Kapat

Kızlara hangi tarz yüzme stili daha çekici geliyor?

Öncelikle kızların yüzüşüne hastayım, denizin ortasınra yunus gibi bir dalıyorlar ... neyse sorumuza geçelim. Erkeklerde hangi stil yüzme daha çekici geliyo ? serbest ? kurbağa ? kelebek ?

0|0
18|7

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 17

• Söyle kulaçları sağlam at :D aman kurbalama falan çok iğrenç

ama klas bir atlama ve dalış olayı bitirir :D

0|0
    0|0
    • en klas atlamam havuzun 1,20 lik bölümüneydi,gözümü poliklinik de açtım o gün bu gündür atlamıyorum :(

• Biliyorum o travmayı ben de yaşadım ama yine atla :D ışın eğlencesi orda ;)

• canımın yanması değildi sıkıntı,tatilin birinci gününde başıma geldi burnuma bir yığın dikiş atan doktorun suya girmeyeceksin demesi çok yıkıcı olmuşdu :(

• Normal denize giriyoruz az derine gidince dalıyoruz artık Allah ne verdiyse nefesimiz yettiği ölçüde ilerleyip teeee ilerden çıkıyoruz , durmak yok yola devam dubalara kadar ...kulaç atıyorum farklı yüzen varmı ?

0|0
    0|0
    • valla sizin bu stilinize hayranım, hani yüzmeyi bırakız izlerim. ben serbest stil yüzerim, kelebek çok karizmatik ama çok ta yoruyo kızlara şekil yapıcam diye elden ayaktan düşmeyelim :D

• serbest stil

• yorulunca da kurbağa iyi gidiyor ama ...

• balinamsıı :) ya ne bileyim yüzme biliyo mu ki bilmiyo sırtüstü yatıyosa tamamdır

0|0
    0|0
  • Kelebek ! of of of neden benim hic kelebek yüzebilen bir sevgilim olmadi isyankarimm!

0|0
    0|0
  • az önce birisi daha sormuş bu soruyu ama hanginin daha önce sordu bilemicem. ben balıklama dalma diyorum :) kelebek nasıl oluyor onu da bilmiyorum :)

0|0
    0|0
    • diğeri yeni baksana ben soralı bir saat oluyo (: ama kimseden tık yok :D bu balıklama dalma yunuslar gibi yüzen kızlar var yüzerken paso dalıp çıkıyorlar bu o mu oluo

• hmm anladım. bu yaz inşAllah denize gidersem denicem :)

• Boğulmadan dön de (:

• dalmayı öğrenmek benim için en zoruydu. hala da çok iyi yapamıyorum.. o yüzden dalan insanlara ve yüzme şekillerine hayranım :)

0|0
    0|0
  • kelebek :)) eger herıf kaslıysa =)

0|0
    0|0
  • kafaniza göre yüzün iste, donla denize girmediginiz sürece sorun yok.

1|2
    0|0
  • Kulaç can'dır... Halede yüzünü sağa sola çevirirken ve ağzını açarken :D Çok karizmatik oluyo..

0|0
    0|0
  • Farketmez

0|0
    0|0
  • dalıp çıkan her insana hayranım

inadına suyun yüzünde kalan bulaşık süngeri gibiyim :'(

0|1
    0|0
  • köpekimsi

0|0
    0|0
  • Maganda yüzüşü.

0|0
    0|0
  • Kelebek kesinlikle. O kasların gerilişini görmek çok güzel. Serbest de iyidir.

0|0
    0|0
  • yunus tarz ...

0|0
    0|0
  • balıklama ...

0|0
    0|0
  • kafasını kaz gibi suyun üstünde tutup, sağa sola çevire çevire yüzen erkeklere bayılıyorum şahsen.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kulaç. atın kızlar, kurba gibi yüzmeyin.

0|0
    0|0
  • yüzme stilinin çekiciliğimi olur lan

0|0
    0|0
  • serbest her daim , arada kelebek , ama sanırım kelebek yüzerken kasların geriliminden ve sudan çıkış anı ile daha ilgi çekici bir stil .. kızlar demişsin ama aneks yüzünden geldim soruya

0|0
    0|0
  • ben dalıp dipte yüzmeyi seviyorum ama kadınlar görmüyor tabi o yüzden de çekici gelmiyor kimseye sanırım...yani gelip de kimse yüzme stilinize çok hayran oldum ne kadar çekici falan demedi bunca senedir :(

0|0
    0|0
  • havuz yarışlarında en fazla bayan seyirciyi kelebek toplar.

0|0
    0|0
  • denizden çıkınca koşarak bana gelen kızlara bayılıyorum.

0|0
    0|0
  • yakışmakla ne alakası var stilin :) her türlü gider:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...