Gece rüya gördünüz mü

ne derece de rüya görürsünüz..uzun zamandır rüya görmüyordum sınav sonuçlarının açıklandığını duydum rüyamda bu ne biçim rüya dedim uyandım...hayırlı birşey görsem zaten şaşırırım.

• Evet
    78% (7)100% (2)82% (9)Oy Ver
  • Hayır
    22% (2)0% (0)18% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
bazen o kadar saçma rüya görüyorum ki sıkılıyorum uyanıyorum tekrar uyuyorum replay tuşuna basmış gibi yeniden aynı rüya dönüyor sabaha kadar :/ .

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• valla bazen böle bitaraflarımdan solurken rüya görmüyorum ama gördüğüm olur bazen çok gerçkçi oluyor ya bi akşam hele çok yakın arkadaşımı öyle bir gördüm ki ölmüş kız bir ağlıyorum ki ben gör yani öyle böyle değil sonra sabah kalktım annem ne oldu sana falan dedi doğrudan arkadaşımn ölüp ölmediğini sordum yoo ölmedi nasıl ölmüşmü dedi bende yo öldü ama galiba falan okadr etkisinde kaldım hemen kıza telefon hahaha :):)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 5

• Sürekli görürüm. Görmediğim zamanlar nadirdir :) Gördüğüm rüyaları da çok net hatırlamıyorum baya baya saçma şeyler oluyor. Bu rüyaları görme nedenimizi neden gördüğümüzü çok merak ediyorum.

0|0
    0|0
    • :) milyonlarca rüya görüyorum en uzun rüya dakika sürüyor ama belki bir yada iki tanesini hatırlıyoruz...nedenine gelince bu konuda tam kesin bir bilgiye sahip değilim yanlış olabilir ne söylesem.

• ben ruyalarımda sankı baska bı hayatta gıbıyımm gercek gıbı yasıyorum kı goruyorum aşık ouyorum gecende frady jason ı gördüm sabaha kadar tıtredım

0|0
    0|0
  • b vitamini aldığım zamanlar kapasitemi zorluyorum.

0|0
    0|0
  • gördüm bütlerden geçmişim filan bir hava atıyom

0|0
    0|0
  • uzun zamandır bende görmüyorum aslında görmüyorum değil gördüklerimi anımsamıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...