Nefret ediyorum, insan ailesinden nefret eder mi?

annemden bıktım

yıllardan beri değişir diye bekledim bekledim ama değişme yok

insan annesini babasını sevmez mi

sevmiyorum iste içimden gelmiyor ne ellini öpmek ne özel günlerini kutlamak nede anne demek geliyor içimden hiç bişi

ben küçüklükten beri babannemde büyüdüğüm için şu anda 28 yaşındayim ve farkı çok çok iyi anlıyorum

babam kücükken babasını annemde kücükken annesini kaybettikleri için böyleler belkide,

çocukluğumda ise annem sürekli baska cocuklarla beni kıyaslar sen niye böyle değilsin senden hiç bişi olmaz sen kim ne yapsın dedi

okul zamanımda okul arkadaşlarıma yollamadı gidemezsin diyerek kız arkadaşlarımın ev numaralarını bulup onların aileleri ile görüşüp benim arkadaşlıklarımı kesti eve tıktı

üniversitede yol parasız kaldım ve dediki paramız yok basının caresine bak dedigi zamanlar oldu

nisanlandım ihtiyaclarımı sormadı çalısıyorsun git paranla al diyerek kardesime dünyanın giyimini kusamını aldı kardesime nisanlı olduğum zamanlarda giyim alınmadı diye ortalığı yıktı

dügünde ise iki bilezik takıp biz son görevimizi yaptık daha bizden bisi istemeyin dedi sanki onlara bağımlı yasıyordum bunca zaman

simdide evliyim bir şekilde esime kayınpederimi bi şekilde ulaşıp gidiyor insanlar içinde rezil ediyor kendimi zor tutuyorum bir anne evladının kötülügünü istermi en son yaptığı ile evden kovdum bana bütün misafirlerin içinde senin evine gelinmez kimse gelmez dedi varmı böyle bisi ama söz konusu

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• bak gülüm artık evlenmişsin çocuğun varmı bilmiyorum ama sende anne olucaksın ozaman annenin bazı şeylerine hak verirsin tabikide hoş olmayan davranışlarıda vardır ama onlarıda annen olduğu için görmezden gel kıymetleri yokluklarında belli olur ön yargıyla yaklaşma empati kurmaya çalış sabırlı ol ne olursa olsun kalplerini kırma hatta bugün kandil git ellerini öpki yarın evladında senin elini öpsün.kötüde olsalar onlar bizim canlarımız ciğerlerimiz bizi leylek getirmedi ya:)son olarak eşine aileni asla kötüleme yarın birgün ne olacağımız belli değil ilk sığınacağın liman orası.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• eminmisin evlatlık olmadıgına

0|0
    0|0
  • zira ebeveynleri ile kendisinin arasında uçurumlar olma ihtimali vardır. her fırsatta ayağına takılabilir.. çocuğun hayatını karartıyor ve çocukta kendi hayatının kararmasına seyirci kalıyor olabilir. ve bu onu çıldırtıyor, onlardan nefret ettirtiyor, karşısına çıkan ilk fırsatta onlardan çok uzaklara gitöru

yor olabilir.

0|0
    0|0
  • bu da seninin ailenle imtihanın işte yapacak bişey yok..

kimileri senin gibi ailesi hayatta iken imtihan yaşar kimileride ben gibi onları kaybedince..

0|0
    0|0
  • Annemi severim.Ama baba diyemeyecegim adami sevmem.1975 beri icra ve Ablamin kayinbabasindan borc istemis dedim lanetlenmis yaratiktan borc isteseymis diye.Cunku yerin dibine soktu bizi.Seni az cok anlayabilirim.Anne ni anlamadim.Oz evlada bu yapilmaz

0|0
    0|0
  • Çocuğunu öldüren, tecavüz edenlerin olduğu bir dünyada birazda şükretmek gerekiyor derim. Çünkü yapacak bir şey yok. İnsanları değiştiremiyorsun.

0|0
    0|0
  • valla burdan akıl veren çok olur ama sen ilişkini kes ve görüşme derim

0|0
    0|0
  • bu konuyu onlarla yuz yuze konusmayı denedın mı ?

0|0
    0|0
  • üzüldüm :(.boşver atık onları sana hayat dersi olsun.ileride çocuklarına bir okadar bağlan sende.

0|0
    0|0
  • çok zor gerçekten

0|0
    0|0
  • Neden böyle yapiyor ki çok ilginç

0|0
    0|0
  • bende sevmem annemi babamı, aynı evde kalmak istemiyorum ayrılacağım zamanı gelince

0|0
    0|0
  • kıyaslamalardan nefret ederim çoğu kısımda haklısın ama yinede bu konunun üstüne fazla düşme bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bak şimdi belki haklı olabilirsin , ama başkalarının yanında anneni evden kovman hata her ne olursa olsun annen baban sonuçta .En iyisi annene git bir gün ve özür dile , içinde ne varsa kırıldığın ve seni üzen anlat ama sakince .Onların sevgisine aç olduğunu aranızın daha iyi olmasını istediğini .Bazı yaptıkları hal ve hareketlerin yanlış anlaşılabileceğini anlat ...

1|0
    0|0
  • var bunlardan...

anne, baba demeye bin şahit lazım böyleleri için... eşinle, eşinin ailesiyle mutluysan yüzlerini görmene bile gerek yok, ha yeri gelecek onlar sana muhtaç olucaklar bakalım o zaman kim bakacak onlara, kimden helallik isticekler...

0|0
    1|0
  • Ben de böyle düşünenlerden nefret ediyorum!

Kusura bakmayın ama gerçek bu!

Benim yaşımdasın, seni öyle ve ya böyle büyütmüşler, sokakta bırakıp kötü yollara itmemişler, okutmuşlar, etmişler söylediklerine bak, birde aynaya ayıptır yazıktır be nasıl insanlarsınız siz.

Tek bir duam var Rabbim hayırlı evlat versin !

0|1
    3|0
  • haklısın. ama annenin psikolojik sorunları var büyük ihtimalle. bu yüzden yaptıklarını kişisel algılama derim.

0|0
    0|0
  • bu devirde kimseden fayda yok.

0|0
    0|0
  • Canı sağolsun. Ebet o da pişman olucak ama bugün ama yarın.

0|0
    0|0
  • çok kötüü bir anneymiş yaa evlisin boswer..

0|0
    0|0
  • bunun bir nedeni ollmalı neden böyle yaparki br insan bir anne karsına al konuş

0|0
    1|0
Yükleniyor...