En etkili dövüş sanatı?

Önerebileceğiniz en işe yarayan bir dövüş sanatından bahsediyorum. Ne kadar zamanla öğrenilebilir zor mudur kolay mıdır?

Güncellemeler:
Taekwondo eğitimi aldım onun dışında. :)

0|0
035

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 34

• krav maga ya da wing chun

1|0
    0|0
  • Boks :) ve bir bayan olarak elini güçlendir parmaklarını karşındaki ne kadar sağlam olursa olsun onu gırtlağını söküp kanını içersin beynini acı çekmemeye odakla elinide kastınmı açmamaya görelim sonra o karşındakini bayılcak noktaya gelsne bile o el karşındakini gırtlagına veya yüzüne sabitlenicek :) ;)

1|0
    0|0
  • freestyle

1|0
    0|1
  • Kick box kanki en kısa ve etkili

1|1
    0|1
  • sokak dövüşçüsüyüm en zoru budur ama neden baksan 4 5 aydır yapmıyorum mahkemelerim halende devam ediyor

1|0
    0|0
  • kafa atmayı öğren gerisi boş iş :D

1|0
    0|0
  • bak eger kendini korumak istoyorsa aikido ancak baska bir kizi sevgili olayinda dovmek istiyorsan karete :) aikido siyah kusak olmak istersen yaklasik 3 sene suruyo karate de ona yakindi sanirim kareteyi bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Mai Tai galiba ^^

1|0
    0|0
  • 10 yıl sonra muhtemel bir gazete haberi
    "Şiddet mağduru erkek eşine boşanma davası açtı.":-) :-)

1|1
    0|0
  • Hızlı koşmak en iyisidir

1|2
    0|0
  • Ben aikido eğitimi aldım ayrıca kendimi geliştirerek Osmanlı tokatını atalarımızın taktik eğitimle pekiştirdim şu an 100 kilo basınçla tokat atabiliyorum

1|0
    0|0
  • Kigbox bide sokak dövüşü sokak dövüşü eyitimini zor bulursun ölümcül darbeler de oluyor bayansın sonuçta ama sadece kendini koruman yeterli

1|0
    0|0
  • wing chu var ipman filminden bu dövüşü bir bayan bulmuştur zor hareketler yoktur küçük etkili hareketler bknz: bruce lee

1|0
    0|1
  • Güreşşş

1|0
    0|0
  • bence bayan için en uygun dövüş sanatları wing chun ya da aikido

1|0
    0|0
  • Kick boks

1|0
    0|1
  • yemisim vikcunu mikcunu türk isi dövüs sanatı varken ne isin var gavur isleri ile Sayokan tabiki

1|0
    0|0
    • Osmanlı tokadı sdfghj

• Bende kill bill den filan özeniyorum samuray filan sfghj

• :D :D bu benim dedimi kızlarda erkeklerde yapıyor buyrun izleyin türk isi dövüs sanatı Sayokan

w ww. youtube. com/watch? v=on48wSViqqU boslukları silin samury flnsa evah evah 1 tokta öteki tarafa yollarlar mazallah kendini kurya bilmen icin ögrenmen lazım

• judo , wing chun

1|0
    0|0
  • bırak dövüşü falan bol bol koşu yap. baktın dayak yicen koşarak kaçarsın olay yerinden askdha

2|0
    0|1
  • Kung-fu tek geçerim.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...