Sizce Euro 2012 şampiyonu kim olur?

Sizce Euro 2012 şampiyonu kim olur? Benim favorin yine İspanya. Sizin hangisi

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• İspanya harici sürpriz olacaktır.

0|0
    0|0
    • nasıl yani kardeş

• eyw kardeşm :)

• rica ederim kardeşim :)

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 17

• Yıllardır Almanları favori olarak görmememe rağmen hep final oynalar,bu yıl Almanya'yı ilk defa favori görüyorum gayet disiplinli ve göze hoş gelen futbol oynuyorlar,Ispanya ile yarı finalde yolları kesişmez de final oynarlarsa şampiyonluk favorilerim Almanya-Ispanya ikilisi,ben Almanların olacagını düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • evet final ikisi arasında bencede. ama ispanya devirir yine almanları finalde

• almanlar. almanyayı hiç ezik gören oldumu insanlar? adamlar her şeyde birinci. türkiye gibi esneklik yok.

1|0
    0|0
    • almanlar 2.favorim zaten. güzel futbol oynuyorlar yani. ama ispanya kadar iyi değiller

• Almanya kazansın. Almanya yenilince biz de yeni sayılırız.

0|0
    0|0
    • İspanyayı yenebilirse Almanya zaten kardeş. çünkü Almanya İspanya Finali olacak.ama İspanyaya diş geçirebileceklerini sanmıyorum Almanların.Yine İspanya olur diyorum

• ispanya yada almanya da olabilir...

0|0
    0|0
  • ispanya kesin olmaz da bilemiyorum bir sürpriz beklentim var bu yıl benim hiç bir takımı öyle çok beğenmedim

0|0
    0|0
  • İspanya ve Almanya arasında kararsızım.

1|0
    0|0
    • tabiki ispanya. ama final ikisi arasında olacağı kesin

• ispanya böyle giderse zor ama almanlar final oynar süpriz olarak bi takım çıkabilir

0|0
    0|0
    • almanya ispanya finali kesinlikle yine

• zannetmiyorum ispanya forvet yönüyle kötü villanın eksikliğini fazlaca çekiyolar.puyolda bunlara eklenebilir ben portekizden bekliyorum ama onlarda sallanmaya basladılar italya olabilir genç ve dinamik bir takım kurmuslar

• italya ilerleyemez fazla. o oyun stiliyle.portekizide hollanda yenebilir bence.çok dengesiz bir takım portekiz.okadar kolay pozisyon veren kolay gol yiyen başka bir takım daha olamaz.ispanyada her takıma karşı farklı oynayan bir takım.takım oyunu var.irlanda maçında hiç zorlanmadan attılar 4 golü.daha güçlü bir rakiple oynasa daha temkinli. daha farklı bir futbol ortaya koyarlar.ispanyaya güvenim sonsuz.sürpriz olursa finalde almanyanın ispanyayı yenmesi olur

• hollanda

0|0
    0|0
  • Alamanya

0|0
    0|0
  • ispanya bu yıl alamaz kupayı aha buraya yazıyorum . Bence almanya olmadı bir süpriz olarak rusya

0|0
    0|0
    • hertürlü ispanya. ikinci planda almanya. bu 2 takımın dışındaki takımlara kesinlikle şans vermiyorum

• hayırlısı ama almanya alır dedıgım gıbı :) rusyada süprizim

• tamam kardeş:)

• ben ıtalya veya fransadan suprız beklıyorum

0|0
    0|0
  • Almanya

0|0
    0|0
    • olabilir ama ispanyayı yenebileceklerini sanmıyorum.final almanya ispanya finali olur büyük ihtimal

• penaltılara gider almanya alır gibime geliyor

• penaltılara giderse almanya alabilir bencede.ama ispanya bırakmaz penaltılara.uzatmalardada olsa bitirir işi

• almanya

0|0
    0|0
  • yine İSPANYA :)

0|0
    0|0
  • almanya-ispanya final oynar

0|0
    0|0
  • ispanya favori ama almanyada olabilir

0|0
    0|0
    • evet aynen katılıyorum.ama ispanya bir adım önde bence

• Almanya veya fransa

0|0
    0|0
    • almanya tamamda.fransa yarı finale bile çıkamaz.aldanma ukraynayı yendiklerine.daha dişli bir takım çıksın karşısına göreyim.oldum olası sevmem fransayı zaten

• bilmiyorum göreceğiz :D

• aynen kardeş görcez :)

Yükleniyor...