En etkili dövüş sanatı?

Önerebileceğiniz en işe yarayan bir dövüş sanatından bahsediyorum. Ne kadar zamanla öğrenilebilir zor mudur kolay mıdır?

Güncellemeler:
Taekwondo eğitimi aldım onun dışında. :)

0|0
0|35

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 34

• krav maga ya da wing chun

1|0
    0|0
  • Boks :) ve bir bayan olarak elini güçlendir parmaklarını karşındaki ne kadar sağlam olursa olsun onu gırtlağını söküp kanını içersin beynini acı çekmemeye odakla elinide kastınmı açmamaya görelim sonra o karşındakini bayılcak noktaya gelsne bile o el karşındakini gırtlagına veya yüzüne sabitlenicek :) ;)

1|0
    0|0
  • Kick box kanki en kısa ve etkili

1|1
    0|1
  • freestyle

1|0
    0|1
  • Mai Tai galiba ^^

1|0
    0|0
  • 10 yıl sonra muhtemel bir gazete haberi
    "Şiddet mağduru erkek eşine boşanma davası açtı.":-) :-)

1|1
    0|0
  • Hızlı koşmak en iyisidir

1|2
    0|0
  • sokak dövüşçüsüyüm en zoru budur ama neden baksan 4 5 aydır yapmıyorum mahkemelerim halende devam ediyor

1|0
    0|0
  • kafa atmayı öğren gerisi boş iş :D

1|0
    0|0
  • Ben aikido eğitimi aldım ayrıca kendimi geliştirerek Osmanlı tokatını atalarımızın taktik eğitimle pekiştirdim şu an 100 kilo basınçla tokat atabiliyorum

1|0
    0|0
  • bak eger kendini korumak istoyorsa aikido ancak baska bir kizi sevgili olayinda dovmek istiyorsan karete :) aikido siyah kusak olmak istersen yaklasik 3 sene suruyo karate de ona yakindi sanirim kareteyi bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Kigbox bide sokak dövüşü sokak dövüşü eyitimini zor bulursun ölümcül darbeler de oluyor bayansın sonuçta ama sadece kendini koruman yeterli

1|0
    0|0
  • bence bayan için en uygun dövüş sanatları wing chun ya da aikido

1|0
    0|0
  • wing chu var ipman filminden bu dövüşü bir bayan bulmuştur zor hareketler yoktur küçük etkili hareketler bknz: bruce lee

1|0
    0|1
  • Kick boks

1|0
    0|1
  • Güreşşş

1|0
    0|0
  • Osmanlı tokadı
    Yetersiz olursa arkana bakmadan kaç :)

1|0
    0|0
  • wing chun bence 1 yıldır çalışıyorum en etkilisi

1|0
    0|0
  • yemisim vikcunu mikcunu türk isi dövüs sanatı varken ne isin var gavur isleri ile Sayokan tabiki

1|0
    0|0
    • Osmanlı tokadı sdfghj

• Bende kill bill den filan özeniyorum samuray filan sfghj

• :D :D bu benim dedimi kızlarda erkeklerde yapıyor buyrun izleyin türk isi dövüs sanatı Sayokan

w ww. youtube. com/watch? v=on48wSViqqU boslukları silin samury flnsa evah evah 1 tokta öteki tarafa yollarlar mazallah kendini kurya bilmen icin ögrenmen lazım

• judo , wing chun

1|0
    0|0
  • kickbox fakat ondanda etkilisi italyan baretta

1|0
    0|0
  • Hapkido

1|0
    0|0
  • Kung-fu tek geçerim.

1|0
    0|0
  • en etkili wing chundur kısa surede genel teknıklerı ogrenebılırsın uzun suredır bunu yapıyorum

1|0
    0|0
  • bırak dövüşü falan bol bol koşu yap. baktın dayak yicen koşarak kaçarsın olay yerinden askdha

2|0
    0|1
  • TAEKWONDO

1|0
    0|0
  • Fullcontact

1|0
    0|0
  • feng shui

1|0
    0|2
  • Seytanın kıcına tekme atma sanatini biliyorum isine yarar mi

0|0
    1|0
  • En etkilisi kesinlikle jet kune do dur jet kune do bur dovus sanati degil dovus sanatlarinin birlesimi yakindan wing tsun uzaktan savate ic ice jui jitsu dur bu stili yapan bruce lee dir ayricamuhammed alinin esnek gard hareketundende etkilenmistir tabiki bruce lee bunlarali ogrenmek icin hayatini harcamis

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...