Düğün hediyesi Ada.. var mı sınırlarını zorlayabilen ?=)

Düğün hediyesi Ada satın almış Faber Castell firmasının veliahtı

hemde bir turk kızıyla evlenmiş..

Bora Bora'nın merkezine 5dk uzaklıkda..

Ben böyle kaderin ben böyle şansın diye olayı link 'e bağlıyorum

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• farzetki ben o adayı sana hediye ettim napacaksın yiyecekmisin yoksa hergün adayımı gezeceksin,gezmek istersen zaten birsürü ada var git gez senin olmasına gerek yok,ayrıca zengin olsan ne olur hergün yiyeceğin ekmek belli içeceğin su belli,fazlasını yapamazsın,araban olsa ne yazar olmasa ne yazar,gideceğin yere 2 tlye gider 2 teleye gelirsin,bütün otobüsler senin zaten:)bence dünya malına fazla meyil etme!bu hırsla toslarsın biryere,kendine yazık etme harcanırsın.

3|2
    0|0
    • o kıroluk oluyo şahsen ben öyle görüyorum

• eğer o ada senin olsaydı bende senin için aç gözlü sanki koca adayı k.çına sokacak derdim ki allahtan ada senin değil o yüzden şanslısın bak gördünmü olayı çözdük:))

• Evet var.Tam 100 ile 400 öncesinden başlayan en büyük düğün hediyesi göz yaşı ve onun konulduğu şişe.Bazısı eşi için Taç mahal yaptırır bazısı sadece gönlünü verebilir eğer alırsa.Adam aileden zengin veya sonradan şans yüzüne gülmüş ev elindeki en büyük değeri(yani kendisine göre maddiyatını) verdiğini göstermek için gösterişle sunar sevdiğini sandığına.Bazısı eşiyle uzaya yolculuk için ayarlar yerini bazısı bir sıcak gülümseyişle bir ömrün kahrını beraber çeker birbirlerinin yüreğiyle.

2|0
    0|0
  • faber castel benim olsa karıma 7 kıtadan birini alırdım

kıtanın adınıda karımın adı ile deiştirtirdim

yanızz cografya bilgilerine ters düşmemek için ismi a ile baslayp a ile biten hatun bulmam lazım

not: asya diye kızla evlenmem, asya yı alamam petrol var pahalıdır, başkakıtayı asya yapsak ta karışır bu sefer

1|0
    0|0
  • O adanın güzelliği bir tsunami veya dalgaya bakar. Bana göre boş ve gereksiz.

3|0
    0|0
  • Hayallerin sınırı yok gerçeklerin var :((

2|0
    0|0
  • faber castel almıyoruz artık beyler sonra türk kızları böyle oluyor

1|2
    0|0
  • Çıtayı çok yükseltiyor namıssızlar.

3|0
    0|0
  • Bazen sevgilinin bir gülümsemesi dünyaları hediye etmekten daha çok mutlu edebilir ama konu bu değil. En fazla mahallenin pazarını satın alabilirm fazlası yok.

1|0
    0|0
  • Artık rotring en sevdiğim marka :((((888

2|0
    0|0
  • Vay adinin çocuğu

2|0
    0|0
  • Elmalı_turta bacı: yorgun ruhum var kabul ederse.

1|0
    0|0
  • Kalbimizi versek yetmiyormu. Ya da ötenazi kanunlaşsın artık

1|0
    0|0
  • ölmek için çok geç değil :(

1|0
    0|0
  • dur bakalım onların kızı olursa oda kocasına ada alır..

1|0
    0|0
  • anladım ki boşuna yaşıyoruz

1|0
    0|0
  • zenginin mali yine stand up yaptirmis

1|0
    0|0
  • Ada değilde masal gibi bir olabilir, ki bu da her iki kişinin masalı olur (.

1|0
    0|0
  • takım adalar

1|0
    0|0
  • Ada ne ya? Kıta alıcam ben benim kıza..

1|0
    0|0
  • şartlar eşit değil ne yapsak booooooooşşş...

1|0
    0|0
  • marsı satın aldım ben saa

1|0
    0|0
  • Gelinin soyadı harbi doğruymuş.

Melia Eliyeşil. $ $ $

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• aman boş ver takma kafana sanki adamı yok burada.istersen gel bozcaadaya misafirim ol.

1|0
    0|0
    • oyhh sağolasın<3 he ya büyük ada akbili basdımıydı vapurla 25 dk akşama kadar bizimmiş gibi gezer gzer doyarız dimi

• Parası olan alır.Olmayanda düğünden sonra kadının altınlarını alıp düğün borçlarını öder.

2|1
    0|0
  • Türk Kızlarının gideri varmış üzülmeyin kızlar , Alman koca buluruz bizde..Erkeklerin Rus Kadınlarına karşı..

1|0
    0|0
  • vay anasını bahtı güzel diye buna deerim :))

1|0
    0|0
  • Tek kelime ile haksızlık ..aşkım neden benimde bir adam yok' neden!

1|0
    0|0
  • hahah cok guzelmiş =))

1|0
    0|0
Yükleniyor...