Aslında yanlış kadın yoktur. Sadece....

Aslında yanlış kadın yoktur. Sadece ters istikametten gelen erkek vardır. Çünkü aşk erkeğe yakışır, Kadın zaten aşktır ...

değerlendirme yapar mısınız?

Güncellemeler:
bu söze katılıyorum demedim ki ;-)

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• yirim bu süslü püslü cümleyi, ne güzel anlatmış şair green :D

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Yanlış kadın yoktur da ne demek ? ya da ters istikametten gelen erkek?

yanlış secen kadın vardır. erkek zaten her türlü gelir. kadınların yüzde 95 i secen taraftır. erkeklerin ise %1i secer. onlar da ya paradır ya d a tip. aşırı yakışıklı olanlardan o kadar az kalbi iyi olan vardır ki. onları bulamazsın zaten.

aa bir dakika bu benim cümlem...

aşık olan erkektir kadın zaten aşktır.

0|0
    0|0
  • - Kadın ruhu , erkek bedeni sever.

Aşk kimine bir morarma kimine sadece seyretmektir. Kimin hangi istikamette gittiği önemli değil, hangi durakta durdukları. Beraber nefes aldıkları önemlidir.

0|0
    0|0
  • ne yazikki doğru bir tespit :(

1|0
    0|0
  • kadın AŞK'dır ilk kez sana katılmadım,kadın mantıkdır...

1|0
    0|0
    • ben bu söze tamamen katılmıyorum zaten ;) düşüncelerinizi alaym istedim ..

• hello from istanbul

obensaltan do puaaaaaaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • bir mevlüt toplantısında içkici biri gelir, adama derler mevlüt pilavı bugün içtiysen yeme

adam bi iki kaşık yer, yemeden önce niye söylemediniz ?

0|0
    0|0
  • feys buk olmasa yemınle kulturumuz zayıf kalcakmıs

0|0
    0|0
  • Farkli dusunce illaki yanlis diye yorumlanamaz.yanlis yani hata her insana mahsustur.En buyuk hata ise sevgiyi bozuk gibi harcayanlarindir.Bunda cinsiyet ayrimi yapilmaz.Fikirler ayri olsa bile bir orta yol mutlaka vardir.

0|0
    0|0
  • Neden sordum sorulari biliyordum cevaplari Nil Karaibrahimgil in bu sarkisini sana armagan ediyorum

0|0
    0|0
  • kadın zaten aşktır! hayatımda duyduğum en şaçma fikir bu kendini tanıyamamışsın sen:))

0|0
    0|0
  • Aslında yanlış kadın yoktur.Sadece farklı kadın ve farklı kişilikler vardır ;))

0|0
    0|0
  • nerde len öyle kadın !bir1111

0|0
    0|0
  • hangi yüzyıldan bahsediyorsun

0|0
    0|0
  • fok balıkları çok yalnız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yanlış erkek yoktur.ters istikametten gelen kadın vardır. aslında aşk'ta yoktur. o bir şerit ihlalidir.

1|1
    0|0
  • aşk heves edilendir , normal salt aşk denen bir kavram yoktur bunu kim uydurmuş bilemiyorum...

buna göre baktığımda yanlış kadın yok herkesin belirli bir istekleri vardır baştan ama varış yolu hep aynıdır sadece erkekler bu yola nerden ve nasıl gidileceğini bilmesi gerekir...evet erkeğe aşk yakışır heves eder , ister , öpmek ister...bu aradıkları kadının vücudunda vardır , erkeklerin hormonlarını kadının bedeni tavan yaptırır bu yüzden kadın aşktır...

2|0
    0|0
  • Aşkk çok göreceli bir kavram ... Bazıları için büyük bir eğlence bazıları içinse onun için ölebilecek kadar kıymetli bir kelime.

0|0
    0|0
  • "Feminist misin be?" diye gelenler olmuştur ama sanırım katıldım ben bu söze. :P

0|0
    0|0
  • doğrudur bacım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...