İnternetten dövüş sanatı öğrenebilirmiyim?

Şimdi bir arkadaş sormuşta bende merak ediyordum bnim çok hevesim var internetten hangi dövüş sanatlarını öğrenebilirim?

0|0
0|17

En İyi Erkek Görüşü

• Öğrenirsin fakat bir partnerin olursa elin ve vücudunu alıştırırsan darbeye etkili olur en azından. Yazarsan google'a misal ''Taekwando eğitim e-kitap'' v. b bulabilirsin teknikleri. Teknik önemlidir fakat biraz da güç gerek tekniği uygularken. Ben Jeet Kune Do yapıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• o kadar basit değil öyle olsa bruce lee, jet lee, jackie chan, jason statham, rambo vs.. filmleri ile büyüdüm ama gel görki tek bir teknik bilmiyorum sdfsdfdsf

0|0
    0|0
  • dövüş teoride öğrenilecek bir şey değil ki ancak bilen birinden öğrenebilirsin.

0|0
    0|0
  • Şu hayat da herşey mümkün

0|0
    0|0
  • Bruce Lee'nin hayatını ve filmlerini araştır zaten ister istemez bir hayranlık duyup onun Jeet Kune Do sanatına ilgi duymaya başlarsın

0|0
    0|0
  • Ben sana ücretsiz öğretebilirim :)

0|0
    0|0
  • denemeden zor

0|0
    0|0
  • fazla bir işine yaramaz en fazla gölge boksu yaparsın yanında 1-2 kişi olcakki anca kursa niye gidip öğrenmiyorsun ben kigbox a gittim faydasınıda gördüm sanal izleyip öğrencende karşına biri çıktımı sanaldanmı dövecen :D

0|0
    0|0
  • ogrenemezsin tabi kendine bir kukla bulamadikca

0|0
    0|0
  • Degil ya

0|0
    0|0
  • Mümkün değil

0|0
    0|0
  • Wing chun ogrenebilirsin etkilidir 9senedir yapiyorum p. olarak