O kısa şortu giymeden voleybol oynanamiyor mu?

Maçlarda illa o mu giyilmeli , alternatiflerini bilen gören var mi acaba , net kesin bilgisi olanlar var mi? bir aydinlatsaniz.

Güncellemeler:
Ben kendim için sordum arkadaşlar giymek istemiyorum, bir alternatifi var mi diye , beğenmiyormusunuz falan demedim ki^^

0|0
10|26

En İyi Kız Görüşü

• Ben eskiden kulüpteydim ama birden manşet alırken acıtıyor tayt veya uzun şort

0|0
    0|0
    • Ben diz hizasında tayt falan düşünüyorum o bir sorun çıkarmaz bence. Maçlarda o şekilde gidebiliyomusun peki.

• peri zekalı kız imiş.. ben de gerizekalı kız diye okuyorum.. dfgdgdfgdfgfff

• Teşekkürler canım ,)

Erkekler Ne Diyor 26

• 0|0
    0|0
  • Maçı izliyorsunuz galiba. Dünyaca kabul gören giyim tarzı bu. Ben şahsen oyun görüyorum, şortları veya üstlerinin kısalığı uzunluğu gözüme çarpmıyor.

0|0
    0|0
    • İsteyen giyer elbet ben kendim için soruyorum , giymek istemiyorum , insanların neye baktığindan çok rahat hissedebilmek önemli m

• Siz oynuyorsanız şayet, size izin verilmeli, ben olimpiyatlarda tesettürlü sporcular görmüştüm

• maçlarda mecburdur her sporun kendıne göre kıyafeti vardır sen hiç gördün mü fulbolcuların eşortmanla oynadıgını ya da havuz soğuk ben kıyafetle gircem diyen biri :)) basketbolda kısakollu veya eşortman :) hersporun kendıne özgü stili vardır onun için mecbur onu giycen :)) ya voleybola mahalle arasında arkadaşlarınla devam etcen ya da onu giycen :))

0|0
    0|0
  • Haşema da olur ya

1|1
    1|0
  • Oynanmaz rahat hareketler yapılmaz uzunuyla

0|0
    0|0
  • Galiba başka seçeneğin yok. Ama sen sacma salak başkalarının fikirlerini önemsemeden cevap veren geri zekalılara aldırma

0|0
    0|0
    • Aynen öyle şaşırdım cevaplara kızlar bile tepkili cevap veriyor, sonucta ben kimse giymesin demedim zaten , kendim icin sordum , teşekkürler sana da ^^

• Evet farkettim. Nedenini anlayamadığım bir şekilde bazı insanlar böyle herkes onun rahatça yaptığı bişeyi aynı rahatlıkla yapamayabilir ama onlar bunu anlamıyo ve anlamamak için çaba gösteriyo. Önemli değil rica ederim :)

• sen paçalı don giy..

0|0
    0|0
  • Tabiki oynanıyor neden oynanmasın ki?

www.voleybolunsesi.com/.../11776_0.jpg

0|0
    0|0
    • Bunu iyi oldu , resmi aratamadim , okul takimi falan mi bu biliyomusun?

• Türkiye de olsaydı umut olurdu bana ^^

• Yani Bu sporda , illa kısa giyecek diye bir kural yok, sen kendini nasıl iyi hissediyorsa, ve takımda sana özel öyle bir forma yaptırıyor ise, sıkıntı yok..

• Mini giymeleri tercihimizdir :)
    Sen bir gün spor bakanı olursan kot ya da haşema falan giydirebilirsin mesela

0|0
    0|0
  • Bunun cevabı basit, sen koşu yaparken bir şort giy, bir de pantolon hangisin de rahat ediceksin?

0|0
    0|0
  • paçalı donla da oynayabilirsin (:

0|1
    0|0
  • Eşofmanla oyna panpa

0|0
    0|0
    • Herkesde bir tavir tavır ne şort sevdalısıymisiz meğer, aynen eşofman giycem bu gidişle ^^

• Pijama giyemeyeceğine göre mecbur böyle olcak :D

0|0
    0|0
  • Ben de onu diyorum çıplak oynasalar biz de izlesek

1|0
    0|0
  • oynanır belki ama seyirci kitlesi düşeceği için yapmazlar :)

0|1
    0|0
  • Erkek izleyici orani yuzde doksan azalir yoksa

0|1
    0|0
  • giy ya ne olck

0|0
    0|0
  • en iyisi o şortlar ya

0|0
    0|0
  • İran milli takımı pijamalarıyla oynuyor. Oynanabiliyor demek ki.:))

0|0
    0|0
    • Ben de araştırdım biraz da Turkiyede profesyonel maçta standart bir boy gerekiyo gibi :/

• Ha sen profesyonel bir oyuncusun. Ona bir şey diyemem. türkiye voleybol federasyonunun tüzüğünü incelemek gerek.

• Onları giymezlerse seyirci olmaz. d

0|0
    0|0
  • Yoo Kısa short tuaf gelıyorsa Tangır Larını Giy cık oyna ;) Soruya bak PFS Ölücem sımdı :DDDDD

0|0
    0|0
  • Napsınlar şalvarmı giysinler

0|0
    0|0
  • Zamanında mısır milli takımi vucudu kapatan tayt ve başlarini kapatan boneyle maç yapıyolardi

0|0
    0|0
  • İzlenir ;)

0|0
    0|0
  • aslında voleybol bahane

0|0
    0|0
  • tabiiki o ve çok seksi oluyor :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• polar uzun pijama giysin oynarken terlesin pişik olsun bence de

0|0
    0|0
  • Tayt giy ben öyle yapıyordum daha rahat oluyor. Şort daha da yukarı çıkıyor indirmek için uğraşmazsın

0|0
    0|0
    • Kursa mi gittin ya da kulüp müydü ben öyle bişey düşünüyorum da , dediğin gibi profesyonel olmadığı sürece sorun yokmuş ^ ^

• Belediyede oynuyordum ben maça çıkmadığın surece sıkıntı yok

• Bence oynanamaz lisanslı voleybolcuyum ve en kısa olanlardan giyiyorum daha rahat :D seni neden rahatsız ediyor anlamadım?

0|0
    0|0
    • Daha rahattir tabi ben okadar kısa giymiyorum , profosyonel oynayinca belli bir bir standart oluyo sanırım ama kulüplerde falan tayt oluyo diyorlar sonuçta profosyonel yapacağım bişey degil bu ^^

• Çok teşekkür ederim öyleyse ;)

• bu ne kafa ya. normal bir spor şortuna bile kulp buluyorsun. herşeyin bir kuralı var. sen denize pantolon lada girersin bu kafayla

0|1
    0|0
    • Yahu kimi ne ilgilendirir ki , bilgisi olan yazsın dedim , ister kısacık sorta kulp takarım ister başka şeye , sonucta bir bir Başkasının tercihine karışmıyorum. Siz de öyle yapın.

• Malesef öyle ^^

0|0
    0|0
  • Haşema giy sende kanka nolcak ki

0|0
    0|0
  • 17 yıllık voleybolcuyum böyle birşeyi sorun eden ilk kişiye rastlıyorum.. :)

0|1
    0|0
    • Ne guzel ilk olmuş iste ;)
      Yani isteyen istediğini giyer soru biraz yanlış anlaşıldı ben kendim için sordum zaten şort altında diz hizasinda tayt giyilebiliyomu mesela diye, ama araştırdım biraz belli bir standart var gibi

• Standartlar var tabi ki federasyonun belirlediği

• oynanır

0|0
    0|0
  • Niye sikayet ediyon ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...