilsin.

0|0
    0|0
    • tayt ve eşofmanı evin içinde giyiyorum fakat dışarıda tercih etmem.

• kapri diye birşey var

0|0
    0|0
  • adam gibi kapri giyebilirsin.dize kadar olan.mini şort giyip elelamin bakmasından iyidir

0|0
    0|0
  • Şalvar giysen de olur bak püfür püfür alttan eser..Havadar..ohh

0|0
    0|0
  • çıplak dolaşmak nasıl bi fikir:D

0|0
    1|0
  • giyme ozaman sende.rahatsız olmuyormusun insanların tepkisinden?ısrarla giymekten vazgeç ozaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...