Eski sevgilinin davranışları hakkında

Meraba arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce 7 aylık ilişkim kız arkadaşım tarafından bitirildi ama 1.5 ay kadar konuşmaya devam ettik fakat ben böyle unutmanın mümkün olmayacağını bilerek komple aramızdaki iletişimi bitirmek istedim o da kabul etti fakat haziranın başında nefret ediyorum senden ben napmışım ya senle çıkarak diyerek mesaj attı bende hala numaramı silmedin mi rahatsız etme beni diyerek cevap verdim bikaç gün sonra arkadaşın facesinden facesine batım kapak fotosuna Yanından geçen ona benzemiyor sadece özledin hepsi yazılı bi foto koymuş bunlar ne anlama geliyor

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Kız dengesiz arkadaşım atraxion yaşamayı seviyor. Bunalım takılmayı sever kimi kızlar

bi ilişkiyi yaşarken. Ama sen bunlardan uzak dur.. Piskolojini bozarlar :D

0|0
    0|0
    • ilişki bittikten 1 ay sonra bi görüşmemizde demişti işte senin söylediğin bi söz zoruma gitti ondan bitirdim diye ama senle hep görüşelim dost kalalım diyordu bende vicdan azabı çekiyordum artık dayanamadım zaten devam etseydi de ailem seni pek beğenmedi demiştim o da zaten geleceğimiz yokmuş baksana dedi ve bi daha aramayı kesti bende bi mesj yazıp hakkını helal et artık konuşmayalım yazdım o da bencede dedi sonra 1 haziranda bu sms i attı şimdi de özledim gibisinden foto koymuş

• bende arık ümidi kestim ama bu kapak fotosu kafamı karıştırdı...

• Takılma ... O kadar dönmek istese durmaz .ş

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...